• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
aha, tak co ja vim. ale jednu bych asi mohla mit. nasla jsem na netu za 132kc a postovny, to neni tak strasny. pak bych koupila tu zimni deku a zavinovaci letni deku a hotovo. do postylky mam fusak letni.
21. led 2010 v 18:38  • Odpověz
nevite nejaky obchod, kde muzu koupit zavinovacku, podlozku do vanicky za nejakou rozumnou cenu?
21. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Mabe, já envim. Viki venku v zavince njezdil a fakt jí nesnes takže bych to s něma nepřeháněla, kup 1, max 2 a kdykoliv můžeš dokoupit. já mam jen 1 i když cenově vydá tak za 3 :slight_smile: a ven jezdil tepleji oblečenej a pak ve fusaku a přes fusak ještě deka. Ale my jsme na konci ledna. Já teď uvažovala spíš jestli někde nedokoupit teplejší čpičky, ale říkam si že do velkých mrazů stejně jezdit nebudeme a pak bude ve fusaku tak tam teplo bude :wink:

Lucko tak já snědla už 2 velký a s těma borůvkama to naštěstí ani neni tolik sladký :slight_smile:
21. led 2010 v 18:46  • Odpověz
jéé vy jste toho zase napsaly
už jsem tu mamka odjela
21. led 2010 v 18:59  • Odpověz
tak napapana, tedka cekam, kdy se po.... :slight_smile: bramburky mastny, tatarecka a nealko pivecko. jeste jsem si nechala na zitra na veceri. :slight_smile: marki, ja uvazuju nad jednou zavinovackou a pak tou dekovou, takze se da pouzit jako letni deka.
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Mabe tu hrací deku mít nebudu budu mít normální deku a na tom hrazdičku. :grinning:
21. led 2010 v 19:04  • Odpověz
tak to jo, já jak tady pořád píšeš o zavinkách tak jsem myslela že už nějakou máš. Jaká je ta deková? nechci Tě brát iluze ale v létě deku moc nevyužiješ :slight_smile: , ber to dle sebe, ty bys v létě as pod dekou taky nechtěla být. My pak přes jaro jezdili pod slabou dekou ale jak bylo víc teplo tak bez deky a přes léto jezdil jen v bodíčku a v kočáru jsem měla plenku :wink:
21. led 2010 v 19:05  • Odpověz
markét já deky mám 3 ale jedna je se jménem spíš jako parádní a abyhc nezapomněla jak se malej jsmenuje :grinning: a pak mám dvě a ty můžu používat i na další zimu nebo na doma kde ju dám na sedačku a na to hrazdičku.

zavinovačku mám tu rychlo ale nevím nevím spousta dětí v tom nechce být
21. led 2010 v 19:08  • Odpověz
No já mam jednu deku po Vikínovi ta je jen na jaro, pak jsem si koupila sv modrou z materiálu outlast což je super a pak mam béžovou tzv mazlíkovou, ta je taková chlupatější a tu asi ze začátku třeba když bude vlehátku nebo jen na přikrytí v postýlce, později i na ven a včer ajsem koupila v KIK jen za 89 a tu dam do kočárku do korby. No Viki jí fakt nesnes takže tentokrát jsem se zamilovala do zavinky od Lodgeru a když v ní nebude chtít být tak se dá využít i jako deka, ale deka za 1000 :grinning:
21. led 2010 v 19:12  • Odpověz
HA! jsem zde, co novyho? porodil nekdo? mam docitat? :grinning:
21. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj maji pokud vím tak ne a zatím se to nechystá. :grinning:

Markét ale je dobrý že ty deky se dají využít i jinak a i ta zavinovačka. :grinning:
21. led 2010 v 19:14  • Odpověz
maji jak jsi dopadla u dr???
21. led 2010 v 19:14  • Odpověz
21. led 2010 v 19:17  • Odpověz
maji my tady jsme tak my ne :grinning: .

Suny asi tak, u nás fakt zavinka minule byla na nic tak kdyžtak dokoupim ale mylsim že ta 1 bude stačit :wink: . Viki měl rád volnost a zase jsem nechtěla jich kupovat víc když fakt nevim jestli jí bude vyžadovat, možná i s tou jednou by jsme to zvládli těch pár týdnů :slight_smile:
21. led 2010 v 19:17  • Odpověz
ja bych koupila levnou jednu zavinku
21. led 2010 v 19:18  • Odpověz
mabe podle mě je to zbytečný za ty prachy.
21. led 2010 v 19:20  • Odpověz
suny, myslis? ja mela neco takovyho vyhlidlyho za 1000kc. takze me to pripada super. proste letni deka v jednom se zavinovackou
21. led 2010 v 19:21  • Odpověz
holky, pripada me, ze je anicka posledni dobou lenora. jako ozve se, ale ze by nejak moc jako driv, to ne. ja cetla, ze v klidu by se mel mimisek hejbat 10x za hodinu. pripada me to moc. :unamused:
21. led 2010 v 19:23  • Odpověz
já myslím že deka nal léto je na nic ale jak chceš no.

holky malej zase řádí a mě to prostě bolí to je hrozný nevím jeslti to je normální
21. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Mabe tak 10 krát za hodinu tak to malej se ted vrtí pořád halvně lokýtkem mě valí do břicha a je to fakt hnus ted aže to tak musím říct prostě to bolí. au
21. led 2010 v 19:24  • Odpověz
vidis suny, tak ja rikam, ze jsme lenosni a vy takhle na nas :confounded:
mabe mě to přijde jak píšou jako osuška :slight_smile: . Spíš jd o to jestli to využiješ, cena je slušná. Já bych koupila klasickou rychlozavinku a pak uvidíš. Já tentokrát nekoupila ani tu jen tu od Lodgeru ale jen proto že jsem se do ní zamilovala já :grinning: a kdyžtak bude sloužit jako deka.
tak snad ji nic neni
21. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Mabe já to psala když ty jsi to psala taky tak promin :wink:
mabe nic ji není halvně že se ozve třeba jednou dvakrát to mi říkal dr že to stačí.
21. led 2010 v 19:26  • Odpověz
muzes me hodit nejakej odkaz od toho Lodgeru?
21. led 2010 v 19:26  • Odpověz
tak nakonec to nebyla posledni kontrola na gynde, smilovala se nade mnou a objednala me jeste jednou za 14 dni, prej abych nemusela vstavat :grinning:
pribrala jsem dalsi 2 kila za 2 tydny, dostala jsem zelezo a jeste cosi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mimous se pretocil z KP (ne uplne, ale spis tak) do nadherne pricne polohy :grinning: akrobat, no a mame odhadem 2350g :sweat_smile:
21. led 2010 v 19:27  • Odpověz
maji, my sme porad hlavou hore. uvidime, kdy se pretocime.

suny, tak podle tvyho dr. by to teda melo byt ok.
21. led 2010 v 19:28  • Odpověz
maji tak nám dr řekl že podle omaku bříška máme 2400 a podle minulýho výpočtu ale je to přibližně.

mabe my máme zase jinej problém neívm jesli je tvrdnutí nebo ne to co mám je to nepříjemný a dneska to bylo snad 25 krát. ale holky mi říkaly že to není tak.
21. led 2010 v 19:28  • Odpověz
me taky vyleze treba hlavicka a nebo kolem pupku to mam tvrdy jak sutr. ja si to vysvetluju, ze je to pater. nemam zadny krece.
21. led 2010 v 19:30  • Odpověz
suny, to mame teda prdouse podobne velky :slight_smile: akorat se bojim, ze bude vetsi nez Tobik...a to asi neporodim :sweat_smile:
mabe, vsak casu dost jeste :slight_smile:
21. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.