• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Holky nějak jsem si všimla, že by chtěli všechny holčičky :grinning: :grinning: ...no já ji taky chtěla, ale co už:grinning:
15. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
No mony jo ale ted je fakt důležitý zdraví a je fakt že když mě řeknou že je to zdravý kluk tak budu ta nejstastnejší maminka na světě. :grinning:
15. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak me celej den je nejak divne od zaludku. :unamused: Nic jsem nedelala, jo umyla nadobi. Zehlit uz nebudu. Tedka ruzovka a pak spat. Zitra rano sbalit a hura na chaloupku. Trosku mam strach, aby se nic nestalo, ale co by se mohlo stat. Je jedno jestli jsem doma nebo v prirode, ne? Nebudu chodit nejaky tury.
15. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
No mě to u prvního bylo jedno co to bude, vyloženě , že bych chtěla holku nebo kluka né.
Ted máme kluka, tak by mohla přijít holčička, ale pokud to bude kluk tak taky fajn, malý bude mít k sobě aspon raubíře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
suny přesně tak:slight_smile: a už se i těším až z něj budu dělat frajera :grinning: Já chtěla holčičku proto, že kdyby se mi potom narodila druhá tak mi to nebude tolik vadit jak dva kluci:grinning:..ne jako že vadit, ale když si představím jakou má ted pubertu brácha tak se mi protáčí panenky:grinning:..ale samozřejmě je přednostně zdraví ten zbyte už je jen takové přání, vid?:slight_smile:
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
No ahoj Mabe.Cerstvý vzdoušek ti jen prospěje a navíc tam budeš mít rodiče neboj příjdeš tam na jiný myšlenky. a jedeš bez manžela že???

Mony to je fakt. třeba budeme mít všichni kluky cha cha
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Suny po prvním těhu budu taky ráda, že bude to bude zdravé a jsem ráda, že i malý je zdravý, i když někdy-často na zabití :grinning:
15. zář 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
Mony to věřím ale pak si člověk řekne, at zlobí hlavně když má všechno co má mít a je v pohodě. :grinning:
15. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
suny, jedeme s manzou. rodice uz tam jsou.
15. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Je romantika, to je bomba bych jela hned taky, my od zítřka valíme maraton doktorů a návštěv u babiček
15. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
suny sama jsem na vás zvědavá, snad ještě víc jak na sebe:grinning:

mabe tak at si to užiješ a neboj v přirodě bude jenom dobře..jak já byla na Slovensku tak jsem tam tyden nezvracela a bylo uplně superně (to jsem měla ještě nevolnosti) a přijela jsem do Ov a hned první jídlo bylo v záchodě :sweat_smile: ..ten vzduch jde prostě poznat:slight_smile:

Jinak holky za chvilku budu mít jitrničku domací od rodiny (v obchodě bych si nekoupila) a s bramburkem mnami mnam :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Mony tak to jsme dvě u vás je to skoro jansý no.

Ty si papáš teda. :wink:
15. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
holky paa
15. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Suny no, ono je nejdůležitější jak je dítko zdravé, ale pro Tebe je nezdravé to rozčilování se sním a ještě když Tě neposloucháš, řveš po něm a tak, nedělá to dobře, já jsem sním tedka byla vlastně skoro pořád doma, kvůli té nemoci a to je na mrtvici, však to holky poznáte - jen Vám přeji o hoooodně hodnější dítko jak je to naše. :wink:
15. zář 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
On je někdy zlatíčko, to asi venku, jinak doma je na zabití. :frowning2:
Carcul pa
15. zář 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Car paaaaaa

Mony to věřím musí to byt na šaškec no doma se nudí venku je vzrůšo. :wink:
15. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
monako, jak dopadla ta kontrola? ja tedka papam chleba se skvarkovou. vcera vecer jsem ji taky mela. uz tedka mam v sobe dva chleby, dam si jeste jeden. je to vyborna skvarkova domaci.

jinak uz se tam tesim, spekacky, grilovany maso, grilovana zelenina. mnam. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
suny, jakej maraton dr.?
15. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mabe ty jo uplě mě ty chutě začínají taky.

Jinak zítra k dr na zástup mojí dr na zánět a by midal jiny prášky. pak výsledky tripplů a v pátek se jdu ukázat tomu novýmiu.

Takže nic moc no.
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky Mabe :wink: mějte se na chatě krásně a opatrujte se :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
suny, tak drzim palecky.

je me z toho chleba tezko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

luci, diky

holky, zitra uz semka nedojdu. rano baleni a hura do jeseniku, tak se tady mejte pekne a v nedeli se tady ukazu.
15. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mabe děkuju moc.

Bych ti napsala jak to dopadlo tak pošlu holuba do jeseníku ju???

Tak se tam měj krásně a už se na tebe tady v neděli těšíme.
Užívej si a odpočívej.
15. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Děcka tak ordinaci jsem skoro na konci probrečela
a pak mě udělal radost Pusenský je formát.
15. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
KOukám že tu nikdo už není, tak já se jdu připravit na ten zítřek. nepřeju si nic jinýho než aby to bylo v pořádku.
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Mabe užívej přírody :dizzy_face:
Já včera koukala na Ano šéfe a pak jsem vytuhla.
Dneska to vypadá na fajn počasí, jen nevím co budem odpol. dělat :unamused: Asi k někomu zajedem na kafčo :grinning:
16. zář 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mony, já koukala včera taky je nějakej mírnej oproti té minulé sérii. já nemůžu ani pořádně jíst. :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Jo no, taky jsem si říkala, spíš si myslím, že měl respekt z bubáka :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
No to byl dobrej maník no :grinning: ale jo libilo se mi to už tolik neřval a byl pohodovej.

Ale ta kuchyn na začátku byla katastrofa. bléééé. už si asi jídlo nikde nedám. :grinning:
16. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Nic jdu se sprchnout pak volat na výsledky a pak za dr. mám toho dneska moc. večer se tu snad ukážu. papa
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
No ani nemluv, a divila jsem se, že zaměstnal dceru, ketrá neumí vařit :confused:
Tak se pak nedivím, že lidem nechutnalo. Ale bylo mi jí líto, že maká jako jediná.
No my do hospod moc nechodíme, když už jdeme na oběd nebo večeři, tak do restaurace co mají známí, co je známe od vidění a každý měsíc jim tam chodí hygiena, protože to je na hoodně viditelným místě, nebo hotelu,který máme kousek a nemají to tam drahé.
Jinak včera to byl fakt hnus jako.
16. zář 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.