• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
stoji 30 a das jim 27Kc. taky by mohl operator dat vse, ze?
21. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
mabe not o teda jo takový neštěstí a oni si z toho ještě neco beoru jsou to hajzlíci. takže ty jsi vlastně taky sama doma že?
21. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Míšo tak to jo. Já měla 1 císaře že byl Viki v příčné poloze, navíc mam cukrovku a byl i velikej ate´d je sice hlavičkou dolů jenže kvli cukrovce musí ven max v tom 38tt a nesmí po 1 císaři vyvolávat tak kdžy se nerozrodim sama tak taky císař.

Suny mě je normálně dobře, sladký nesmim a je to jediný jídlo po čem mě neni na zvracení :slight_smile: tak nevim co ještě těch pár týdnů budu jíst :wink:
21. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
markét já si dřív dovedla představit život bez lsladkýho občas hořká čokoláda ale poslední měsíc žeru sladký hodně tak se musím mírnit ted jsem snědla rohlík se šunkou a rajčetem ale před tím jsem měla v 5 pribináčka a dojedla sjem trochu hranolek ale akt trochu.

ty jsi to teda u malýho docela chytla ale určo to budete mít v pořádku.
21. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
já jinak sladký taky nejim, teď ani nsmim a pak se budu divit že malej bude mít 4 kg :slight_smile: ale je fakt že zase tolik cukru to v sobě nemá tak to snad tolik nevadí :wink: , ale v neděli bude zase dort takže se toho sladkýho asi nezbavim :grinning:

Tak až pojedu z poradny tak budu ještě lítat po krámech a shánět nějakou tu zimní čepičku :unamused: , kdyby měla kombinéza kapucu ale takhle asi budu fakt muset vzít nějakou silnější :wink:
21. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
suny, jsem a zitra budu taky. manza ma zase basketbal.
21. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Holky já jsem jakási hotová, ležím u telky a normálně usinám :sweat_smile: ...To je asi tím, že jsem ted 2 dny stavala brzo, ale zítra to dospím:slight_smile:
21. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Markét já asi budu kupvoat ještě bačkůrky nebo ponozky a ještě asi taky čepičku ale ty tenký. mě příjde že tři jsou málo no.
to tvrdnutí je na houby snad neporodím.

Mabe teda zítra tu asi nebudu manža má do neděle volno čumím jak blázen.
moni, to je tim, jak ses vycerpana.

ja mam cepic plno, mamka kupuje snad jenom cepice. :slight_smile:

holky, ted zpiva pilarka, ale pekne. :slight_smile:
mony jasný, že je to tím jak brzo vstáváš tak sakriš tak 22 ledna je taky hezký datum.
21. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
kde jste kdoooooooooooooo??
21. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak já mam ty jedny capáčky a to stačí, slabých čepiček mam dost ale jestli seženu nějakou silnější tak koupim , mam ale šanci jen ve 2 krámech a když ne tak to zvládne v těch slabších, ve velkých mrazech se stejně nejezdí :wink:
21. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Markét tak já mám malo těch slabejch no uvidíme no. ty jo tak jsem zjistila že je to to tvrdnutí a je to teda pěkne nepříjemný chjo do to ho je mi slabo a motá ase mi hlavson hrůza děs at už je tu manža ještě ževás mámholky aspon se tu rozptýlím.
21. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Já mam slabý asi 3 a to si mylsim stačí bohatě. zase nemá cenu jich mít moc, kdybych měla kombinézu skapucou tak o neřešim ale já kupovala kombinézu takovou labší a kapucu nemá a mikiny s kapucou mam až tak od 62 tak snad někde něco seženu, přes net to fakt brát nechci, to by vyšla čepice pěkně draho :unamused: . myslíš že to je to tvrdnutí? Tak to chce víc odpočívat :wink: , nic s tim jinak neuděláš :confounded:
21. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
suny a mabe, asi to bude tím.

Holky já mám uplně napnuté břicho a docela to bolí. Asi se mi malý šponuje a nebo já nevím...Ale fakt to moc přijemné není.... :confounded:
21. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Markét co říkaly holky na jiných diskuzích tak jo no. chjo teda nechci to mám do furt skoro je to hrozný fakt. nepříjemný a bojímse o malýho.
21. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
jdu do hajan papa
21. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
nikdooooo?
21. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
nekdooo :grinning:
21. led 2010 ve 23:56  • Odpověz
ahoj holky jsem vzhůru,manžel je doma ale ještě má půlnoc já spát nemůžu volala jsem dr ohledně těch boulí na tom břichu. a dr mi řekl že tvrdne celá děloha a to co mám tak že se malej protahuje ž e jsou to nožičky nebo něco jinýho a neva že to třeba nehybně je v tom břichu 2 nebo 3 minutky on se musí protáhnout prý, vy se taky protahujete a on tam má ve 34tt málo místa.

tak jsem zase klidná jsem hrozná já vím, ale zas jako od rána mě bolí v podbřišku už komplet ale to je roztahováním dělohy asi už tojiný nebude jen člověk na tu bolest nebyl zvyklej no. ted je to pořád taksi hold musíme zvykat.

dneska budeme převlíkat postele a žehlit a víc asi nic. možná zajedeme do chicca se ještě podívat na nějakou hračku ale to asi ne. tak nevím. bude dneska mít i manža odpočinkovej den.
22. led 2010 v 06:48  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
su jak prejeta buldozerem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vy? jak je po ranu?
22. led 2010 v 08:54  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak ja spala jak dudek. sla jsem spat v 23:30 a pak se vzbudila, kdyz dosel manza kolem 2h. a vstavala jsem pred chvili. mohla bych jeste spat, ale jdu k nasim za darcou. takze tak kolem 10h vyrazim. pujdu jeste do Kiky, jestli nemaji nejaky slevy a pak pujdu s darcou ven. musim se poradne oblict, je tam porad zima. jinak dojdu za vama.

suny, no vidis, je lepsi si zavolat a jses klidnejsi.

maji, ahoj, jak jsem psala, mohla bych jeste spat. nevim v noci jak mam lezet, i na boku si tlacim na bricho.
22. led 2010 v 09:28  • Odpověz
ty Market a já mám taky cukrovku u Sofi jsem si i píchala inzulín a rodila jsem až 40 tt takže asi jak to kde berou...
22. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj miši, koukám, že jsme tu sami, manžel uklizí já převlíkla postele a ted se mi pere prádlo, tady je sluníkčo a to je super jen mě dycky bývá blbě když svítí nevím proč ale odpol. půjdeme ven.
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

hlásím, že jsem celá :slight_smile: ...Dneska jsem si dlouho pospala, potřebovala jsem ty dva dny dohnat. Dneska toho moc v plánu nemám, polévku mám od včera, tak si na druhé udělám nějakou rychlovku. Hupsnu do vany a musím na poštu, mám tam něco doporučenýho, tak uvidíme s čím zase otravujou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Mony ahojky ty jo teda, mám pocit že malej čeká na termín. :grinning:
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Suny no něco na tom bude :confounded: ....
22. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Mony no asi jo i když bych ti to už přála, já mám ted takový chvilama bolesti, že fakt do termínu čekat nechci ještě do vydržím tak měsíc a pak už budu dělat asi všechno proto aby šel ven ale někdy nepomůže nic jak tak na tebe koukám. nic jdu si uvařit rýži a pak asi půjdeme na chvilinku ven je tam krásně.
22. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak jsme byli nakoupit a teď budu chystat oběd...maso máme ze včerejška, takže pohoda :slight_smile:

Suny, tak koukám, že jsi volala k dr. a uklidnil Tě :wink: to je dobře.

Moni, bych řekla, že si Váš prcek asi hledá jiné datum a ne zrovna to, které by chtěla maminka :wink: :grinning:
22. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Suny opravdu na mě nic nezabírá:grinning:

Ahoj Luci, no já už to datum neřeším, asi čím víc chci, aby šel ven,. Tak on na just si říká nepujdu:grinning:...možná když na to přestanu tolik myslet, tak to přijde samo, ale jak na to přestat myslet, že? :grinning:
22. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.