• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony no to teda nevím jak ho vypudit tak mu něco slib.
já ho uplně vidím jak je tam zuby nehty aprostě nepůjdu ven ani za nic.

Luci jojo uklidnil mě ale ty bolesti mě neuklidnují moc teda. no co nadělám někdo to má tak a jinej zas jinak no. jdu si udělat ledovej salát a k tomu to maso s rýží, zítra asi budeme mít pangasia s bramborama a v neděli udělám mrkev s hráškem na týden asi a je to . jo a dneska ještě asi udělám rybí pomazánku abych měla nějaký vitamínky a rybičku.
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
suny kurnik ty budeš vařit samé zdravé věci, ale dobroučké. Hmm hned bych si dala, ledový salátek se zalivkou:slight_smile:

jojo taky ho vidím jak je rukama, nohama zapřeny a řve nikam nejdůůů :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
mate taky tak pomalyho konika? me to vzdycky uplne odradi na nem sedet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
majo je dneska hrozně pomalý :angry:
22. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Moni, sice nejde ven, ale brzy půjde :wink: Tiše Ti závidím ty Tvé týdny :wink: :grinning:

Ahoj Maji, kůň mě poslední dobou točí pořád :angry:

Suny, to budete mít samé dobroty...my máme zítra tu oslavu a jak jsem slyšela, co všechno tam bude k jídlu, tak asi neodolám a budu se cpát :grinning:
22. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet od nasich. teda tam je zima. zase sem nakoupila moc veci v albertu a tahla se s tim. mam teda batoh, ale.... jsu blba, no. jinak se muzete mrknout do alba, co jsem zase koupila anicce - ten overal za 29kc a ta souprava za 89kc, tak to sem jim tam nemohla nechat.
22. led 2010 v 16:19  • Odpověz
suny, ty tak zdrave? ja si tedka davam rohlik se syrem a sunkou a caj a vecer budu dojidat ty opekacky a udelam si k tomu dusenou zeleninu
22. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
tak ja už jsem taky doma. Byla jsem na té poště a byli jsme nakoupit a trochu psa provětrat. Suny mi udělala chutě na ledový salát, tak jsem si koupila zeleninku s ledovým salátem, dresing a balkanský sýr, tak si udělám salátek :grinning: ...

Luci neboj, taky budeš mít ty týdny co nevidět. Od té doby co jsem najela na 30 týden tak to šileně sletělo. Zítra bych už měla být zase 39 týden :sweat_smile:
22. led 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
mabe věcičky jsou krásné, to by byl hřích tam nechat :grinning:
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
tak caute babenky konecne mi ide konik :grinning:
tak dneska som pozehlila mal;inkemu veci este ma nieco caka ale uz to skoro mam a uz mam nachystane veci do poroddnice aj tasku pre maleho aj pre mna no pre mna tam este nieco chyba ale za chvilku sme uz nachystany :slight_smile: idem vas docitat
22. led 2010 v 16:48  • Odpověz
no ja som dnes mala tiez bolesti ako na ms :unamused:
22. led 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
ahoj Mona, no já mám ty bolesti dneska nějak od rána a celkově mě bolí bříško, ale malý se hybe. Ta snad co nevidět se dostaví porod:slight_smile:
22. led 2010 v 16:55  • Odpověz
moni-uz ti to zelam a tesim sa co nam budes pisat ako si to mala ty :slight_smile:
22. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
Mona jojo taky se u těším, ne na tu bolest samozřejmě, ale že už to bude za mnou a odvedu si prdolku domů:slight_smile:
22. led 2010 v 17:07  • Odpověz
moni-ja uz odpocitavam dni hehe
22. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
Mona, ono když si to tak vezmeš, tak tu do pár měsíců budeme mít všechny miminka:slight_smile:...a to už budeme řešit jiné starosti:slight_smile:
22. led 2010 v 17:22  • Odpověz
holky, ja mam dnes den blbec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
Majo jak to? Copak se ti nedaří?? :confounded:
22. led 2010 v 17:42  • Odpověz
ahojky, tak ja tedka dala prat posledni pracku pro malou - plinky a dnesni ulovky. tedka jsem si donesla pradlo na sklizeni a male vecicky na zehleni. takze to je muj ukol na vecer. manza uz odesel, takze zase slamena vdova.
22. led 2010 v 17:45  • Odpověz
mona, na co dnes sahnu, to pokazim :unamused: obed jsem spalila, zehlicka mi shorela (ano vytahla jsem ji po pul roce, ze mm vyzehlim kosili a kalhoty), Tobik je protivnej a ja nejsu schopna ho zabavit, zapomnela jsem na domluvenej sraz s tehulema a na zadnou nemam cislo, tak na me asi buhvijak dlouho cekaly... :frowning2:
22. led 2010 v 17:51  • Odpověz
maji, teda ty mas den :unamused:
22. led 2010 v 17:52  • Odpověz
mabe :frowning2: a jeste jsem se rozhodla, ze nedavam skolu, ze na semestr prerusim :sweat_smile:
22. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Maji chudáku teda, my jsme tedka byli na procházce ale stačí teda půl hodina než jsem na sebe nasoukala punčochy a kalhoty ale jo dobrý. ted rozmrzám ale příjemný
se mi motala hlava z toho čerstvýho vzduchu musím chodit každej den
22. led 2010 v 18:03  • Odpověz
suny, me to dela dobre ten cerstvej vzduch. tedka me boli pekne v krizi.
22. led 2010 v 18:05  • Odpověz
suny, jj, vzdousek ti udela dobre :wink: my dnes hnijem doma :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:05  • Odpověz
maji já hniju celej týden, ale ted mě ta halva fakt se motá no. ale snad to bude ok.
ale jo krásná procházka fakt. :grinning:
22. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
Majo ajeje, to máš fakt dneska pernej den. Tak snad už bude jenom dobře a vyspíš se z toho a zítra začneš lepší den:slight_smile:
22. led 2010 v 18:10  • Odpověz
ani jsem vam vcera nerikala, ze volala pani, ze mame nachystany veci pro maly na vyzvednuti...tak pro to zitra rano martin pojede, tesim se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky musime do hornbachu a jeste do jednoho obchudku, ale v tom nevim jestli maji v sobotu...no muzu se mrknout na netu, ze :grinning:
22. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Maji mrkni já jsem ted koukala na leták do globusu taky na netu protože nám domů teda nechodí a oni mají nejlepší uzeniny a nejlevnějších spoustu věcí sice je to na druhé straně brna ale prostě si tam zajedem. ale já asi zítra nepoedu jen pošlu manžu.
22. led 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
majo, ty jsi si objednávala nějaké věci pro malé?
22. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.