• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak ja uz nic nedelam. pracka je pustena, tedka jsem sklidila spodary a ponozky roztridila a hotovo. chtela jsem jeste zehlit, ale nejak me boli zada a bricho, takze budu odpocivat
22. led 2010 v 18:13  • Odpověz
mabe mě dneska vyžehlil manžel vysál a utřel prach převlíkli jsme postele no paráda. :grinning:
22. led 2010 v 18:14  • Odpověz
hm, tak maji zavreno, no zajdu tam nekdy v tydnu sama :unamused:
suny, v Globusu maji akci aj na detsky obleceni, koupili jsme tam naprosto uzasny ponozky a puncosky Tobikovi aj mimousovi :dizzy_face:
22. led 2010 v 18:15  • Odpověz
no já uvidím jeslti tam pojedu ale museli bysme jet hodně moc brzo otvírají v 8 a v 9 už je tam miliarda lidí.
ale mě se tam moc nechce já ty ovchodáky ted nemusím.
22. led 2010 v 18:16  • Odpověz
mona, jo :grinning: jeste nejaky prebalovaci podlozky, osusku, cepici a rukavice a pro sebe vlozky do podprdy a koupelovej olejicek pro tehotny a taaaaak... :grinning:

jo a abych se taky za neco pochvalila, tak jsem vyprala 2 pracky, 2 uklidila, umyla zachod a umyla a nakremovala vsechny boty :slight_smile:
22. led 2010 v 18:17  • Odpověz
no maji tak jsem byla na sebe pyšná že jsem aspon udělala něco tak ty mě to zase kazíš svoji aktivitou chjo. :grinning:
22. led 2010 v 18:19  • Odpověz
suny a proto chodime do obchodaku zasadne v tydnu dopoledne kdyz je tam klid a prvni vlna duchodcu pryc :wink:
22. led 2010 v 18:19  • Odpověz
maji když manžel byl v práci celej týden. no tak dky že??? :grinning:
22. led 2010 v 18:21  • Odpověz
holky valím přijeli naši papa
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Holky já se přežrala toho slatu, že ani dychat nemůžu...uff a to je ta moje nenažranost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji tak to máš fajn:slight_smile:
22. led 2010 v 18:33  • Odpověz
suny, pa :slight_smile:
a ja jsem uplne osirela??? :confused:
22. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Vůbec Vás nestihám číst a už vůbec psát :confounded: Drahý pořád něco chce, do mě hučí, taky malý a už mám hlavu jak balon z nich :sweat_smile:
Jinak jsem dnes byla na ko, vše v pohodě, jen ten čípek se o malinko zkrátil, tak musím víc odpočívat, a je pravda, že poslední dny jsem byla dost na nohách a furt něco dělala no a je možné, že budu rodit dřív, takže říkala kdybych vydržela jště dva týdny tak by to byla paráda :grinning: Tak doufám, že vydržím aspon 3 nemám nic ještě nachystané, jako postýlku a ložnice není dodělaná. :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
moni tak pekne nozky nahoru a chystat muze manzel :slight_smile: cim dyl bude prcek v brisku, tim lip :slight_smile:
22. led 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
Moni jojo rodit dřív, jak tohle řekne dr. tak už jim nevěřím:grinning:...mě už 3 týdny říká, že to bude každym dnem a prd:grinning:....a to jsem si říkala, že to bude fajn, když to bude dřív než v termínu :pensive:
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Máji, nohy nahoru prý nemusím, jen více ležet a odpočívat :slight_smile:)))
Kamarádka rodila v 36tt a v pohodě i dr. říkala, že v tom 36tt už kdyby se jí chtělo ven, tak že je to v pohodě, že se od 36tt rodí normálně.
Moni, no jak se Ti zkracuje čípek tak dr. neví jestli tak zůstane, nebo se bude dále zkracovat, tak proto říkaj , že se může porodit dříve... To záleží na tom čípku co bude dělat. Třeba i otevřená můžeš být měsíc a ták, víš jak je to inviduální, tak jsem zvědavá na nás, ale jinak se cítím fajn, nic mě nebolí, kolikrát jak t čtu, že holky bolí bříška tak mě nic, tuk, tuk, tuk... Tak uvidíme, do toho 36tt už není zas tak daleko, a kdyby to bylo po tom 36tt tak bych byla ráda :sweat_smile:
22. led 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
jo říkala, že můžu i přenášet, že mi dopředu nemůže říct jak to bude, jen v tom 36tt chci už fungovat normálně a tak kdyby to přišlo nezlobila bych se, abych Tě Moňo ještě nepřeběhla :grinning:
22. led 2010 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni to se opovaž mě předběhnout:grinning:..to by jsi mě teda naštvala :grinning: :grinning: :grinning: ......Tak já jak to počítám tak ještě 3 týdny můžu být těhotná i s přenášením. Ale já doufám, že mě bobek nebude napínat. Další útery mám termín, tak mě do té doby nesmí sklamat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz
nebo se setkáme na porodním :grinning: taky bych byla ráda, kdyby malá vydržela tak do 37tt, 38tt, ale pokud to nepůjde, tak budu ráda když do toho 36tt :slight_smile: neboj nezklame Tě, půjde ven v den kdy to budeš méně čekat :slight_smile: usím pouštím lukyho, kdyžtak sem ještě možná nakouknu, jestli mě pustí :angry: páá
22. led 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no uvidíme jak to všechno bude, jak nás překvapí ti naší bobci:slight_smile:...tak pozdrav doma, papa :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:33  • Odpověz
ahooooooj holky....jakpak se mate?nedocitam,jste drbny :grinning:
22. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Ahoj carcul jojo co by jsi chtěla po ženských na mateřské :grinning::grinning:....já jsem se ted dozvěděla, že kamarádi čekají miminko, tak jsem z toho uplně vyjevenááá :confused: :grinning:
22. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
holky miminek se dnes ani nepohlnul...ani jeden stouchanecek:frowning2:
22. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
mona..a planovene nebo ne?tak budes mit s kym vozit..super ne :grinning:
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
pep..ete jsi v malo tt,ma tam tolik mista ze ho naky den nemusis vubec citit
22. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
peprlik, to je normální ono může kopat dovnitř a neucítíš to.

car jak se máme?????

mony ted se to s dětma roztrhlo. :grinning:
22. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Carcul prý vysadila prášky, že uvidí a hned do měsíce otěhotněla:slight_smile:...Jojo budeto supr mít další těhulku na blízku...se mi zdá, že se ty děti kolem mě nějak množí :slight_smile:¨¨

suny no to ano:grinning:
22. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
sun..jojo dobre,jen se zas k nicemu nemuzu dnes dokopat..jsem lina jak prasatko..jsem byla dopol pryc a pak uz jen vyprala dve pracky a povesila a to vse :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Mony jeslti ty na ně nedýcháš těhu bacilky. :grinning:
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
mona a kolik jim je?jako vam?
22. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
holky tak jak jsem vám včera psala o tom břichu tak dr mi řekl že je to malej a jenda holka s diskuze prý že je to tvrdnutí že byla ve špitále tak ted teda nevím. :unamused:
22. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.