• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny néé já je viděla naposledy v létě, oni totiž stavějí baráček....

cacul nevím kolik je jemu, ale ona je o rok starší jak já....
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
jdu se pritulit k manzilkovi..paa
22. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
car to se máš papa

můj manýža se ted tulí ke klobáskám.

mony tak třeba máš těhu bacílky který vydrží i půl roku. :grinning:
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
No můj přítel se tulí někde v hospě s klukama, ale prý nepije :grinning:

suny třeba ano, kdo ví...tak to abych ještě někoho nakazila at je sranda:grinning:

carcul pa
22. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Mony no jo zkus to, třeba někoho kdo by to nečekal. :grinning: at je sranda. a co vaše rodina, už jsou v pohodě?
22. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
suny nevím, neřeším je, nikdo se mi ted neozve. Hlavně se divím, že se neozve babička, ale kašlu na to, když trucuje tak at trucuje:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Mony promin, nechtěla jsem tě jako nějak naštvát.
no víš co, mě tchýně řekla že děláme hrozný tajnosti co to bude uplně zbytečně eže to nechápe a to řekla kamošce a spoustu hnusnejh věcí o mě ale do očí mi to neřekne.
22. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak koukám že tu nikdo není tak já jdu na telku papa
22. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
suny nenaštvala si mě, vklidu. No ono je to s rodinou asi všude blbé....

tak papa
22. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
mony papa a třeba zítra, budu na tebe myslet. :grinning:
22. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky, krásné ránko přeji, já už jsem se vzbudila o půl 5, snědla sjem oplatky a trochu džusu přečetla pár stran knížky a kolem 6 jsem šla zase spát. prostě to mám ted jaksi na dvakrát všechno nebo co. :grinning:
dneska mě zas chytá to břicho to je teda mazec ale jinak je to ok. manžel jel nakupovat ale prý mám zůstat doma je tam minus 12 a já s těma letníma kalhotama no nevím.
tak se nasnídáme s kubíkem a asi uděláme koupelnu at má tatka radost že to nemusí dělat on. i tak už ten nákup je síla. :grinning:
23. led 2010 v 08:24  • Odpověz
ahojte devcata, tak ja se probudila, kdyz manza dosel domu v 2:30 a pak jsem 1,5h nezabrala. Tedka pujdu umyt nadobi a asi budu zehlit trosku. manza odpociva u knizky. na obed bude bramborovy gulas. dneska budem doma.
23. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak my ráno vstali kolem 9, protože sousedic děti skákaly asi ze stropu nebo já nevím. Tak jsme se rozhodli, že vstaneme, oblečeme se a zajdeme se projít s Jerrym do obchodu. Cesta tam byla fajn, ale na zpátek už jsme cítili tu zimu, tak jsme přidali do kroku:slight_smile:...Dneska budu dělat prejt se zelím, tak už se těším na obídek. Ted přítel uklízí kuchyn tak se za chvili do toho pustím:slight_smile:
23. led 2010 v 10:58  • Odpověz
monako, ahoj, zima tam je svinska. ja venku nebyla, ale mame stary okna, tak sem tahne. je prejt, mnam. ja budu delat ten gulas tak na 13h. jedly jsme do 10h.
23. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
mabe tak já ještě taky nezačala, přitel začal montovat drtič do kuchyně. Tak jak to bude mít, tak hned začnu. My taky jedli pozdě, tak mám čas. Dneska jsem taková zmožená a ani nevím z čeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 11:45  • Odpověz
moni, me od rana boli v krizi. a to sedim, ale boli me to a jaksi me vsechno vevnitr tlaci, bricho nafoukly,....
23. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky tak manžel jel ráno nakupovat a zavařil auto voda se prý dostala do nemrzky tak přijel za 3 hodiny s tatkem na laně totálně zmrzlej. chudák malej tady bylo minus 16
23. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak já poslala kluky k mamce a já si tu musím v klidu uklidit, kdyby jste viděli kuchyn, tak je mě z ní zle :confounded:
Nádob ze včerejška a dneška a že toho tam je, to jsem nikdy tak neměla :sweat_smile: A raději si to umyju sama, protože drahý jak myje, tak to stojí za to :grinning: No mám dost práce tady a vůbec se mi do toho nechce.
23. led 2010 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak my jsme až ted po obědě a já to docela rozdychávám:grinning:....půjdu povysavat a vytřít, kolem 5 má přijít mamka.

mabe já už mám tak naplé břicho, že mi kolem pupiku začlo trošku praskat :frowning2: a tlačí mě taky hrozně malý ve vnitř. lepší už to nebude.
23. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mony já dneska koukla do zrcadla protože mě svědí břicho a je prasklý dole to je hrůza játy strie mám všude a ty tmavý červený fuj a na stehnech to je hrozný nevím co s tím.
23. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
Suny tak to jsme na tom stejně, já je už mám taky všude, koupila jsem si i to co doporučovala Lucka, ale nevím nevím, jestli to vůbec pomůže. Začiná mě to pěkně štvát, další důvod proč bych už chtěla porodit. :pensive:
23. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Mony to sis koupila ten eucerin olej? to je jako na vyblednutí těch rudejch strií?

Mě to furt lechtá i stehna furt to mažu a stejně prd.
23. led 2010 v 15:05  • Odpověz
za chvili jdeme k našim tak papa
23. led 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak vysáte už mám, ještě utřu prach a vytřu:slight_smile:.....

suny jojo to eucerin jsem kupovala, prý je to na vyblednutí, tak uvidíme..... tak si to užijte papa :dizzy_face:
23. led 2010 v 15:23  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se mate? :grinning:
23. led 2010 v 16:31  • Odpověz
ahojky, tak ja dneska nic moc neudelala. vyprala jsem dve pracky a uvarila obed. boli me v krizi a to dost. a to bricho mam nafoukly....uz to asi fakt lepsi nebude. tedka jsem se rozhodla, ze jdu zehlit, aspon te anicce teda.
23. led 2010 v 19:53  • Odpověz
mabe..tak dyt je vikend..jen odpocivej,zehleni nech na priste :wink:
23. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahojte zlaticka niake novinky??
23. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahojte zensky :slight_smile: vsichni vcelku? to je dobre, do takove zimy rodit, br :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Přeju Vám hezkou neděli :dizzy_face: Co máte v plánu?
My jsme včera byli na oslavě a večer jsem totálně odpadla :confounded: bylo to nějak náročné...
Dnes asi udělám špenát a musím trochu poklidit a vyprat...
24. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.