• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dobre ranko, ja tu dnes moc nebudu :slight_smile:
zitra mame pul roku od svatby, tak chci udelat specialni obed na oslavu a pak se musim ucit a uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zadny rozeni, prosim, ja o to nechci prijit :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak hlásím stav stále 2v1:slight_smile:....Občas mám mírné bolesti, ale ráno to bylo od střev a ted z toho, že malý neví jak by si lehl:slight_smile:...Včera jsem zkoušela pár rad na vyvolání porodu a nic nezabralo, takže malý prostě stávkuje:grinning:... ČETLA JSEM UŽ I O NĚJAKÉM KOKTEJLU NA VYVOLANÍ PORODU, KTERÝ PRÝ ZABÍRÁ, AL TO MI ZATÍM PŘIJDE DRASTICKÉ. :grinning:
24. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj tak vás jdu jen pozdravit. Před 4 lety v 8:44 se Viki narodil tak dneska ještě nazdobíme dort a odpoledne bude menší oslava.

Moni třeba se dneska malej narodí, nebo si ještě chvíli počká. fakt se musim smát, kohokoliv straší předčasnym porodem nakonec rodí v termínu a na MMB je mánie že všechny přenáší co chodí na diskuzi :grinning:
24. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: tak já před chvíli opět vstala, posnídala a na chvíli sem skočila :grinning:
Luci a jaká byla oslava? Nás to taky čeká za 2 měsíce a už se těším :dizzy_face:
Markét, tak vše néééj hlavně zdravíčka malému, hezky si to oslavte.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Market a Moni :dizzy_face:

market no, ono to je jak na svinu:grinning:...Dr. mi každou kontrolu říká, že to bude každym dnem a prd. Přítel už říká, co to mám za doktora, že mu už nevěří :grinning: ....Mám týden do termínu, snad přenášet nebudu nebo mě trefí :slight_smile: ...hezky oslavte Vikínkové narozeniny :dizzy_face:

Moni budete oslavovat ještě dřív něž za 2 měsíce ne? Přece malou Nelinku :grinning: :dizzy_face:
24. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Moni no já né, Luky říkal, že se pořádne ožere jak se narodí :grinning: Tak jsem říkala, že musí pořádně, jen at na druhý den příjde v pohodě :grinning: A to hned několikrát s mojí rodinou a s kamarády, no jsem zvědavá teda jak bude vypadat... :sweat_smile:
A na malého nározky se těším jak budem chystat a ták, to se fakt těším...
Neboj, brzy porodíš, můžeš max. 2 týdny přenášet, tak za chvíli budete 3 :dizzy_face: Třeba jsi připravená, ale prckovy se ještě nechce , to dr. nemůže ovlivnit :slight_smile:
24. led 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no z toho mám taky strach, Libor mi taky říká, že se první ožere s kamošema a pak s rodinou. No nechci vidět jak bude vypadat. Taky jsem mu říkala, že doufám, že za náma přijde v pohodě....

No snad přenášet další 2 týdny nebudu, to by znamenalo, že mám ještě 3 týdny čas :confused: :pensive: ....ojoj :zipper_mouth:
24. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Moni, no myslím, že by ty naše chlapy ani nepustili k nám opilé :grinning: tak musí s mírou i když jak znám Lukyho :sweat_smile:
Jo no, tak já bych chtěla ještě 3 týdny a pak rodit :grinning: Tak uvidíme, snad to nebude jak u Tebe, že dr. straší a nakonec budu v tom samé jak ty. Ale tak co už, uvidíme.
24. led 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni tak to jak znám Libora tak to taky nebude s mírou, nejhorší je, že jemu bývá špatně až ráno. Tak snad se do odpoledne z toho dostane :angry: :grinning:....

Moni tak uvidíme, kdy se ty naše ratolesti rozhodnou jít ven:slight_smile:...za chilku tu začneme rodit postupně všechny, to bude mazec :grinning:
24. led 2010 v 11:49  • Odpověz
jo no, za chvíli se to tady rozrodí a mimíšci budou na světě :dizzy_face:
24. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, hlásim se jen na chvili, manžel přiveze obídek stávkuju včra sjem vařila žemlovku a maso s bramborama tak dneska bude smažák mnam.
jinak jdeme k našim a snad probereme to bydlení nevím no. jeslti tam máme jít nebo ne ale jako tím že bysme tam šli tak ušetříme a budeme moct malýmu i nám dopřát fakt víc věcí no. :grinning:

tak se zatím mějte papa
24. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
Tak já ted vylezla z vany, uff davá to zabrat :grinning:

Moni já jsem hlavně zvědavá jak to každý budeme mít, každá bude mít jiné zážitky z porodu :slight_smile:...snad t budou jen pozitivní věci:slight_smile:

Suny záleži na vás jestli chcete zpět k rodičům. Já bych k rodičům nešla to vím na 100%. Mají taky barák, ale neměli by jsme tam samostatny vchod nebo nějaké soukromí....Ale pokud budete mít samostatný vchod a trošku se i před nima zavřít :grinning: , tak proč né :slight_smile: ....přece bude lepší, když si malý bude hrát na zahrádce a ty se vyvalíš na sluníčko pěkně s kafíčkem, to jsou zase pozitiva:slight_smile:
24. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Mony pozitiva jsou, že malej bude mít kam jít nebude v paneláku a prostě bude na vzduchu no v létě bazének, chceme udělat pískoviště a tak no. samostatnej vchod bude jak se udělá v létě zámková jen budeme venkem chodit a koukat našim do kuchyně to totiž povede kolem jejich kuchyně venkem ale ji nak se to udělat dá takže v poho. akorát je to život na schodech, ale co už no. tak ušetříme aspon 5 tis neli víc a malýmu tak budeme moct dát i víc i jako spoření různý výlety kroužky a tak což ted v podnájmu bysme emohli tobysme vyžili jsem počítala tak tak a to bysme si nemohli koupit nic na sebe no. je to těžký tak si pak vyber. :grinning:
24. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
Suny tak, že půjdete kolem kuchyně to nevadí, hlavně že to není ložnice:grinning::grinning:....Tak pokud budete mít to soukromí a víš, že se s našima jak štak snesete tak proč né. Jasně, že se třeba občas chytnete, ale to je všude. Určitě bude lepší, když maly bude na zahrádce na vlastním pískovišti, než na pískovišti panéláku, kde serou psy atd. :unamused: ....A pokud ještě ušetříte dost peněz, tak bych neváhala. Alespon to zkusíte, při nejhoršíííím, se vrátite do podnájmu. A nebo si pořidíte vlastní bydlení....Já kdybych měla možnost, tak jdu okamžitě do baráčku. Strašně si přejeme s přítelem stavět, jen mít pozemek, tak by to bylo jednodušší, ale úvěr si už vzít nemůžeme když máme hypotéku na byt :unamused: ....
24. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Mony nééé je to kuchyn ale mají výš okno tak tam ani nevidíš. :grinning:
s našima je to ted uplně v phodě jen mamka měla tendence mě radit do života ale ted má docela hafo koníčků tak na to nemá čas no.
mony já chci taky baráček ale i byt bych brala ale hypotéku ted nedostaneme navíc bysme jií ani neutáhli takže je to na prd no. tak zatím asi budeme u těch našich. tam časem v podkroví uděláme ložnic a dětský pokoj tak jsme to měli s našima, dřív než jsme přistavěli další místnosti.
navíc budeme mít kuchyn, jeden pokoj, záchod, koupelnu a celý podkroví. a je to vše renovovaný. :grinning:
24. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
Suny tak to budete mít super, podkroví je takové utulné:slight_smile:....A časem, až třeba manža najde lepší práci a nebo už budeš i ty pracovat nebo něco. Tak si tu hypošku vezmete a postavíte domeček. Ono je totiž podle mě škoda brát hypotéku na byt když máš kde bydlet a můžete v pohodičce stavět. My bychom to taky tak udělali, kdyby jsme se měli kam vrtnout než by jsme dostavěli. Uvidíme co nám život přinese, zatím nám to stačí :wink:
24. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Mony no to právě jsme si říkali taky no. je dobrý mít kde bydlet a neplatit tolik je fakt že to finančně uleví i našim protože oni vlastně vytápí dva baráky a jsou v podstatě jen v jednom no. takže to bude pro obě strany asi dobrý no. navíc já tam budu mít trvalý bydliště i s malým a pošta a všechno mě chodí stejně tam no.
tak asi zatím budeme tam a pak se uvidí taky když bysme se odstěhovali tak naši by to prodali a koupili si něco menšího. což chtěli udělat letos ale my se tam asi nasáčkujeme. :grinning:
24. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
Suny no vidíš, pomůže to oběma stranám. Navíc, když budeš potřebovat hlídat, tak určo budeš mít mamču po ruce a bude to takové v pohodičce. :slight_smile:...tak snad to nějak dneska pořešíte, určo to budete mít fajn :wink:
24. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Hodila jsem do alba břuch :sweat_smile: Kdyžtak jukněte...
24. led 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Čaute holky :dizzy_face:

Monííí, krásné bříško a roztomilé fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Lukášek je fajný :slight_smile: Ty tenisky jsou taky super :wink:
24. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Luci děkuji, jsou moc roztomilé :slight_smile:
Malý to je trdlina, se pořád ptá kdy jí budeme mít doma, je to srandovní :grinning: A včera jsem mu říkala, že jak budu v porodnici, tak tady bude s tatínkem sám a bobek začal plakat že bude mít o nás strach, že nebudu v nemocnicic, ale sněma doma , je to fajné :sweat_smile: :grinning:
A jaká byla oslava? :slight_smile:
24. led 2010 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Moni, on je zlatíčko :slight_smile: :slight_smile:
Oslava byla super, maličký byl nejvíce nadšený z nafukovacích balónků...a než jsme ho stačili nafotit s dortem, tak už v něm měl celou pěstičku...byla sranda :grinning:
24. led 2010 v 17:38  • Odpověz
ahojky holky..kolik mate tak veci v 62?jako od cepicek az po body atd
24. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Luci, tak to je supér, bylo to hlavně pro něj, tak hlavně, že si to krásně užil :slight_smile:))
Car já mám v 62 pár věcí, nejvíc mám v 56, to by mělo vydržet nějakou chvíli tak aspon 2 měsíce, v 62 jsou věcičky už větší, tak by v tom mimčo plavalo a to je vel. od 3 do 6ti měsíců, tak budem dokupovat pak tu větší velikost, budu ráda jak bude mít tu 56 a ještě v tom bude trochu plavat :slight_smile:
24. led 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face:
Já mám hodně věcí z Cherokee 0-3 měsíce a strašně malinko v 56, ale víceméně to odpovídá tomu oblečení 0-3 měsíce. V 62 toho mám taky docela dost...no, nic z toho jsem nepočítala :sweat_smile: :wink:
24. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Luci, 56 vel. je od 0 do 3 měs., 62-od 3-6 měs. atd. Já mám všude psáno 56 a na druhém štítku do 3 měsíců.
24. led 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
holky tak ja mam taky vetsinu 0-3.a to pry odpovida 62 a i jsem popmerovala tak fakt...a cherokee ma ty vecicky trosku vetsi mi prijde´...a 56 minimum mame..no jako ja prave premyslim jestli onjednat nebo nee

http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/6/
tu bundicku,ten set se sukni,kalhoty a trico..
tak premyslim jestli to vyuzijem v 0-3..nebo jestli objednam az neco na leto a vetsi..ale myslim ze ta bundicka by mohla byt i v lete kdyz bude chladnejc...co myslite vy?
24. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Car, mě vozil věci taťka ze zahraničí a tam ta velikost 0-3 je téměř stejná, jako 56 :sweat_smile:

Holky, tak to jsem z toho v háji...fakt, některé věci jsou 0-3 stejně velké, jako 62 :confused: A některé jsou stejně velké, jako 56 :angry:
24. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Car, ty věcičky na princezny z Nextu jsou božské :dizzy_face:
24. led 2010 v 18:59  • Odpověz
luci,to povidam...a holky z jiny diskuze rikali ze 56meli na mesic a to meli deti cca 3kg..ty ostatni i na min nez mesic..a celkove jsem vycetla ze 3-6 mes.je spis 68
24. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.