• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, já v tom mám fakt guláš...ještě to budu muset nějak probrat a když tak ještě něco dokoupím...
24. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Holky, já co prodávala věci v 56 tak kamarádka je měla malému donedávna a to mu jsou 4 měsíce. Většinu věcí byli z chicca. A to tam mají psáno od 0 do 3 měsíců - 56 vel. , ale i 62 dělají někde jako ve vel. 56, záleží asi kde to koupíte :slight_smile:
Já mám většinu jen v 56 počítám stím, že Nelča bude menší :grinning: Jinak pár v 62 a podle okolnosti pak dokoupíme i s malou :slight_smile:
24. led 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
moni to jo ale maji to psano 0-3...
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz
no ja myslim, ze kdyz je na tom napsany newborn nebo 0-0, tak je to 56, 0-3 je 62 a 3-6 68 :wink: nebo aspon tak mi to u vetsiny veci velikostne odpovidalo :slight_smile:
a ja hniiiizdiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Máji já jsem se tedka dívala a bodýčka, bundy atd. mám psáno 56 a pod tím malým od 0- do 3 měs. tak jsem to měla i u malého, nedávno jsem kamarádce v 56 prodávala věcičky, tak záleží asi na značce a kde jsou věcičky koupené, každá zn. to může mít označené jinak :wink:
24. led 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jsme byli u našich a nic jsme neprobrali, protože manža dával do auta potahy tak snad příště.
jdu si lehnout je mi šoufl od žaludku, ale zítra tu budu určo. tak papa
24. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já byla s mamkou a segrou v shopinu. Koupila jsem si jednu kojo podprdu, měli ji v akci za 200,- a super materiál:slight_smile:...tak budu mít alespon jednu, pak mám když tak sportovní podprdy:slight_smile:....Chodily jsme tam 3 hodky a pak jsem zkusila 3 patra vyjít po schodech, ale funěla jsem jak prase, tak jsem zbytek dojela vytahem...ta uvidíme jestli to k něčemu bylo :grinning::grinning:
24. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
mona..tak to jsem zvedava jestli se maly necha vyhnat :grinning: :grinning: :grinning:

maji,ja co vim tak si myslim co ty..
jinak jsou znacky ktery to maji po svym a tam bych se ridila tema mesicema

holky a odpovite mi nektera?jak jsem davala odkazek?a nevite jestli treba next neni vetsi a tak?ze by ta bundicka vydrzela o trosku dyl..
24. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Car, já mám nějaké věci z Nextu a třeba mikinka je na 3-6 měsíců a myslím, že větší určo nebude...
24. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
hmmm,tak ja nevim holky...moc se mi to libi,ale abychom to vyuzili :pensive: ...jelikoz by to bylo duben ,kveten-a ten uz bude takovej na hrane podle toho jak mala bude rust
24. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Car, já jsem taky koupila v Nextu bundičku na zimu a teď si říkám, že ji asi maličký moc neužije...na podzim už ji zřejmě neoblíkne :pensive:
24. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
luci a to jsi koupila 0-3?a za kolik?no ja myslim ze ji v breznu ete vyuzije...

a nevim jestli si koukala na ten odkazek-prijde mi takova jarni,ale bez mikci mozna i na chladnejsi leto-ja proste nevim

ted sem zabrousila na netu a vlastne je to neodhadnutelny..naky deti rostou silene naky jsou zas droboucky,tak asi objednam za pochodu az a i jiny veci dokoupim
24. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Car, koukala..chválila jsem to na předchozí straně :wink: Na té bundičce je napsáno newborn, ale objednávala jsem ji jako 62 a teď jsem ji přiměřovala k té mikince a jsou téměř stejné :confused:
24. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
Car taky jsem zvědavá jestli se nechá vyhnat, ale asi to neklapne. Prostě až bude připravený tak půjde sám, zkoušela jsem už i stimulaci bradavek co radily, ale je to akorát nepřijemné a stejně to nepomohlo:grinning:....Začinám to vzdávat:grinning:
24. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Moni, no teda...kdo by to byl řekl, že?
24. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
Luci jojo taky jsem to nečekala, fakt jsem si myslela, že to bude dříve, chyba lávky :grinning:
24. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Moni, nezbyde nic jiného, než čekat...no, ale musí to být na bednu :sweat_smile: A jak Ti je? Cítíš se dobře?
24. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahojki krásný týden všem,Vám se to už holky schyluje do finále,tak hodně štěstí u porodu,a ať už máte brzy ty své broučky v náručí. :slight_smile: :slight_smile: .Já si ještě chvilku počkám.Teď hlavně čekáme na výsledky z plodovky,měli podezření na downov syndrom,ikdyž screening mi vyšel dobře,ale trippl testy vyšli nějak špatně,tak musím ještě 14 dnů čekat na výsledky.Ta čekací doba 1 měsíc je fakt hrozná. :unamused: Snad bude,ale vše v pořádku.
25. led 2010 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám kasinka si dneska přivstala tak jsem tu druhá, chtěla bych vás dočíst o víkednu jsem tu moc nebyla. ale nevím.

kasi to čekání musí být hrozné ale určo to bude stát za to, tak se drž a hnedka dej vědět. :grinning:

Mony seš ještě kinder vajo???
25. led 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre rako devcata, tak sem dneska doma. premyslela jsem, ze pujdu do prace, musim jeste neco zaridit do 5.2. ohledne lidi, ale nechce se me. toto je jedinej volnej den s patkem v tomto tydnu. jinak mam dr., kurzy, basketbaly a tak. takze budu pekne doma, venku je stejne zima svinska. trosku poklidim a budu odpocivat. jinak mala si uz treti den ze me dela legraci, ukazuje se me. vpravo pod zebrama mam rano obrovskou boulu, jako vetrelec. :grinning: premyslim co to je. asi hlava, ale vypada to spis na zadecek. ze by uz se otocila? zase by me kopala do zeber a ne do spodku, ze jo? zitra jdu do nemocnice na kontrolni UTZ, tak uvidime. snad ta ko dopadne dobre. piju jak o zivot. jdu snidat, pak se stavim.
25. led 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj Mabe já jsem doma do středy, vyprala jsem si jediný kalhoty tak musím počkat až uschnou navíc nemám silonky pod ně tak si musím pro ně někdy jít k mamce. takže bez šance navíc tady je dneska hnusně.

jo jinak malej vyvádí o sto šest vlní se mi břicho tak že to bolí a dneska teda obzvlášt od rána takže se mám na co těšit.
25. led 2010 v 08:54  • Odpověz
suny, mala je taky posledni dva dny aktivni a to dost. rikam si, kdy ty holka spis? :slight_smile:

tesim se, ze ji uvidim a doufam, ze bude vse ok. piju jak se da. no, uvidime zitra na UTZ v jake bude poloze. Mrzi me akorat, ze manza nemuze jit se mnou. Maji zase nejakou navstevu dulezitou a nemuze odejit. pry mam nechat udelat foto, tak jsem mu rikala, ze ona se na jednu fotku nevleze. tak rikal, ze mu mam donest hlavu a ruku jako "cau" :grinning: .

kasi, ja mela to stejny. cekala jsem taky na vysledky 14 dni, ale vse pak bylo ok. drzim palecky. :slight_smile:

holky, jinak se me zase zdalo o anicce a nejak se na nu strasne tesim. :slight_smile: bojim se porodu, ale tesim se az bude s nama. samo, ze az za ty dva mesice, at tam jeste pobude. vcera me deda rekl, ze jsem almara. :slight_smile:

co jinak tady noveho? moni, jak se citis?
25. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Mabe no to si taky říkám kdy spinkají nechápu. :grinning:

s tou rukou je to dobrý a jště aby zvedla palec nahoru že je ok.

ty jo holky já jsem zítra 35tt to je mazec si pamatuju na to jak jsme byla pyšná na 7tt :grinning:
25. led 2010 v 09:19  • Odpověz
suny, leti to. ja taky uz 32tt. :slight_smile: zitra budu zase trosku nervozni, ale snad to bude ok. ja totiz cetla, ze by mely spat 90-95% dne, ale to teda nevim. Vcera jsem si delala na veceri kedlubnove hranolky s jogurtem ochucenym podle babice. Bylo to vyborny. akorat jsem si zmrvila sitko. mam ho umelohmotny a ja jim precedila ten olej z panvicky. :grinning: jsu blba, no. :grinning: dneska budu delat cinu s krutiho masa s ryzi a paprikou dusenou.
25. led 2010 v 09:24  • Odpověz
no tak to malej určitě nespí spíš asi spí těch 5procent. ty jo ty zas vaříš takový dobroty, my máme žemlovku ale já si asi udělám něco jinýho jen nevím co. jeslti mě kubík nechá protože ty kopance fakt bolí.
zítra to bude ok neboj se.
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz
suny, doufam a verim ji, ze vydrzime normal do terminu porodu. nebudes mit spagety? :grinning:
25. led 2010 v 09:28  • Odpověz
no mabe vážně o tom přemýšlím ted o víkendu sjem měla maso s bramborem a smažák s hranolkama tak asi špagety zase povedou no. :grinning:
zjistila jsem že mě dělá bblě česnek chjo.
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz
suny, ja cesnek tedka nejim. jinak ja mam aji bramborovej gulas ze soboty, ale nemam na to chut. udelam si to masicko, dam si jogurtik ochucenej misto tatarky. tedka chci jeste umyt nadobi, zamest zem, utrit prach a zem umyt. takze jdu do toho. odpo chci zehlit.
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
mabe ty jo ale vy taky pořád uklízíte to je hrozný my jednou za týden. :grinning: já právě nevím co tedka se mi nechce zh postele. to je hrozný fakt.
25. led 2010 v 09:42  • Odpověz
suny, to ti jenom pripada, ze furt uklizim. musim to tady trosku poramovat. pomalicku mam to do obeda. zaroven sleduju v telce film K2.
25. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.