• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já se na něho taky koukám očkem a sleduju tady koníka ale moc mě to zatím nebere. envím co budu dělat celý 3 dny co je manžel v práci.
25. led 2010 v 09:54  • Odpověz
suny, musis si neco najit. ale co, ze?
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz
no mabe právě co no? to je fakt síla, asi půjdu kolem paneláku odsekávat led. :grinning: nemám co no navíc tu nemám ani žádnou kamošku jednu ale tam ted nemůžu páč nemám v čem jít a ona nemůže s malou sem protože je hodně pod nulou.
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
suny, blby je, ze nemas co na sebe :unamused:
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz
mabe no já už si nechci nic kupovat víš??? je to už dost pozdě a zbytečně vyhozený peníze. navíc já jsem hnedka unavená tak je to takový na nic no. prostě už to musím doklepat tak jak to je no. ale porod asi těžkej protože celý těhu mám docela málo pohybu. ale co už no. některý holky to proležely celý v nemocnici tak to tak muísm brát.
mabe nevíš na strie aby nebyly tgak červený holky psaly ten nějakej olejíček? nevíš?
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz
25. led 2010 v 10:08  • Odpověz
mabe já mám ten elasti Q ale prostě asi to je rodový čico . ted si píšu s kamoškou a ta mě stresuje kolik lidí umírá při porodu a alergii na narkozu to je zhorzný
25. led 2010 v 10:15  • Odpověz
jezisi, co ti to pise???ona uz porodila?
25. led 2010 v 10:20  • Odpověz
jj měla před dvěma rokama těžkej porod a tak mi to ted píše jak všude čte co to je a jak se umírá a tak. ty jo mám nervy tak jsem ji vypla icq to se fakt nedá jako. chápeš to a to si říká kamarádka. teda.
25. led 2010 v 10:21  • Odpověz
suny, praveze to vubec nechapu. sorry, ale je uplne blba nebo co? suny, ja behem dvou let byla 2x pod celkovou narkozou a nic. u porodu narkozu mit nebudes, kdyztak castecnou od spodku dolu pri cisari. a pravdepodobnost, ze se neco posere je hodne mala. vubec si s tim nedelej stres. to bys nemohla ani vyjit na ulici, protoze by na tebe mohl spadnout meteorit, srazit auto, atd.
25. led 2010 v 10:23  • Odpověz
mabe neomlouvej se já to taky nechápu no. prostě rizika jsou ale já si je nepřipouštím.
no ty jo kdyby na mě spadl meteorit aspon bych byla ve zprávách :grinning:
a kdy jdete na ten kočárek? mabe já furt nevím kde budu rodit.
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz
suny, na kocarek nevim. dneska nema manza cas, zitra jsu na kurzu, ve stredu nema on cas, ve ctvrtek ja na kurzu a v patek mame nejakou oslavu. takze az pristi tyden.
25. led 2010 v 10:29  • Odpověz
ja mam jasny ty bohunice, ale pujdu se tam jeste podivat. po zitrejsim kurzu uz se muzeme objednavat na prohlidku.
25. led 2010 v 10:29  • Odpověz
mabe teda to je narvanej program to je dobře. já do bohunic na prohlídku nepůjdu kamoška mi to popsala naavíc zhruba vím jak to tam vypadá po té hospitalizaci tak asi půjdeme jen na oblilnák.
25. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ajo, ty si tam uz byla. ja jenom na ambulanci, tak se tam mrknu.
25. led 2010 v 10:42  • Odpověz
vím že v bohunicích za to platíš ale asi to stojí za to já to mám v živé paměti teda ne porodní saly ale dr a chodby a záchody a sprchy a pokoje takže to mám za sebou jako tak ale ten obilnák asi zkoukneme. ty jo necelých 11 co já budu dělat teda chjo. to je hrozný a kor ted když je zima a je to na nic. si nezajdu ani pro časáky žádný.
25. led 2010 v 10:45  • Odpověz
vsak mas telku a co nejaka knizka?
25. led 2010 v 10:45  • Odpověz
tak utrenej prach a tedka uz jenom zem
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ty jo ty seš teda akční to je mazec. já udělám pár nějakej ch pohybů a jsem totálně v prdeli.
no těch 17 kilo navrch jeznát halvně na těch mých nohách to ej fakt mazec.
no knížku tady nějakou mám ale nechce se mi číst a telka no asi si pustím nějaký filmy no. co dělat jinýho.
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz
tak ja mam zatim porad tech 10kg. takze se me urco lehceji nez tobe hejbe. ale za chvilicku stani me boli v krizi a tahne bricho. takze 10 minut neco delam a sednout a tahle dokola. tedka zametu a vytru, pak zase sednu a zacnu delat obed.
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz
kde mame dneska vsechny ostatni? jsou nekde na kontrolach?
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak mě od rána teče z nosu...mě už z toho trefí, neustále se mi to vrací :angry: Dneska budu dělat žemlovku a chystám se žehlit...

Mabe, tak se přidávám k Tobě :grinning: dneska jsem se vážila a už mám taky 10kg, jsem přibrala kilo a půl za týden :confused:

Ahoj Suny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaký byl víkend? Jsi byla s manžílkem, že? :wink:
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz
luci ahoj, ja to mam stridave ten nos. netece me uplne, ale jeden den dobry a druhej den trosku tece - uz to mam od zacatku tehu. takze je videt, ze jeste pribereme. ja bych potrebovala jeste tak 2kg-3kg pro malou. zehlit budu odpo. tedka jeste umyju zem a udelam si jidlo. :slight_smile:
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Mabe vůbec nevím.
aaa luci ahoj právě si říkáme že jsme tady samy a opuštěný. ted jsem koukala na jednu diskuzi a tam holka jako rodí už ted a je v 35tt stejnej termín jak já to je mazec teda.
žemlovku máme taky. no luci 10 kilo v 34 to je fakt mazec to je super já už valím k 18 kg ale je fakt že kdyžse podívám na nohy tak je mi to celkem jasný.

Luci s manžlkem v pohodě, uklidil a hráli jsme karty a odpočívali a byli venku a tak no. takže suepr ale ted je zase v práci což je na prd no. takže zase sama doma a nudím se ale zatím sedím vposteli a nic se mi nechce.
25. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Mabe, my měli uklízecá včera :wink: a jsem ráda, že je zase na chviličku klid...i kdž vysávat se musí téměř každý den, kvůli psa, ale to je rychlovka.
Já bych taky byla ráda, kdyby to, co teď přibírám byl maličký, ale jak to zjistit, že? Doktor mi váhu prcka nikdy neřekne, takže si ji můžu jen představovat.
25. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Luci já byla ve čtv u dr a on že malýho změří příště a prý podle pohmatu břicha má maelj asi 2400g tak nevím kde na tom byl. už vidím jak ty kila zhazuju a ty strie to je příšerný.
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz
luci, tak ja hotovo. umyta uz i zem. tedka jenom uvarit.

vahu odhaduji podle velikosti hlavicky, stehenni kosti, briska.
25. led 2010 v 11:12  • Odpověz
mabe teda ty seš rychlík já jsem pořád v posteli. :grinning:
25. led 2010 v 11:13  • Odpověz
vsak si suny uzivej :slight_smile: ja pujdu po o zase spinkat
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz
mabe no užívám to nevím dneska je to takový všelijaký semnou ale jo no. za chvili musím ustlat postýlku ale asi ji nechám roztaženou v obýváku v ložnici máme super krásnou manželskou psotel ale spíme v obýváku protože je tu telka a já usínám ted u ní. tak uvidíme no. takže ji nechám asi takhle
25. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.