• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, ty seš teda dobrá :slight_smile: To já jsem ještě nezačala ani vařit...

Suny, tak jsi měla aspoň příjemný víkend :wink: Já se taky nudím, ale co se dá dělat...počasí na prd, hlavně se bojím na tom ledě...no, nějak už to doklepeme a pak už slovo nuda nebudeme znát :grinning:
On Ti dokázal říct váhu podle pohmatu? Tý jo...tak to ten můj pořád jen cvaká něco na Utz a pak řekne, že vše odpovídá :rolling_eyes: už by taky mohl být konkrétnější, že?
25. led 2010 v 11:17  • Odpověz
suny, nech si ji roztazenou. :slight_smile:

luci, mam od vcera nalozeny kruti maso. takze to hodim na cibuli, s paprikou cerstvou. a udelam si ryzi. manza bude mit odpo hranolky. tak to je ono luci, on malyho zmeri a vyjde mu cca vaha
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
holky, nechvalte me moc. tedka uz nic, jenom obed a nekdy odpo zehleni.
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Luci no ne on dělal machra. jinak taky tukal minuel ale tedka ne prý to nechce zas přeháněg a měřit pokaždé víš:? ale podle zkušeností prý by tak nějak mohl mít.

luci já si vyprala kalhoty takže nemůžu jít ven i dkybych chtěla takže se nudím ale asi si pustím haryho potra
nevím co si dám na papu asi spagety a zkusím zas ten špenát ale bez česneku.

mabe no asi jo ale ta nová manželksá je tam teda na prd ale aspon se neošoupe že???
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj tak co nějaký novinky :slight_smile: . Ono bude skoro čas na oběd a já se tak max nasnídala a furt se nemůžu dokopat dát rýži do trouby :wink: . Dneska mě přišel ten kapsář takže už nic poštou nepřijde a ještě jsem obvolala dětskou doktorku tak tam ani osobně nemusim což je super.

Jinak přišel leták z hypernovy a mají v akci plenky happy tak uvažuju jestli nevzít. jdu ve středu ke svýmu doktoru a hypernova je hned vedle :wink:
25. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky, tak to já česnek můžu...nedělá mi vůbec nic a dokonce ho snáším lépe, než v normálním stavu :sweat_smile:
Ale naopak nemůžu zelí a luštěniny, to je mi pak hodně špatně...a já na ně mám někdy takovou chuť, že neodolám, když třeba dělá babička čočkovou polívku a pak se trápím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj Market :slight_smile: jaká byla oslava a co dort?
25. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Markétko ahojky no asi nového nic i když mona se ještě neozvala tak nevím. já nevím ty plínky jaký budou asi už kupvoat nebudeme a koupíme až co malýmu bude sedět asi.

luci tak lustěniny a zelí nemůžu taky ale zelí si dám a pak umírám česnek miluju ale vynechám ho zatím asi.
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz
suny, aspon se neosoupe. :slight_smile:

marki, ahoj, tak ty tak lenosis? :grinning: my zatim letak nemame, ale taky cekam, ze az budou plinky v akci, tak nejaky uz koupim. ja mam zatim jenom tech 28ks po narozeni.
25. led 2010 v 11:29  • Odpověz
holky, tak mam vypito dneska 1,2l a porad bych mohla na zachod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdych 10 minut.
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz
mabe že jo já si to taky říkám že nám vydrží aspon dýl. :grinning: jéé já dneska nevypila skoro nic jdu na to teda.
já mám ty od dm těch 28 a pak mám ještě pampersky new born je jich tam tuším něco kolem 40

ty jo teda já už bych měla začít něco dělat jsem ostuda. že?
25. led 2010 v 11:33  • Odpověz
suny, tak pekne pij :slight_smile: . tak to ja mam jenom tech 28ks, kdybych je nahodou potrebala driv. jeste samo koupim nejaky. nejsi ostuda. ja od zitrka do patku nemam cas nic delat. tak jsem musela tedka.
25. led 2010 v 11:35  • Odpověz
nejak me holky posledni dny pobolivaji bradavky, vas taky?
25. led 2010 v 11:35  • Odpověz
mabe mě nee jen mě teče hafo toho mleziva a už mě to vadí teda. :angry: :angry:
mě dneska bolí podbřišek ale jinak docela dobrý no. už jsempřevlečená heč a umytá.
25. led 2010 v 11:41  • Odpověz
suny, ty ses sikovna. ja tedka prancim masicko, pak tam dam zelenou papricku a budu dusit. jeste ryzicku a hotovo. me podbrisek nejak neboli. mam ho cilivejsi, ale jinak dobry.
25. led 2010 v 11:42  • Odpověz
mlezivo me tece taky sem tam, ale tak kapka vetsi a pak dobry
25. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak dort i když s překážkama dopadnul dobře. normálně přestal jít elektrickej šlehač tak jsem to vzala s ponornym a ok. jen příště musim dělat z víc šlehaček protože Viki pomáhal tak dlouho že nebylo skoro s čim zdobit :wink: .

Já právě ty pleny nevim, vyjdou docela levně , cca 1 plenka za 2,40. LAe nejmenší velikost je 5-9kg tak nevim ale zase budu tam odsud kousek:slight_smile:)))). jinak pampersek máme zásobu docela dost, i když mizet budou asi rychle.

Třeba moni porodila včera, jak jsem říkala že by slavili spolu s Vikínem :grinning:
25. led 2010 v 11:43  • Odpověz
marki, vcera neco takovyho rikala, ze si mysli, ze porodi? ja s tema plinkama uvidim.
25. led 2010 v 11:47  • Odpověz
marki, vikinek mel narozky? :confused:
25. led 2010 v 11:47  • Odpověz
mabe tak to já se ráno vzbudím a múžu se převlíkat a pak přes den to je to samý. furt peru moje košile a trička.
markét mnam teda. no to jo to je možný to by bylo super. ale žádný zprávičky zatím nemáme.
jejda teda to už je třeba s kubíkem v náručí.
25. led 2010 v 11:48  • Odpověz
suny, tak to ja ne. nejakej flicek na tricku.
25. led 2010 v 11:50  • Odpověz
mabe flíček??? fleky jak kráva teda jako i u našich když sedím tak tam mám plínku abych to neměla na triku a občas si dám i vložky do podprdy.
25. led 2010 v 11:52  • Odpověz
suny, tak to mas teda poradne.
25. led 2010 v 11:52  • Odpověz
25. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Mabe jo měl, už 4 :frowning2: , strašně to letí a od soboty jsem na mateřský. ta představa že ode dneška bych musela do práce nebo na pracák :unamused:

Suny tim chceš říct že už tě teče mlíko :wink: , tak to zase u sebe vidim bledě. je teda fakt že minule vůbec nic a ted už občas nějaká ta kapka tam je ale převlíkat se kvůli tomu nemusim.
25. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
suny-co ja chodim do diskuze od zaciatku co sme sa este s holkami snazili tak dnes jej praskla voda a je v 35tt no clovek aby sa bal
25. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak já ted posnídala :sweat_smile: a vůbec nevíme co na oběd...
25. led 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
tak holky ja dneska varim svickovou :grinning:
25. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
mabe no to mám no.

markét hrozná představa na pracák do práce bych šla ale na malýho se fakt těším. :grinning: ne to není mlíko je to mlezivo a prý vůbec nezavisí na tom jeslti ti to teče nebo ne. já taky mlíko mít vůbec nemusím.

mony já vím ta oldřiška že?? jinak ahojky jak se máš??
25. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
marki, omlouvam se, dodatecne vse nej Vikinkovi :slight_smile:

moni, ahoj, jojo, stat se muze cokoliv. ale tedka by uz mimisky zachranily. ale at tam jeste zustanou.
25. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.