• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, to se pekne schazime. :slight_smile:

moni, svickova mnam. ja ji jeste nikdy nedelala.
25. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
mabe-ja ju robim 2x v zivote ale prvy krat sa mi ze fakt podarila tak som zvedava dnes
no hlavne nech tam su a dopekaju sa krpeckove :grinning:

suny-jo oldriska ja som uz skoro aj zbalena do porodky no nevies co sa moze stat
25. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahoj mony teda ted jsi posnídala? to jsi lepší jak já. :grinning:

mona svíčková manmiky mnam. já už mám sbaleno taky protože když to tak pozoruju to je hrozný al eje v 35tt to už je mimi hotové ne???

markét přidávám se ke gratulaci.
25. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
suny-ja si myslim ze malinky uz nebude mat ziadne problemy
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
jdu papat :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Holky, tak já už mám žemlovku v troubě :dizzy_face:

Ahoj Mona :slight_smile: jéé, já svíčkovou nedělala ještě nikdy :grinning: ale jednou ji budu muset zkusit :wink: Tak ať se povede :wink:

Holky, já ještě do porodky sbalená nejsem, pořád o tom jen mluvím a skutek utek. Taky asi už budu muset nabalit, raději...už budu 35.tt :confused:

Mabe, dobrou chuť :dizzy_face:

Ahoj Moníí, se máš s tím vstáváním :slight_smile: Já jsem v jednu v noci ještě nespala a pžed osmou už jsem byla probuzená :angry: Pes zvracel, protože ten pitomec venku žere sníh a pak má prochlazený žaludek :rolling_eyes:
A Monča Ti náhodou nepsala? :grinning:
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
mony snad budou oba v pořádku, kam se ten malej tak žene??

mabe dobrou chut já se jdu podívat jeslti ten špenát vůbec mám. :grinning:

luci to si radši teda sbal já už to mám taky čeče a jsem víc v klidu nevímjeslti to teda pomůže snad nebudu zmatkovat. :grinning:
25. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
holky aj vy mate teras take kludne miminka ja skoro ani nevim ze som tehu malinky sa skoro vobec nehybe niekedy ho musim aj budit raz kopne a zasa spinka
25. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
mony já teda nemám je to čím dál lepší nevím kdy spí. :grinning:
25. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Suny, já budu určo těžce zmatkovat :grinning: Jsem třeba přemýšlela nad tím, kdyby mě to chytlo a byla bych sama doma :confused: což se stát může a je to dost pravděpodobné...budu si muset zajistit nějaký odvoz, no snad někdo bude moct...Jinak taxíkem :grinning:
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojte kocky, jdu vas jen pozdravit..doctu az Tudlik usne :slight_smile: jak je?
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
25. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Maji, zatím to vypadá, že jsme všechny ještě Kinderka :grinning: Ale Monča se nějak nehlásí... :sweat_smile: :grinning:
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky, tak jsem se pekne napapkala. dala jsem si mensi porci. misto tatarky ochuceny jogurt, taky dobry. tedka si chvilku pockam az to sedne, dam si nejakej zakusek a hura si lehnout. ja tedka posledni dny v noci spim jak drevo. jsem porad nejak utahana. chodim teda curat - 3x za noc, ale jinak spim jako drevo.

moni, ja cetla, ze spi az 90-95% dne. u nas to tak teda neni. ale jak jsem psala minulej tyden mela mala taky spavy dny.

luci, tak ja doufam, ze manza by mohl jet. ma to do prace 10 minut, pak jeste 15 minut nemocnice.

maji, ahoj. :slight_smile:
holky, budeme jeste dlouho. stejne, jak to chcete udelat, aby byl manza doma?? :grinning:

maji, jak to na tebe prislo s Tobikem?
mabe-aj ja som to citala ale skoro nikto to nema tak kazdy ma niake zive miminko
25. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
moni, jasnacka, pokud to nebude nejakou delsi dobu, tak spinka. ale vim, jak ja minulej tyden do ni tukala a manza me sprdaval, at ji necham spat. my mame tedka takovy obdobi, kdy nekopeme moc, ale premistujeme se. takze se vzdouvame, delame hrby, je to velka legrace. vetsinou je to, kdyz si lehnu na zada, tak se vyspuli. uvidime, zitra, jak jsme otoceni. :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Luci však víš já zmatkuju už tedka jako ale já jsem taky furt sama doma tak to jsem zvědavá teda radši už ted mám furt nabitej mobil. :grinning:

ahoj maji.

mabe tak my můžeme jet do porodky spolu já budu přenášet a ty na termín. :grinning:

jinak se mi dělá papů mnam snad ten špenát bez česneku bude jedlej.
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
suny, kdyby nam to vyslo stejne, tak proc ne. :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
mabe-aj mne sa tam premiestnuje no uvidime kedy mas kontrolu
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
mabe jansý holky šikovný si musíme poradit ne?
mabe-ja som zvedava ktora prva z nas pojde ci ty alebo ja :grinning:
ja se na kontrolu tesim a zaroven se bojim te vody. ale piju hodne, tak snad se me nevyparuje vic. :confounded:
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
moni, mela bych jit ja, ale kdovi :slight_smile:
suny, jasnacka :wink:
kolkeho mas termin mne to tu ukazuje ze mam 29teho a mam 28meho a tebe ukazuje 30teho
25. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
tak to mam blbe ten termin. ja mam prvni 23. a pak me ho zmenily na 27.
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
tak uz je to v poradku :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
termin 23.3. - zacinam zitra 33t a termin 27.3. zacinam v sobotu 33t
autor
Ahoj holky,

hlasím stav stále 2v1:grinning:.....

od rána lítám, byla jsem na sociálce se poptat jestli mi dorovnají mateřskou, když ji mám malou a na co bych ještě měla nárok. Tak jsem si vzala všechny možné formuláře a půjdu ted jen za účetní at mi potvrdí příjem. Já jsem ted u mamky v práci, tak se odtud ozývám. Už jsem byla potvrdit i příjmy od přítele, naštěstí má učetní ve stejné budevě, kde mamka pracuje. Všude mě mamka vozila, ale ted budu muset jet tramvajkou, tak snad někde neporodím:grinning:....Ozvu se potom z domu:slight_smile: papa :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.