• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-a ja ked tam aj zadam spravne tak mi to skoci na 29 takze sme odseba len jeden den no to bude sranda :grinning:
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
ahoj moni, tak my uz taky spekulovaly. :grinning:
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
moni, tak uvidime, kdo z koho :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
moni, mas citlivejsi bradavky? ne ze by me nejak moc bolely, ale zase je zacinam citit
25. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
mabe-minule mna boleli ze som nemohla mat podprsenku ale mesivo este nemam
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
moni, ja mam sem tam flicky na tricku.
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jéé člověk tu chvili není a buch takovejch příspěvků.

ahoj mony no já myslela že už to máš za sebou. :grinning: mony tak opatrně v té šalině.

já jdu papat ale za chvili tu budu.
tak Tudlinek spinka, jdu chvilku na konicka :slight_smile:
no na me to prislo tak nejak ja ani nevim, proste jsem se v noci vzbudila, zabolelo me bricho, ja si rekla "aha, rodim" a za 12 hodin byl Tudlik na svete :grinning: :grinning: :grinning:
maji, takze si byla pekne doma. :slight_smile: no, uvidime, co nas ceka. ja mam trosku uz strach, ale zaroven se na malou moooc tesim. cim dal tim vic. :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
mabe-aj ja mam take pocity ze ci viac sa to blizi tim vic sa na krpca tesim :grinning:
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
moni, no jo matersky pudy :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
nekdy tak premyslim, ty jo, ja budu mamka. :confused: :grinning:
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
mabe, ono to prej vetsinou zacne v noci, protoze je telo nejvic uvolneny, takze vysle signal, ze ted muze rodit :grinning: a to jako fakt :wink:

ja zacinam byt cim dal klidnejsi, cim vic se to blizi... :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
maji, tak ty uz ses zkusena rodicka. ale je to zajimavy, ze ses klidnejsi :slight_smile: . ja jsem teda taky vic klidnejsi z pohledu, ze uz mame velky tt, ale ten porod...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
mabe-to jo ako ja som bola od zaciatku strasne stastna ale teras uz je to o niecom inom take maminkovske a pockaj co sa nam narodia :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
moni, ja taky premyslim, co jeste zaridit, koupit atd. my musime dat pryc veci ze stolku, co mame u posteli. nemame v tech dvou pokojich moc mista. takze manza si svuj vyklidil, jeste ja. pak je dame pryc, posuneme postele, aby se tam vlezla postylka. a tak premyslime s manzou. uz se na nasu prdolku moc tesime :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Mabe neni se zač omlouvat :slight_smile:, jiak jsem alespoň udělala tu rýži ale viki si asi omáčku nedá když si teď al kus dortu, normálně j měla kousek k snídani ajinak už je jen půlka a to ho měl jen Viki, snad zbyde alespoň kousek na manžela když má dneska svátek :grinning:

Jinak bych ráda taky zbalila tašku, už jsem si to sepsala ale ještě zvažuju ejstli si mam koupit pantofle nebo vzít ty co v nich chodim doma. Asi ve středu musim do A3 sportu Vikínovi koupit kecky na jaro tak že bych si tam koupila taky pantofle a pak je tahala přes léto i ven :wink: . Rozbalila jsem ten kapsář a je fakt super

Suny vim že je to mlezivo ale uvidíš že mlíka budeš mít dost. já si říkam že minule to bylo třeba stresem že jsem mléko neměla i dkyž už se pomalu začlo zpouštět ale teď občas nějaká ta kapička mleziva tam je tak budu doufat a i kdžy jsem odpůrcem homeopatik tak je asi na to kojení zkusim, prý docela pomáhají. ale i tak jsem si v lékárně už koupila 1 lahvičku kdyby to z jakéhokolv důvodu nešlo.
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
marki, tak trosku manzovi byste mohly nechat. :grinning: ja mam taky sepsany veci. jeste dostanu k narozkam kosilku a teply ponozky od mamky. pantofle mam zabky do bazenu, tak premyslim, jestli si vzit i normal. :confounded:
25. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky musim teras koncit poobede sa za vami zastavim papa :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahooooooooooooooooooooooj holky :grinning: ...

tak ja ted jdu zehlit,pak si asi pripravim tasku do porodky:slight_smile:-uz bych mohla co :grinning: aspon nakej zaklad..se na to chystam uz par tydnu :grinning: :grinning: :grinning: no a jak se mate vy?
25. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
carcu, ahoj, tak ja tasku jeste nemam. tedka jsem napapana a pujdu si lehnout. dopo jsem utrela prach, vytrela, nadobi, obed, takze mam toho dost za sebou. zehlit budu odpo. jinak zitra mam tu ko.
25. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
no já právě sladký ani nesmim tak jsem si vzala jen kousek na snídani ale do Vikína to padá :grinning: . Jiný pantofle bych nebrala, já mam doma takový klasický tak chci kouknout ve sportu ale zase za ěn nchci moc dát :wink: , takže možná nakonec vezmu ty svoje a bude klid. teď akorát zvažuju jestli se vůbec tahat ze županem, minule jsem ho nenosila a co vim tak oni kvůli miminům hodně topí tak se mě ho enchce moc tahat, zabere plno místa a já z pokoje ani envytáhnu paty když WC a záchod je v pokoji a i kdyby malej byl na neonatologii tak ybch šla v košili, přece jenom ten župan je těžkej a po císaři budu ráda že vůbec chodim :wink:
25. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
ja zatim zupan nevezmu, nebo si vezmu od nasich frote. ja mam mikrovlakno a to tam nevezmu. premyslim, jestli nevzit misto kosili nejaky manzovi tricka bavlneny
25. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
mabe,ale ty mas ete caaas :grinning: ...ja budu zacinat 37tt :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
carcu, ja vim, ale kdyby nahodou....
25. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
s tim teda nepocitam, ale je lepsi mit to dopredu. budu klidnejsi :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
car, ja jeste taky nemam tasku a ani se mi nechce o nu pak mesic nekde zakopavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoupeny vsechno mam, vim kde to najdu a balit budu az tak za 2-3 tydny :slight_smile:

hodila jsem do alba nasi loznicku, akorat mi tentokrat nevysly povleceni, tak je to takova vsehochut trochu :grinning:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
holky, jdeme si lehnout, pak se ukazu :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Car ty už stříháš metr ne :grinning: . já mam ve čtvrtek rizikovku tak kdyby náhodou tak to chci mít zbalený, jen až půjdu z rizikovky tak tam mají zdravotnický potřeby tak tam chci koupit ty sítovaný kalhotky a 1 balík vložek do porodky a ať to je radši zbalený. U Vikína nakonec musel balit manžel a tentokrát pochybuju že by pak anšel vše pro malýho až pojedeme domů, tak to radši musim včas připravit.))))
25. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
jéoééééé jdu vás dočítat a to jsem se snažila jíst rychle. :grinning:
25. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.