• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Taky fičím, jdeme se psíkem a pak na úřad a projít se tady po náměstí :slight_smile:
A odpol. jedem na návštěvu :slight_smile: Tak papa
16. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky:slight_smile:,

tak dneska a zítra mám jít do školy, mě asi picne :frowning2: , ale přemyšlím, že to dneska bulnu :grinning: ..je venku krásně a je škoda ho prosedět ve škole a zítra už má pršet, takže to mi až tak vadit nebude:slight_smile:
16. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
holky, loucim se s vami. Mame sbaleno a jedeme na chaloupku. Jsem tedka teda uplne grogy zase z utrose, ale snad to prejde. Kdyztak v aute pospim - jedeme 2,5h. Tak pa
16. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
mabe užij si to papa :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, mějte se krásně a šťastnou cestu :dizzy_face:

Moni, já mám školu cca za dva týdny a hrozím se toho, že tam budu muset sedět celý den...asi zneužiju bříško a snad mě budou omlouvat a budu to moct mít volnější :wink:

Holky, volala jsem na výsledky screeningu a ještě je nemám :angry: dneska to jsou dva týdny!!!! Sestřička říkala, že to vozí ve středu, tak to tam snad po 12 hod. už bude :rolling_eyes:

Musíme teď na veterinu pro léky a pak na STK :wink: Pak se ukážu a podám info :wink:

Suny, myslím na Tebe a držím palce, aby vše dopadlo na výbornou :wink:
16. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, jojo musíme toho trošku využit:grinning:

Jinak jak já volala na vysledky tak mi to taky odkladali na další dny, jsem z toho rostla :angry: .

Dala jsem další fotečku miminka do albíka, je trošičku v záklonu, pořád se nám vrtělo :wink:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak ja jsem dneska volala po tydnu na vysledky tripplu a jsou negativni :dizzy_face: Takze obrovska radost :slight_smile:

mona: nadherna fotecka :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak jsme konečně doma a po obědě, bolí mě strašně nohy, tak jsem ráda, že sedím.
Na oběd jsem měli smažák s kroketama :grinning: A smažák jsem dělala naposledy, ten první se mi roztekl, že jsem na to neměla nervy a malý mi už spinká, a jak se vzbudí tak razíme na návštěvu :slight_smile:
Uvažovala jsem, že taky půjdu spát, jsem hotová, ale kašlu to, jsem namalovaná, učesaná, tak bych si to zmrvila :grinning: Kramli supér zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem volala na gyndu a výsledky konečně dorazily :slight_smile: Screening je negativní :dizzy_face: jupíííí :dizzy_face:
Teď jsme doma a já se chystám vysávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mona, fotečka je luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kramli, taktéž gratulka k dnešní výborné zprávě :dizzy_face:
Moni, já se smažákem taky vždycky bojuju :rolling_eyes: A nedaří se mi :pensive: A docela bych si ho i dala, ale musel by mi ho někdo, kdo ho zvládá udělat :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
m.o.n.i: dekuju :dizzy_face:
Luca: taky gratuluju a dekuju :dizzy_face: A zkousely jste ho obalit na dvakrat??? Jakoze mouka, vajicko, strouhanka a zase vajicko a strouhanka??? Ono to lepe v tom drzi a nerozteka se to tolik :wink:
16. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kramli :dizzy_face: tak to jsem teda nezkoušela, ale zní to dobře...to by mohlo fungovat :wink: Díky za radu, určo vyzkouším :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
luci a kramli gratuluji k vysledkům, jsem ráda, že je vše ok :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a luci, kramli má pravdu někdy to i obaluju 3x, aby se to nerozteklo i v restauraci se to obaluje v troj obalu: :wink: .

Jinak byla jsem holky ve městě se švagrovou a tá zná snad všechny sekáče a perfektně jsem nakoupila mám 5 krásných věcí a dohromady mě to stálo 90 kč no jsem uplně nadšená, pak hodím fotečky :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
AHoj holky jsem tu jen na chvilku, jak je všem, dobrý???
16. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Kramli a Luci veliká gratulace!!!!!!!!!
16. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
ahoj suny a co tvoje vysledky dobré??
16. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Holky, děkuji Vám :dizzy_face:
Suny, taky jsem zvědavá, jak jsi dnes dopadla a jak jsi se měla :wink:

Dneska mi přišla knížka o těhotenství a dítěti...má něco kolem 700ti stran, tak mám co studovat :grinning: a je fakt pěkná a zajímavá :slight_smile:

Moni, těším se na fotečky úlovků :slight_smile: Já jsem se včera dívala na MMB a chtěla bych si objednat nějaké věcičky, až zjistím, jestli čekáme holčičku nebo chlapečka :wink: Ale vůbec to neumím, nikdy jsem si tam nic neobjednávala a ani tam nejsem zaregistrovaná...je to složité? :wink:
16. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Luci já se toho taky bála, ale Mony mi to vysvětlila a složité to není.:slight_smile:

No jinak jak jsem nakupovala, tak tolik krásných věcí je na holčičku a na ty kluky toho moc není no :angry: , ale i tak si myslím že jsem super nakoupila:slight_smile:
16. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Tak a fotečky jsou v albíku:slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
HOlky, tak nám řekli, že testy jsou v normě takže se můžeme radovat že dopadli dobře.
Tak snad už budu mít chvílu klid, výsledky pošlou dr ale tatam není aby mě k tomu něco řekla tak snad budu věřit tomu pracovišti kde mi řekli výsledky
dělají tam denně x odběrů.
16. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
suny tak to gratuluji, super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Moni, fakt móooc pěkné :dizzy_face: Až budeš mít chvilku, můžeš mi o tom MMB napsat nějaké základní info do IP, jestli teda moc neotravuju :sweat_smile:

Suny, to jsem ráda :slight_smile: V pátek ještě řekneš novému dokymu, aby Ti prcka ukázal a bude :wink: :dizzy_face: A co ta mykóza? Dostala jsi na ni něco jiného?
16. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Luci v IP už máš odpověd:slight_smile:
16. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Moni :slight_smile: díky moc...snad to zvládnu a budu mít štěstí :wink:
16. zář 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
luci není za co, já jen napsala co jsem věděla:slight_smile:...určo to zvládneš, když jsem to zvládla já:grinning:
16. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Moni, já jsem o tom neměla vůbec páru, takže mám aspoň představu :wink: :slight_smile:
Já jsem se dneska vážila a už to jde trochu nahoru :wink: Včera jsem se na sebe dívala a z ničeho nic se mi začala měnit postava :sweat_smile: Je fakt, že už mám docela chuť k jídlu...před chvílí jsem měla na svačinku chleba, Snickers a hrozno...no, a mám zase hlad. Jó Moni, jsem dělala s mamkou ten aspik...takže jsem ho včera večeřela a budu i dneska i zítra, dokud to všechno nesním...manža to nerad, tak jsem na to sama :grinning:
16. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Luci super :slight_smile: , já mám ještě poslední papriku v ledničce, snad tomu nic není:grinning:...jinak já začínám pěkně nabírat, halvně mám chut na sladké a nezdravé :angry: a to já pravě nikdy sladké moc nejedla, no já budu vypadat jako vepřík:grinning:..jenže já nemám pocit, že bych se přejídala, jen mám prostě pořát hlad a nebo chut a zastavit to nejde:grinning:
16. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Moni, já to začínám mít taky tak :sweat_smile: Nepřejídám se, jen mám pořád na něco chuť, ale je to mnohem lepší, než se trápit nevolnostma, že? Vidíš no, ono se říká, že když má těhulka chuť na sladké, tak čeká holčičku...hm...asi to nebude úplně věrohdné,co?
16. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Luci to teda ne, všechno možné mi naznačuje na holčičku a vidíš není tomu tak. Tak jen doufám, že se ten dr. opravdu nespletl 2x:grinning:...možná bych se měla mírnit s nakupováním a počkat ještě na 3D UTZ a co mi řeknou tam :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Moni, mě všechno taky nasvědčuje, že to bude holčička, ale podle tebe vidím, že to tak vůbec nemusí být :pensive: Kdy jdeš na to 3D?
16. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
Luci no taky to nechápu... já budu volat v pátek, to už by tam měla být dr. a ona dělá UTZ ve 22tt takže tak počítám do 14 dnů snad....
16. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.