• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj car. :grinning: já už mám teda taky sbaleno a vůbec o to nezakopávám. teda vy jste toho napsaly to je hrozný. já jsem se najedla hodně ale zase mám chut na sladký to je mor fakt musím vydržet a nic si nedat. holky já ted docela ulítávám na kofole tak půl litru denně zmáknu hrůza fakt. je doprala mi pračka zrovna tedka chjo když jsem se najedla a sedla jsem si. :grinning:
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Holky omlouvám se, ve 12 volali známí, že se staví, tak jsem hodila sprchu, umyla si hlavu a trochu poklidila :sweat_smile:
Tak Vás nebudu dočítat, jen jsem četla co psala Luca a Suny.
Holky, já taky spím v noci špatně. Dobře se mi spí ráno :confused: Tak kluci vstávají a jdou do školky a já si ještě lehnu a spím tak do té 11, 12.
V noci je to děs :confounded: Jinak Moňa se už ozvala, ale nebojte kdyby rodila a psala mi, hned píšu :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Suny tak já kofolu taky můžu ale od 35tt bacha. nemělo by se nic co má kofein aby pak mimčo nebylo až moc akční, takže už ani kávu nepiju, včera jsem si radši uvařila čkololádu :wink: a kofolu už si fakt radši odepřu, netoužim mít až moc velkýho nspavce :slight_smile: . jestli máš chu´t na sladký tak doje´d :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Mony jo jo už se ozvala ale myslela jsem si že už to má za sebou. :wink: tak hezky spinkej dokud máš manžu doma a jde to. já ted asi 4 noci spím fakt dobře to jsem docela ráda teda. :grinning: ty jo zase se mi udělalo slabo já to fakt nechápu. :unamused:
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Suny, tak to je supér, hlavně, že se ti v noci spí dobře :slight_smile:
To já se budím na záchod, snažím se usnout, tak se vzbudí malý na záchod, pak se snažím usnout, tak zase mám hlad, žízen a pořád dokola :grinning: Musím návštěva už je tady papa
25. led 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
sun ahuuuj

market,no blizi se to pekne :sweat_smile:

mabe,ja te chapu,jsem mela v planu balit uz pred trema tydnama :sweat_smile:

maji..no my koncem pristiho tydne odjizdime do prahy a tak musim mit vse s sebou-do porodky i veci na tam(budem tam do porodu bydlet)
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
markét aha tak dneska to bylo naposledy já ji teda celý těhu nepila ale ted týden to je hrozný. chjo tak fajn prdím na to. i když manža ji pije a je to teda dilema hrozný. :grinning:
mony návštěvu si užij já se tu nudím. jsem dala pračku znovu jsem zjisitla že jsem tam jako zase nedala prášek tak to peru znovu chjo jsem pako už fakt se mi to stalo už podruhý za těhotenství. tak umyju nádobí a přemýšlím že udělam pomazánku ale asi až zítra.

car ahoj jak se máme??? :grinning: prosímte už si zabal to ti nestačí to číslo 36??? proč budeš do porodu bydlet v praze???? něco mi uniklo??
25. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
suny, to se mi taky uz parkrat povedlo, ze jsem prala bez prasku :grinning:
car, tak to jooo, a proc v praze? :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
maji tak nejsem vyjimka? to jsem docela ráda ale další hodka a půl a pak než to uschne chjo teda.
25. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
jinak krásnej pokojíček ale máte to tam teda natřískaný. :grinning:
25. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
suny, ja jsem vcera objevila ve sklepe uzasny misto...susarnu!!! vubec jsem netusila, ze tu neco takovyho je..a je tam fakt jak v saune, to musi schnout jedna basen...akorat se mi nechce tahat s kosama pradla ze sestyho patra :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
maji tak tam máte výtah ne??? a kolika máte pokojovej byt asi sjem to zapomněla tak promin jeslti se zase ptám.
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
suny, no jo, ta loznice je docela malinka, no :slight_smile: ale zas nemusim ujit kilometry k postylce aspon :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
mame dvoupokojak, chceme se za dva, max. tri roky stehovat, takze uz vetsi nehledame a nejak to tu zvladnem, ikdyz obcas bysme se zabili jak se tu furt motame :sweat_smile:
jo a vytah mame, ale tak malickej, ze mam problem se do neho narvat s pupkem a navic zastavuje jen v mezipatrech :grinning:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
maji teda tak to je debilní výtah my se budeme sasi stěhovat k našim. tka uvidíme taky máme 2+1 ale v podnájmu no.
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
suny, my jsme taky zatim v podnajmu :slight_smile: k rodicum uz bych nesla, ikdyz vy mate fajn ten samostatnej vchod a tak, to pak neni takova pakarna.. :slight_smile: my se snad v nejblizsi dobe pustime do rekonstrukce baracku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Car, jsem zvědavá kdo z nás porodí dřív, já musim ve 38tt tak možná budem rodi podobně :slight_smile:

Suny já taky kofolu nebo pepsi můžu ale už se fakt bojim, takhle vypít třeba skleničku nevadí ale u mě je problém že nezkončim u 1 skleničky
25. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
maji teda loznice pekne zaplnena :grinning: :grinning: :grinning:

sun..je fajne a copak vy?

no holky vite-ja rodim v praze-mam uz odn ted dr na telefonu 24hod..rodit me bude uz od zacatku rovnou ona-ne PA...mam jistej nadstandart..a taaaak no..tak proto se budem na chvili presidlovat :grinning:
25. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
markét no právě já na tohle jsem prostě fakt pako a jedna sklenička nestačí no. ted piju vodu nebo sirup. no ale i tak. tak asupon džusy. co už no.

maji no uvidíme jak to bude ale fakt ušetříme a pak se časem uvidí.
25. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
suny, vratit se do podnajmu muzete vzdycky, kdyby to neklapalo :wink:
25. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Suny to máš ještě dobrý, já kvůli cukrovce tak akorát čistou vodu tak to občas střídam s ovocnym čajem :slight_smile: .

Teď koukam na hodiny a měla bych si taky dát už oběd :wink: , nějak nemam ani hlad ale jíst musim ať zase ve středu neříká doktor že mam ketony v moči a dítě hladový i když dle váhy asi moc hlad nemá :grinning:
25. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
maji to jepravda ale už jsme prošli dvěma podnámy a to stěhování je na šaškárnu fakt.

markét jejda teda to je hrozný ale co už. já sním denně fakt hodně sladkýho prostě to nechápu protože jsem ho nidky nemusela a bojím se a by to malýmu třeba nějak neuškodilo tak se snažím mírnit ale moc mi to nejde.

ty jo teda jka nemůžeš mít hlad? to já ho mám snad pořád. :grinning:
25. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
market, ja piju taky vetsinou jen holou vodu :slight_smile: nemusim, ale chutna mi nejvic a na zizen je nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
maji jako balenou nebo z kohoutku?? já jsem pila magnezku ale nějak už mi nechutná tak valím tedka na vodu z kohoutku. tu piju i samotnou i se sirupem.
25. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
suny, z kohoutku, tem balenym nejak neverim a je mi lito za ne vyhazovat penize :grinning:
25. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
jj tak to jsme na tom stejně tak to je fajn. ty jo já to dneska zase proflákám to ani není možný.
kdy budeš povlíkat mimču postýlku??
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
holky ja piju taky vetsinou jen vodu-a ted teda snad cisternu denne :sweat_smile: to je hrozny kolik toho vypiju..a k tomu mliko...no a cajik...a obcas neco sladkyho ale jen malo a spis nekde..
25. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
car tak já od zítřka nasazuju dietu a sladký dám jen pribináček jinak nic musím to fakt omezit. piju tak litr a půl až dva denně víc ne.
25. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Suny já právě vůbec hlad nemam a kdybych si nemusela píchat inzulín tak snad ani ten oběd nesnim :unamused: . Vodu piju balenou a člověk si asi zvykne na vše. teda dělala jsem i domácí džus tak k obědu si dam skleničku ale pak to zapiju stejně vodou. Pokud tě sladký chutná a cukrovku nemáš tak si dej, malej max bude větší:slight_smile:)))

Maji je fakt že zažne nejlíp žízeň a já ani nic jinýho stejně nemůžu :wink:

Jinak jsem včera snědla poslední těhu vitamín a další už nekoupim, přece jenom jsem je brala teď ob den a jestli budu rodit za 3tt tak už to nemá cenu. navíc i mylsim že nejdůležitější období je to nejdůležitější :wink:
25. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
no tak to ja jen nejmin tri vody(litr a pul)i vic a mliko-tak litr a tak..fakt silene moc..ale mam furt zizen
25. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.