• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
markét tak já zase to calibrum neberu užř týden jsem na to zapomněla ale asi zase začnu protozže mám málol vitamínu ale snažím se tak neívm no. já brala před těhu jen kyselinu a pak chvili v těhu femibion a ted tak měsíc calibrum ale moc to flákám.
25. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
ja beru femibion i dal a budu i u kojeni...jinak sun v nicem se teda omezovat nebudu...az po porodu...ete si dam pekne do nosu..
25. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
car to jo ale já to sladký fakt valím až se nepoznávám takže to trochu omezím aby třeba malej nedostal cukrovku nevím no.
25. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Sunny já brala femibion ateď už nic brát nebudu a jestli budu kojit což je fakt otázka tak uvidim jak na tom budu. Třeba budou stači vitamíny v ovoci a zelenině :wink: . Cukrovku malej ze sladkýho nedostane, záleží kolik toho sníš, on má každej jinou představu o tom kolik je hodně. určitě je lepší sladký nahradit ovocem ale nějaká sušenka nebo čokoláda je ok :wink:
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
jj tak třeba celý mega lentilky, pak třeba tři oplatky a pak kousek čokolády. :grinning: jeslti budu kojit tak se pak rozhodnu jeslti budu něco brát jinak asi budu pít kojo čaje. ted tu mám čaj pro těhule a ještě jsem ho nenačala. sjem hrozná.
25. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
tak to neni nic hroznýho, to si klidně dopřej :wink: . já taky pak chci pít ty kojo čaje, otázka je jestli to je k něčemu ale zkusit se má vše :wink: . Já tady mam taky čaj pro těhule a ještě tam mam asi půlku tak bych ho měla zdělat :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já ho tu mámj asi od 5 měsíce a ještě jsem ho nenačala. nějak se mi do toho nechce. je mi nějak slabo zase už nevím jeslti je to nomrální nebo ne je tos koro pořád, bud se mi motá hlava nebo je mi slabo nebo obojí.
25. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
sun,tak to ja jedla teda i prd tehu sladkyho takhle ne-li vic(myslim co ty)..ted se ani neptej :grinning:
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
jako fkat? tak to já neívm mě se to zdá dost no. dneska už jsem měla 3 čokopiškoty, a oříšky v čokoládě. a ted bych si dala piškoty normální obyčejný a to jsem před chvíli měla docela plnej žaludek. jsem pověsila pračkua ještě nádobí a mám dneska utrum sejřím na to. teda aspon kdyby už jsem nebyla 4 dny. :grinning:
car a co jsi tak jedla jako dřív sladkýho???
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz
susenky,mandle v coko,zakusky,palacinky atd :grinning: :grinning: :grinning: proste vsechno...mnamky z pekarny..

jako hodne bru treba to-sezrat na posezeni vanocku(pres den mit zakusek,nakou tu susenku a dobroty z pekarny)nebo treba sezrat tech cokopiskotu balik(sem si minule dala) a pak odpoledne pokracovat(jelikoz kdyz jdu nakoupit vzdycky si nakou mnamku koupim a doma si vemu ete neco pro chut)
jogurty,normalni piskoty a tak-do sladkyho vubec nepocitam :grinning: jogurtu snim strasne..
proste ted se mi ta chut akorat zvetsila..
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz
ja dnes mela jogurt,tri koblihy od tchyn domaci a livance s boruvkama,kdyz jsme byly s kamoskou na kafi :grinning: ...pak ete susu..a ted uz nic jelikoz musim zitra nakoupit a mam vyzrano..
akorat si dam kompot a ten tam taky nepocitam :grinning:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz
no a pak jsem mela ovoce a tak-ale o je dietni a i ty jogurty tak beru :grinning:
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz
tak ovoce jsem neměla jeslti dám jedno jablko nebo banán denně tak moc, kompot taky neberu. ale jinak to máš třeba takový chutě a kvanta sladkýho každej den? já jak nemám jeden den něco slakdýho tak fakt umírám. jogurty a pribinák asi taky počítat nebudu sním jednoho pribináka denne

car tak to jsem proti tobě břídil teda s tím sladkým. :grinning:
25. led 2010 v 15:14  • Odpověz
sun trebaze soboty na nedeli jsem snedla asi osm bananu,nebo treba kilco mandarinek snim atd..

jogurty 4-5denne,tekutin vypiju taky silene..a ja mela abstaky i pred tehu,ze aspon neco malyho sladkyho jsem musela..takze ted den bez sladkyho uz tupolem neexistuje :grinning: ..treba v sobotu mi tatka privezl zakusky z crosscafe-tak jsem je zblajzla ete vecir...

takze byt tebou si tim hlavu nelamu,to jsem snedla i vic netehu nez ty ted :grinning:
25. led 2010 v 15:28  • Odpověz
jejda teda tak to je bomba to si půjdu něco za chvíli dát.
ted mě chytlo břicho trvalo to asi dvě minuty ale myslela sej si že se potento jak to bolelo jak na ms ale daleko horší teda to je mazec fuj dneska to bylo asi podruhé ale od ted si to měřím snad malej ještě tak 3 týdny určo vydrží. těch nedonošených dětí je hrozně moc
25. led 2010 v 15:31  • Odpověz
sun,poslicky muzes mit uz od n30tt a nic to neznamena
25. led 2010 v 15:34  • Odpověz
no to já vím ale je to hnusný a jeslti to bude ještě horší tak to nedám to teda říkám narovinu.
25. led 2010 v 15:35  • Odpověz
sun ale das..dyt to k tom,u patri a vydrzelo to tolik zenskych tak to das taky..
25. led 2010 v 15:39  • Odpověz
no jo ale to asi nebyly takový sračky jak já ted to mám po15 minutách zas to je hnus teda fakt. fialovej a dotoho se mi blbě dýchá a je to takovej divnej pocit bloéééééé no to je mazec teda co to je a já sama doma to je paráda fakt.
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
sun..hlavne nezmatkuj,lehni a odpocivej
25. led 2010 v 15:45  • Odpověz
car to dělám celej den :grinning: tak nevím jako z čeho to je. už je to teda síla fakt. se člověk začíná bát. ne porodu ale že jsem sama doma. to je fakt hnus no.

car neměla by sis balit tu tašku už? a proč budeš v praze od příštího tt??
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz
sun uz jsem to tu psala..jedem tam myslim v nedeli pristi tyden a uz tam budem do porodu-zbytek najdes o naky prispevek zpet :grinning:

a zrovna balim :grinning:
25. led 2010 v 15:51  • Odpověz
se mi sekl kůn jsem psala že jsem měla posly 24, 39 a 49 tak uvidíme snad to nic není.

tak já se jdu kouknout proč tam jedeš :grinning:

tak at máš všechno co si bereš do porodky?
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz
už to vidím tak ty budeš mít nadstandard jo? teda se máš. :grinning:
25. led 2010 v 15:58  • Odpověz
zupan,kosile,prezuvky-do sprchy a pak ete jedny,koj.podprdu,toaletak,por.vlozky pak normalni,rucniky,osusku,sit.kalhotky,intim.vlhceny ubrouskyhyg.potreby, a naky kravoviny :grinning: a ete budu premyslet co tam dam :grinning:
25. led 2010 v 15:59  • Odpověz
no teda já zupan a košili vynechávám. ale ostatní asi mám všechno jak ty no i kartáček a pastu už tam mám.
25. led 2010 v 16:01  • Odpověz
holky, tak jsem zpet :slight_smile:

maji, tak s tim prostorem jsme na tom stejne. ale jak rikas, aspon to nemame daleko. :wink: my zacneme letos stavet baracek, takze tam uz bude vic prostoru.

holky, ja taky premyslela na nadstandartem pred porodem, pak uz normal pokoj.
25. led 2010 v 16:06  • Odpověz
suny, mamka rikala, ze jedna znama byla v bohunicich a ty kosile jim menily malo. takze ja si sebou beru ty tricka a kdyz to budu mit zapraseny, tak si vezmu svy tricko.

carcu, takze uz balis. :slight_smile:
25. led 2010 v 16:07  • Odpověz
mabe jak ses vyspala??? jinak já byla v bohunicích a tam jsme měli ty košile na pokoji a mohli si vzít kdykoli navíc jsme říkali i sestrám a ony hned donesly tak nevím. no. takže já si nic neberu a pak mi to donese manžel třeba.
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz
sun ale jako chcu to narvat do mensi tasky a nevim nevim :confounded:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.