• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, aha, tak to treba uz muze byt jinak. jinak jsme se vyspaly dobre, tedka me ceka to tezsi, musim zacit zehlit. :grinning:

car, musis si vzit vetsi :slight_smile: . ja si budu pucovat od nasich.
25. led 2010 v 16:11  • Odpověz
já mám kufírek menší ale mám tam i plínky pro malýho i ubrousky jen kosmetika pro mě se mi tam nevlezla tak mámjesště malinkej k tomu od avonu jen s kosmetikou a hygienou pro mě. no je to makačka to tam dostat to je pravda no.
tak jsem snědla pramen zdraví z posázaví a dám si asi ještě piškoty.
25. led 2010 v 16:12  • Odpověz
ja mela trosku buchty od babicky a pak si dam s manzou jeste ten obed.
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz
holky berete si i normální vložky? Pokud jo tak jaký, já je normálně nepoužívam tak jsem jak Alenka v říši divů :grinning: a furt nervim jaký si vzít, ty porodnický chci mít tak 1-2 dny a pak budu nosit svoje kalhotky ale do nichc chi i normální vložky, protože ty porodnický moc na místě nedrží :wink:
25. led 2010 v 16:13  • Odpověz
markét já si beru jen sítový kalhotky a vložky ty velký jako poporodní ale ostatní teda ne to kdyžtak řeknu manžovi ted to tam rvát nebudu.
25. led 2010 v 16:16  • Odpověz
MARKET BERU-NATURALI NEBO JAK SE JMENUJOU

jo vetsi-to radsi neee :grinning: :grinning: :grinning: bych musela vzit lodak :grinning:
25. led 2010 v 16:18  • Odpověz
car no to jo , já nad ním taky uvažovala. ale zatím se to tam vleze aprostě zbytek někdo doveze a hotovo. :grinning:
25. led 2010 v 16:18  • Odpověz
car to jsou od libress vi´d :wink: . jsou to ty v zelenym obalu ne, to psaly holky na MMB že jsou ok a asi ty největší co budou mít vi´d :grinning:
25. led 2010 v 16:19  • Odpověz
vůbec nevím o jakých ´mluvíte??? :grinning:
25. led 2010 v 16:20  • Odpověz
holky, o dalsich vlozkach jsem nepremyslela. a jak moc tece ta krev a ty ocistky? mam z toho nejaky nervy. :unamused:
25. led 2010 v 16:21  • Odpověz
mabe v klidu to nějak dopadne. :grinning: a co jsem slyšela každej to má jinak.
25. led 2010 v 16:29  • Odpověz
market myslim ze jo..mam ty nejdelsi slaby

mabe..netusim

sun..no tu druhou beru ze je pro malou,no
25. led 2010 v 16:30  • Odpověz
ajo tak to my máme v jednom ale kamoška sla s mega malou kabelou a stačila jí. :grinning:
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
po revizi byla nejhorsi prvni navsteva WC, kdy to vsechno vyteklo a byl klid celkem. tak nevim, jak je to po porodu. takze jeste normal vlozky byste vzaly? nejaky doma mam, kdyztak si necham koupit lepsejsi.
25. led 2010 v 16:33  • Odpověz
mabe to je strašně individuální, ty první dny asi dost a pak většinou ženský špiní až těch 6 týdnů. U mě je zázrak otěhotnět, mam málo hormnů a taky sjem po císaři krvácela jen 4 dny a pak už jen občas špinění ale fakt minimálně. Já právě ty porodnický moc používat nechci ale zase po klasickym porodu jsou nejlepší, kežto ty z drogerie jak mají lepítka tak to nemůže dýchat ale po císaři nic dýchat nemusí :wink:

car tak ještě potřebuju v DM nasbírat nějaký body abych dostala slevu tak koupim asi balík plen anějaký ty vložky a´t pak nemusim běhat hnd po krámech :wink:
25. led 2010 v 16:33  • Odpověz
oni nam na kurzu rikaly, ze je nejlepsi mit dve igelitky v kabely velke - veci na porod, veci po porodu. ze si pak jednoduse vezme manza jednu igelitku po porodu a zustanou nam veci na pobyt v nemocnici
25. led 2010 v 16:34  • Odpověz
ja prave znam jen po revizi. pak sem mela 14 dni spineni, ale malicky.

mam dva baliky poporodnich s 5ks kalhotek sitovanych. sice me pripada divny, jak to bude drzet...a vezmu sebou pevny spodary z domu.
25. led 2010 v 16:35  • Odpověz
holky, a co epidural?
25. led 2010 v 16:35  • Odpověz
aha no vidíš mabe já to mám v jednom a věci na porod nevím co to je????
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz
na porod: rucnik, tricko nebo kosilku, hygienicke potreby, piti, jidlo muzes, teple ponozky
25. led 2010 v 16:41  • Odpověz
no tak pití a jídlo budu mít zvlášt ale to nakoupím až za nějako dobu a co je dobré mít na jídlo a pití nevíš???
25. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Mabe tak já právě i po revizzi špinila jen v den zákroku a když jsem šla další den domů tak už nic :grinning: , já jsem fakt vyjímka. já to zabalim vše do jedný a pak než pojedeme domů tak akorát manžel řiveze věci pro malýho
25. led 2010 v 16:44  • Odpověz
rikaly piskoty, nejaky jogurt a normalka voda.

no, ja tou druhou taskou myslela veci po porodu na sestinedeli. veci pro malou vezme taky az manza sebou
25. led 2010 v 16:46  • Odpověz
holky, proc to resim? vzdyt mam jeste cas, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 16:46  • Odpověz
caute som tu len na skok tak uz som sa pekne najedla svickovej mnaaaaaaaaam :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:50  • Odpověz
a jaky hyg.potreby k porodu?
25. led 2010 v 16:51  • Odpověz
moni, mnam svickova, ty ses teda sikulka.

carcu, uplne stejny jako po porodu :slight_smile:
25. led 2010 v 16:53  • Odpověz
jezis, ja mam zase hlad. mela jsem buchtu, pulku bananu, chci vydrzet nez dojde manza :grinning:
25. led 2010 v 16:54  • Odpověz
jakosprchac ,sampon a tak?to asi neee

takze toaletak a pak?
25. led 2010 v 16:55  • Odpověz
mydlo urcite, zinky, kartacek, pastu maji to napsany v knizce pro porod :confounded:

holky, tedka budou mit ve sparu akci huggies classic plenky za 199kc + vlhceny ubrousky zdarma - dobra akce?
25. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.