• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
divam se na kluci v akci a delaji me chute.
25. led 2010 v 17:46  • Odpověz
já na ně koukám taky , kluci šikovní bych si je pozvala někdy domů. :grinning:
25. led 2010 v 17:47  • Odpověz
jsou moc sikovni
25. led 2010 v 17:47  • Odpověz
no to jo tak na týden je mít tady tak kubík bude mít 5 kilo a já stovku. :grinning:
mabe mě se líbí ta se žirafkama. mají tam hezký věci.
25. led 2010 v 17:49  • Odpověz
ta je taky pekna, ale ja ji vezmu zlutou k postylce atd. :slight_smile:
25. led 2010 v 17:50  • Odpověz
jasný to je pravda. já mám modrou a pstýlku mám béžovou takže asi tak no. :grinning:
25. led 2010 v 17:56  • Odpověz
holky, co odsavacka na mleko?
25. led 2010 v 18:08  • Odpověz
ja mam avent elektrickou-dnes prisla
25. led 2010 v 18:09  • Odpověz
car já teda žádnou odsávačku nemám nevím jeslti bude vůbec nějaký mlíko. :grinning:
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz
ja ji poridila..snad mlicko bude :confounded:
25. led 2010 v 18:12  • Odpověz
carcu, hodis odkaz
25. led 2010 v 18:13  • Odpověz
no já taky doufám ale řešit to budu asi až pak.
25. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak návštěva odešla , máme jít k nim ještě večer, ale necháme to na zítřek, jelikož drahý jel ke kámošovy a mě zase chytli záda :confounded:
Malá ted kope jak o závod, tak je to sranda :grinning:
Jinak jsem nějaká ospalá, tak se těším večer do hajan :dizzy_face:
Bavila jsem se s kamarádkou co rodila v 36tt a říkala, že měla rychlý supr porod a malý byl v pořádku, měli jít po 3 dnech domů, ale ten třetí den dostal bobek žloutenku tak tam kvůli ní ještě museli zůstat.
Tak kdybych se taky rozrodila v tom 36tt tak by to nebyla katastrofa.
Jinak malý tady do mě pořád hučí, nezavře a nezavře tu pusinu a už jsem z něj vyčerpaná :sweat_smile:
25. led 2010 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
co se resi?
jo odsavacky, ja mam jen pistovou, u Tobika jsem odstrikavala akorat pri zanetu, takze nebyla potreba...tentokrat to vidim stejne, tahle staci a kdyz by bylo treba koupime elektrickou :slight_smile:
25. led 2010 v 18:15  • Odpověz
http://www.e-broucek.cz/kojeni-krmeni-pece/kojeni-a-pomucky-pro-maminky/philips-avent-elektronicka-odsavacka-philips-avent-bez-bpa

akorat za necelou trojku..vsude je hroooozne draha..tak si rikam ze bych ji dyztak o nakou stovku levnejc prodala urco,kdyz ji maminy kupujou za 4000 a taaak
25. led 2010 v 18:16  • Odpověz
tak ja s tim pockam az co bude. vsak se to koupi hnedka
25. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Taky ted neřeším odsávačku, budu jí řešit jak bude malá na světě. U malého jsem si jí pořídila jen proto, že jsem musela odsávat a vozit mu mlíčko, jinak pak jak byl doma tak jsem jí nepotřebovala, moc se nedoporučuje dávat dětem z flašky, pak většinou odmýtají z prsu, a taky jsem bez něj nikam nešla a kojila jsem jen půl roku. I v porodnici říkali , pokud možno jen kojit a nedávat z flašky, tak snad jí nebudu potřebovat ani ted :slight_smile:
25. led 2010 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak ja pro dnesek koncim, manza dosel, jdeme papat a venovat se mu :slight_smile:
25. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Já odsávačku budu rešit až co bude. Jinak bych chtěla tu elektrickou od mdely ale do předu jí enchci, minule jsem odsávala 3 dny a stejně mlíko nebylo :unamused: . takže t´d si jí třeba půjčim v porodce a kdyby byla potřeba tak jí kdykoliv můžu koupit u nás v lékárně, navíc 2000 dát když nevim jestli to vůbec bude třeba se mě nechce.

zatim akorát koupim ty homeo na kojení jestli pomůžou apak se uvidí,.

car za kolik si jí sehnala :wink:
25. led 2010 v 18:19  • Odpověz
ty jo to je teda přístroj jak se to používá? a nebolí to???

jste tu někdo až do večera krom mě???
25. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Sun já jo, jen se musím věnovat i malému, chce dost pozornosti poslední dobou, a já už nevím kde mi hlava z něj stojí, jsem unavená a on do toho furt mluví a mluví, tu pusinu nezavře :grinning: A musím ho pořád hlídat, protože je jakýsik rozežraný a dělá binec, chjo.
25. led 2010 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
mony a ty nemáš doma broučka velkýho???? manža příjde až v 10 zase je to hrozný dneska tu sedím celej den a ztíra to asi nebude jiný no. :grinning:
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Né jsem psala, že odjel s kámošema k jednomu domů na prý čajíček :grinning: :grinning: :grinning: Do 8 má být doma, tak jsem zvědavá. A jak jsem tady s malým sama, tak chodí jen zamnou a pořád něco chce a ták a jak jsem unavená, tak už mám z něj hlavu jak balon. :grinning:
25. led 2010 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
JEŽÍÍÍŠ TEN MŮJ SYN JE OMRZLÝÝÝÝÝ DNESKA :angry: :confounded:
25. led 2010 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
ajo vlasntěn noa spon ti přijde kolem 8 to já musím čekat celý den na večer je to na palicu už tu jeho práci nesnášímfakt.

co zas udělal brouček??
25. led 2010 v 18:37  • Odpověz
market jsem psala za necelou trojku...takze myslim ze kdybych ji nepouzila ze bych ji prodala

a bojim bojim jak to bude s mlickem a pry je to taky dobry aby se rozbehla laktace..
25. led 2010 v 18:47  • Odpověz
No Sun jak půjde do práce, tak taky nebude celý den doma a bude chodit večer. Ale nedá se nic dělat, někdo nás živit musí a chodit do práce taky, pak si budem aspon více vzácnější :slight_smile:
No nic, se mi tu furt vztekal :angry:
25. led 2010 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
holky v cem pojedete z porodky?
25. led 2010 v 18:55  • Odpověz
car neboj budeš kojit půl porodnice. :grinning:

mony já vím ale já už jsem na to alergická navíc jdyž jsem doma a nemám co dělat .
25. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem se tu konečně dostala. Už jsem doma od 14 hodin, ale nešel mi net :angry: .....Vy jste teda toho propsaly, že to nebudu ani dočítat. Copak nového? Všechny ve stavu 2v1?:grinning:....Já mám od rána pořát poslíčky, ale nic drastického, vždy to nějak přejde a nebo zjistím, že to jsou střeva. Pár dní ted chodím i 3x za den, což je docela mazec, nechápu kde se to ve mě bere :sweat_smile: :pensive:
25. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.