• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..ahooooooooj..pry casty chozeni na velkou je pred porodem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:00  • Odpověz
já ted odpovídala na užansý otázky manželově sestře proč nedojdmee popřát mamce na narozky??? cpo ji na to mám říct, že je to kráva která mě pomlovuá a že ji nemůžu vystát???? chjo teda ty vztahy.
mony to se ptáš ty jeslti jsme dva v jednom????? mony a třeba ty střeva to je už blížící se začátek? abys nemusela mít klystýr. :grinning:
25. led 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
car myslíš? To jsem neslyšela teda :confused: ....

Suny nikdy nevíš kdo může porodit:grinning:...třeba taková carcul by už taky klidně mohla:slight_smile:

Holky to je jak naschvál, přítel zítra musí zase do prahy na celý den, tak snad mě to jak naschvál nechytne zítra a nebo radši at mě to chytne ted :pensive: ....
25. led 2010 v 19:04  • Odpověz
jééé ne ted jsi na řadě ty a žádný předbíhání se tady konat nebude. :grinning:

jejda teda to je hrozný s těma prácama fakt. no snad teda ještě vydržíš.
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz
holky a ja jedu do prahy ve stredu,taky na cely den..tak snad mi to nechytne cestou :grinning: to by byl pech...,jak ja bych to tam doridila :confounded:

mona..no fakt se to rika
25. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Suny neboj za chvíli budeš mít co dělat a nudit se nebudeš :wink:
Moni ahoj :slight_smile:
Tak jsem dala dělat knedlíky na páře s borůvkama, tak povečeřím, nějak se mi nechtělo, jsem fakt ko :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
car jako to tam jedeš sama????

mony já už se těším na kolotoč kolem malýho ted mě vytočila švagrová chjo teda fakt. :unamused: jééé mony to je mnam teda.
25. led 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
car tak alespon nějaká pozitivní zpráva:slight_smile:

Suny uvidíme kdo koho předběhne, určitě alespon jedná to bude:grinning:

Ahoj Moňul :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Já už se taky těším na malou a strašně, už aby to bylo dnes jsem se bavila stou kamarádko co tady byli, že se taky těší až si pochová, nedávno rodila a její malý má zítra 7 měs. je šílené jak to letí. Tak si fakt užít sněma každou vteřinu, protože to steče ten čas ani nevíš jak. To vidím až s malým, za chvíli slavíme 4 roky a jak kdyby to bylo včera jak jsme chystali oslavu na 1 narozeniny :grinning:
Na švagrovou se vytento.
25. led 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
sun..jojo samaa..
25. led 2010 v 19:13  • Odpověz
boze boze, to je otrava byt sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: od zitrka do soboty mi prijede svagrovka hlidat Tobika abych se mohla v klidu ucit na patek, tak se na ni tesim, konecne bude s kym si pres den pokecat (teda na jine urovni nez "delas a-a", "nemas hladik" apod...) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Car to seš dobrá já si sednu na volant a přes biřcho nedosáhnu na pedály jsem malinká. :grinning:

mony žádná předbíhačka dneska nebo 27. a nebo pak na termín.

Já se na ni taky vytento a můžou mě i s tchýni škrabat na zádech. :grinning:
25. led 2010 v 19:21  • Odpověz
maji však s nama se bavíš normálně ne??? ale můžeš na nás mluvit i jak na tobíka. :grinning:

to mi povídej já prostě jsem tu sama od rána do večera a už mi z toho hrabe. :unamused:
25. led 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
Suny no uvidíme jak to všechno bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 19:27  • Odpověz
mony no to je pravda no. ale i tak to chápu že se trochu bojíš o ten zítřek vždycky je to jak na svinu. ty jo a to jsi podle dr měla rodit už jak dlouho zpátky že?
25. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
Suny už mi to říkal 3 kontrolu a ve čtvrtek už to bude 4 a pokud mi řekne, že to bude už, tak ho asi trefím:grinning:...Ve středu zas na ozvy, hlavně mě nebaví chodit pořát po těch doktorech :angry: proto by už mohl i ven:slight_smile:
25. led 2010 v 19:35  • Odpověz
no tak to chápu dyt ty sji jako každej týden že pořád někde. teda malýmu se tam hafo líbí a nediv se jak je venku kosa tak to cítí a říka si že do toho mrazu fakt nepůjde to chápu . no jo chlap no. :grinning: a máte teda Kubika už jistýho jo??
25. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Suny já se rozhodla, že jméno nechám na příteli, takže mě je to už opravdu jedno, zvyknu si na všechno. Hlavní je, že bude můj bobišek:slight_smile:...Tak budu mít alespon nějaké překvápko co vymyslí :slight_smile: ......jojo chodím každy tyden na ozvy a do poradny, no a už mě to docela nebaví, hlavně musí ted se mnou jezdit přítel, když jsme prodali auto. A nové chceme koupit až tak za měsíc, stejně jestli bych porodila, tak bych v takových mrazech s malým nikde netrajdala, pokud to nebude nutné.
25. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Mony tak v takových mrazech ne to se fakt nedá no kor s miminkem. ty jo já sjem tak nasraná uf to chce klid.

kamoška mě tady drží na icq ale teda fakt děsný kdybychnebyla těhu tak té tchyni normálně vynadámale nechci se nasírat uškodí to akorát malýmu.
25. led 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
Suny to chce klid, mě dneska volala babča a prý proč se neozvu, no držela jsem se zuby nechty, abych ji něco neřekla. Prý se zase ozve, no to jsem zvědavá:slight_smile:
25. led 2010 v 19:50  • Odpověz
mony ty vztahy teda. co máš v plánu na večer? a už jsi jedla???
25. led 2010 v 19:57  • Odpověz
holky,taky je u vas tak hnusne?bleee.tady snezi,mrzne..snad zitra rano budou v poho cesty,jdu na melirek ,pak na kavu a nakup
25. led 2010 v 19:57  • Odpověz
jejda car já nevím jeslti tady sněží mylsím že ne ale můžuse jít podívat. teda já k holičce půjdu asi až po porodu chtěla bych kratší vlasy ale musela bych si je žehlit v porodce tak to nechám delší a pak to šmikneme. :sweat_smile:
neboj silničáři budou připravení,
25. led 2010 v 19:59  • Odpověz
sun..no ja chci melirek at pak nevypadam jak tlusty odrostly bleeee :grinning: :grinning: tak at to aspon trosku vydrzi a po sestinedeli se zacnu davat pekne do kupy :grinning:
25. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
car tak už vypadám tři měsíce neli čtyři. jinak jsem snědla rohlík a tavenák a ted láduju čoko oplatky. :grinning:
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
jinak u nás nesněží aje tu minus 12
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
ja mam taky hlad,jdu obhlidnout lednici :grinning: :grinning: :grinning: noooo a jako ja se snazim furt nak udrzovat v mezich normy..
25. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
sun já si budu dávat šopský salátek co mi dělá miláček :dizzy_face: ...už se těším:slight_smile:

carcul ja byla minulý měsíc na melír a normálně by to chtělo jít znovu, ale půjdu až po porodu, ted už bych to nemusela stihnout:grinning:....

Holky bolí mě podezřele břicho, že by? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
no tak jsem to snědla a je mi pěkně blbě. to je teda divný.

mony jupííííí přeju ti to . kubík náš vám taky fandí až mi tady ted vylezl loket :grinning:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
mona, ze byyyy????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu rychle hodit do trouby pernik at o neco neprijdu :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.