• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Jen v rychlosti nakukuju, jak to vypadá s Mončou :confused: :wink:

Suny a Mabe...ahojky :dizzy_face:

Já dnes měla taky hnusnou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nervy....
Za půl hodiny mám být v poradně, takže paáá a pak se ukážu :wink: :slight_smile:

Mabe, ať Ti to dopadne dobře :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:29  • Odpověz
luci at ti to dobře dopadne já tady šílím co s tím. :unamused: :unamused:
26. led 2010 v 08:33  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
mona se neozvala? tak ze by prece vcera jeli??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz
luci, tobe taky drzim palecky.

suny, mohla to byt jenom nejaka cevka na pochve. kdyz tam tedka nic nebylo, tak to bude urco ok. uvidis za chvilku. to jsou soky, co?
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz
mabe sou to šoky protože nevím co se děje a jestli je to normální víš? takže zase celej den v háji budu lítat na záchod a pozorovat se. hnus teda. a nevím jeslti je to normlání nebo se něco děje. mám strach o malýho moc.
26. led 2010 v 08:43  • Odpověz
suny, jestli to byla jen troska a ted je klid, tak to urcite byla jen nejaka cevka jak psala mabe :slight_smile:
26. led 2010 v 08:46  • Odpověz
suny, chapu te. ja se od zacatku pokazde kdyz jdu na zachod koukam. mam to z minulosti po tech dvou MA. uvidis za chvilku, kdyztak hned volat dr.
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
maji jen malilinko ale bylo no. ted jsem byla na záchodě a nic jen mě bolí podbřišek co to může být? co znamená krvácení v těhotenství???
26. led 2010 v 08:49  • Odpověz
hlavne necti jiny diskuze
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz
mabe tak jsem byla na záchodě a zatím nic, ježiš at to nic není ty jo to je hrozný. :frowning2: když já nevím co by to znamenalo.
26. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
ahoj holky, takže pořát doma. Včera to byl děs, měla jsem šílený ty bolesti co chvili, už jsem si fakt myslela, že je to ono, ale čekala jsem jestli to nepřejde, aby přítel zbytečně kvůli mě nezůstal doma. O půl noci mě to nějak přešlo a usla jsem, tak jsem to nechala tak. Ale popravdě není mi nejpíl, pořát mám občas bolesti, ale dá se to snést. Třeba to budou opět střeva jako poslednich pár dní. :frowning2: .....
26. led 2010 v 09:04  • Odpověz
mony tak uvidíš no. já přemýšlím jeslti jet k dr nebo ne ale je tam až od půl 2
26. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Suny a nebyla jsi na velké? mě se občas stane, že mám krev po velké, ale uplně malinkato, třeba včera se mi to stalo......
26. led 2010 v 09:09  • Odpověz
mony nebyla bylo to ráno, prostě sjem šla na záchod a trocha krve na papíru ale ted nic. nevím nechci nic podcenit tak envím co mám dělat chjo teda.
26. led 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Suny tak počkej do těch půl 2 a pak dr. zavolej, řekni mu co se stalo a on ti bud řekne, že to nic není a nebo at dojdeš. uvidíš....
26. led 2010 v 09:15  • Odpověz
počkám ale to jsou nervy strašně se bojím je to hrozný na nic se nesoustředím prostě zase panikařím navíc malej se ještě nehýbl tak nevím co to je. navíc jsem dr volala už v pátek ohledně toho tvrdnutí si bude myslet že sjem hysterka.
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
suny určitě si nic myslet nebude, pochopí, že se bojíš. Neboj určitě to nic nebude, pokud už nekrvacíš, tak to byla nějaká hloupost.
26. led 2010 v 09:29  • Odpověz
no zatím ne. spíš mám takovej výtok co mám celý těhu možná je to zánět ale s krví? to se mi nezdá teda.
a navíc se to nestane jen tak z ničeho nic ne??? bojím se abych něco nezanedbala.
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
suny a nebylo to spíš krev smíchaná s hlenovitým vytokem? Jestli to nebyla ta hlenová zátka, ona je prý smíchana stroškou krve. Včera se mě zrovna na to ptala od přítele sestřenice, jak jsem měla ty bolesti, tak jestli mi nepraskla. Ale já už o ní něco četla, ona může prasknout, ale rodit ještě nemusíš....Bolí tě něco??? ne že bych tě chtěla strašit nebo něco, ale jen se snažim přijít na to co to mohlo být.
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz
nee to byla jen krev samotná. mony a ta zátka to nebyla určo. si mylsím byla to čistá krev ale fakt trocha.
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
Suny tak to potom nevím, jako v té zátce ji taky není moc prý jen troška, ale taky nevím. Taky mi to asi ještě neprasklo :slight_smile: ...a poranit ses nějak nemohla při koupání a pak jsis na záchodě nějak strup rozdrbala? taky nechápu co by to mohlo být a nebo fakt ta cevká co psaly holky.....
26. led 2010 v 09:48  • Odpověz
mony já nevím no ted zatím nic tak nevím asi to řešit nebudu ale víš co strach je strach ale jet s tím do nemocnice tak si mě tam nechají určo zase na pozorování. to je na šaškec.
mony to byla jen čistá krev jako bez všeho tak já neívm no. dr je tam od půl druhé ale když se mi to neobjeví tak neívm jeslti mu mám volat, nsad už ne ale víš co pak si nechci nic vyčítat a přitom nechci být za hysterku.

tobě ta zátka ještě neodešla??
26. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Suny asi ne, já ani nevím. Já mám hleny už od poloviny těhu, jen ted mám pocit, že jich je čím dál víc, hlavně dneska teda :confused: . nevím co t znamená, snad to, že se to blíží:slight_smile:.....

Suny a kdy jdeš do poradny? Že by jsi mu to řekla až tam....
26. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Mony jdu do poradny příští čtvrtek. ale zatím už nic se nedělo musím zaklepat. jen mě bolí pořád v podbřišku což je normální ale spíš se bojím co to bylo abych prostě něco nezanedbala. víš jako abych si to pak vyčítala proč sjem nic neudělala ale takové slabé cosi asi nic neznamená ne??? já nevím aby to nebyla předzvěst něčeho vážnýho.
26. led 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
Suny tak já si myslím, že to určitě nic nebylo, ale pro klid duše zavolej tomu dr. at si myslí co chce, hlavně budeš ty vědět, že jsi pro to něco udělala a hlavně budeš klidnější....
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz
no nevím jeslti klidnější ale asi máš pravdu jen čekat do půl druhé třeba to fakt nic není ale v podbřišku mě teda bolí hafo moc tedka tak neívm nevím co to zase je. se bojím jít na záchod. ty jo teda jestli tohle budu mít ještě měsíc takse zblázním nikdy nevím co to se mnou je.

tak přítel odjel do prahy teda nakonec???
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
suny mě ten podbříšek bolí taky hafo už přes měsíc. A včera to teprv byly brutální tlaky, jako by mi každou chvili mělo něco tam prasknout. No fakt nic přijemného.

suny přítel nakonec musel jet, kdybych rodila tak by samozřejmě nejel, ale má toho fakt dneska hodně. Ono jak naschvál do poloviny ledna neměl ani jednu montáž a ted se toho nahromadilo nakonec. A pokud chceme mít nějaké penízky, tak musel jet. :unamused:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz
mony tak to jo, snad to budete mít dobrý já zkusím zavolat dr v ty dvě a zeptat se ho. nevímno zatím je to v pohodě ale ty jo aby to nebylo něco vážnýho. fakt jsem stresmen. to je hrozný bych si nafackovala sama.
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoooooj :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak mam takovy smiseny pocity. Mam uz teda tu oligo... - malo plodove vody - min nez minule. Piti nepomaha, mala je hlavou nahoru a uz se pry neotoci diky te vode. Jinak prutok pupecnikem, placenta, mozek vse ok. Mame nejakou ledvinovou dilataci, ale to je v norme vzhledem k mym tydnum, tak snad to bude dobry. A teda pribirame a jsme velci jak mame byt - 1800kg. Byla jsem primo u primare, tak rikal za 14 dni na ko a uvidime. budto bude vse stejny nebo se to bude zhorsovat a az to bude neunosny,tak mala musi jit ven. Rikal, ze za tyden ko nema smysl, ze se nic nezkazi tak rychle, 14 dni je pry ideal. Snad bude vsechno v poradku a mala vydrzi co nejdyl. I kdyby musela jit driv, tak hlavne, at se ji nic nestane. Jinak asi bude cisar, kdyz se neotoci, ze? Tak co, mam byt skepticka nebo mam byt v poho, ze akorat ta voda.... :unamused:
26. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.