• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe,hlavně, že placenta a vše kolem dobře funguje a kdyby to bylo hodně zlý, tak stím něco dělají. Neboj malá tam vydrží i kdyby šla za těch 14 dní ven, tak je to v normě a určitě se jí nic nestane, bude max. chvíli v inkubátoru. Malý se narodil ve 30 tt a to mě dr. strašili a je v pořádku, žádné následky, tak se neboj. Určitě vydrží déle. jinak když se neotočí, tak může rodit i KP, ale i císař, to záleží na dr. a na situaci. Ale znám holky co tak rodili normálně a v pohodě. Budou si Tě hlídat ted, ale bude to v pohodě i kdyby náhodou musela jít ven dříve.
26. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
moni, takze myslis, ze se nemam nejak hrozit? je pravda, ze uz budu v 34tt. a co ta dilatace ledviny? :unamused: rikal, ze je to normal v tomto tydnu a uvidime priste. :confounded: jsu proste takova rozto....ja vim, ze je lepsi, kdyz se to hlida a sam primar rikal, ze za 14 dni se to nemuze hrozne zkazit,ale uvidi se budto postup nebo ze to je stejny.
26. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
mabe, hlavne, ze je jinak mala ok :slight_smile: uvidis za ty dva tydny a jak rika monca, ikdyby musela jit ven, ted uz je to dobry...ale urcite vydrzi :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
maji, diky. snad to bude ok a jeste par tydnu vydrzime
26. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
Tak holky, jsem zpět. Měla jsem tu kamošku, tak alespon nějaké rozptýlení:slight_smile:...ted mám v troubě obídek a čekám až bude hotov. Jinak bolesti mě už tak nějak přešly, občas něco zabolí, ale už to není hrozný jak v noci a ráno. Takže to vypadá, že dneska to určo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe neboj pokud dr. říká, že to bude dobrý a že máš mít kontrolu až za 14 dní, tak to nebude tak strašné. určitě ještě pár týdnu vydržíš a i kdyby jsi rodila dříve, tak malinká už bude v pohodě. Taky mi dr. říkal ve 33.týdnu, že malý půjde dříve a vidíš jak jsem dopadla. :grinning: ....A právě mi říkal, že když vydržím do 34. týdne tak se doktoři už ani porodu nebrání. Takže ty 2 týdny určo vydržíš. :wink:
26. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
holky, ja jsem dostala od manzela uzasnej darek k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
majo jaký, jaký? Povídej!!!!! :grinning:
26. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Majo užasný dárek,že ho to tak napadlo co?? :slight_smile: ...nemáš náhodou narozky až zítra???
26. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
mona, jj, mam...no ja jsem minulej tyden basnila o tom, jak by se mi tam libilo velky kreslo abych mela kde pohodlne kojit a tak a dneska mi ho privezl :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj, od rána nešel net :unamused: . Kokam že Mona je tu furt :slight_smile: , nakonec uvidíš že budeš 40tt :wink:

mabe hlavně klid, důležitý je že průtoky jsou ok. A váha taky odpovídá týdnům a už se nedivim že doktor říkal ž je malej prostě velikej :unamused: , u mě by zase radši kdyby byl menší ale asi to je genetika a prostě malý miminko mě neni souzeno. pokud se malá neotočí tak záleží hlavně kolik bude odhadovaná váha, třeba do 3 kil se nechává rodit ale zase záleží na domluvě. I když kdyby musela ven dřív tak asi císařem, je o pro ně jednodušší. Pokud doktor řek že je to v normě tak bych byla v klidu, kdyby se jim něco nezdálo tak tě klidně zavřou do nemocnice aby sledovali jak malá roste, ale mylsim že roste přesně dle tabulek. Já taky šla na UTZ ve 32tt ž malej bud mít cca 1800gr takže 2200 mě docela překvapilo :wink:
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět z kontroly...vše zavřené, čípek stále stejný. A zopakovaný test na protilátky NEGATIVNÍ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Další ko za dva týdny a to jdu i na ozvy...Jinak zítra odpoledne máme s manželem sraz s panem primářem, který nám přivede na svět prcka :wink:

Mabe, zrovna dneska mi řekl doktor, že kdyby se prcek narodil už teď ve 34.tt, tak se nemusím vůbec ničeho bát, že už jsou miminka hotová, teď už jen sílí :wink: Bude to dobrý, neboj...Anička u Tebe bude urč ještě dlouho :wink:

Monííí :dizzy_face: tak ty se pořád držíš...asi fakt záleží na tom, jak se prckovi chce. Jsem četla, že si to miminka řídí samotné, tak mu zkus domluvit :wink:

Maji, krásné dárečky :dizzy_face: to je manža moc hodný :slight_smile:

A kdepak je ta Suny, že by jela k doktorovi?
autor
majo tak to je hodný, že se toho tak chytil a udělal ti takové kráné překpáko:slight_smile: ......že ho chválím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Market a Luci jojo zatím se držím jakštak, včera vypadalo, že by to už mohlo být a v noci to přešlo a já usla. Holky, ale na tom sexu něco bude, protože mě včera začlo všechno bolet hned po něm, tak jsem si dělala naděje, že jsme ho tím vyvolali, ale asi jsem si vyvolala poslíčky. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Luci jinak gratuluji ke kontrole :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
holky, dekuju moc. doufam, ze tam vydrzi co nejdyl. prutoky jsou ok, to je hlavni a mala zatim roste, tak jak ma. sam primar me vysvetloval, ze za 14 dni se to nezkazi tak, ze by byla v ohrozeni. ta dilatace te ledviny me trosku desi, ale rikal, ze v techto tt je to normalni hodnota.
26. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Mabe tu dilataci ledviny měl něco takového i malý. Jak se narodil měl o pár milimetrů kratší a tak to bylo sledováno na utz a časem se to zpravilo. Nebylo to nic strašného, jen, že každá byla jiná jako o milimetr menší. To bude v pohodě neboj. Kamarádka rodila v 34tt a její malý byl týden v inkubátoru a pak v pohodě.
Fakt už od toho 34tt je to v pohodě v 32tt co jsem četla dozrávají plíce a pak už se jen přibírá na váze.
Hlavně, že prospívá to je důležité a hlídají Tě, i když je to o nervy, máš strach, protože dr. někdy zbytečně straší...
Holky mám takové nervy. Máme tady plastové okna, ale Ti co je dělali je neudělali pořádně, protože nám tu pěkně z jednoho okna táhne, ještě ted když jsou ty mrazy, je tam špatné těsnění, hrůza :angry:
Musím jít uklízet a nechce se mi, čekáme návštěvu.
26. led 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
moni, takze si taky s tim nemam lamat hlavu. primar rikal, ze se to urco zaceli, ze uvidime na dalsi ko. jinak ji sledoval uplne vsechno, byla jsem tam pul hodiny - zaludek, mocak, prutok mozkem, poradne pupecnik, placentu, atd. snad se to nijak rapidne nezhorsi. ja vim, ze uz ten 34tt by to uz mohlo byt ok. ale neni to vsechno v poho, zase na co si stezuju, mala prospiva, tak co.
26. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mabe, zpravit se to může určitě. Nám to zjistili po porodu, jak byl malý v nemocnici, tak jsem sním musela taky chodit za primářem na sono a tam to sledoval, nebyl z toho nadšený, ale to nejsou dr. zničeho, strašil a ták a nakonec bylo vše ok. Ono někdy dr. plaší, ale informovat Tě o tom musí, že se jim něco nezdá, jak mě na začátku, že mám hemoton a že můžu potratit, byla jsem z toho dost na nervy, brečela, a na 3tí ko mi řeknou, že to hematon není, že se spletli, takže jsem myslela, že je tam trefím. :angry:
Ty nervy a ted drahý byl v té Praze, já tu sama strach, že o mimi příjdem atd. tedka už to je v pohodě neboj, nic se jí nestane a určitě se to nebude zhoršovat.
26. led 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Moni sex pomáhá ale musíš víckrát :grinning: , tam jde o ty spermie ale jedna dávka je prostě málo :wink: , je vidět ale že už to bude brzo jen to čekání.

mabe doktor by tě to řek pokud by něco bylo blbě a nenechal by tě 14 dní v klidu. nejdůležitější jsou průtoky a pokud malá nabírá tak je to ok. Od 34tt už jen dítě přibírá na váze, takže i kdyby šla ven v 34tt tak by sice byla drobná tak je dávaj do imnkubátoru spíš kvůli teplu. u mě se jim zase nelíbí že malej je už velkej ale tohle fakt neovlivnim tak jsem zvědavá kolik bude mít ve čtvrtek :slight_smile: , docela mě zajímá kolik může nabrat za 3tt a asi už se i dozvíme nástup do porodky :wink:
26. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Markét malej je velkej kvůli Té cukrovky né? Prý jsou děti větší.
A v tom 34tt v tom inkubátoru nebude stejně dlouho. Tak mabe neboj :slight_smile:
Jinak ty váhy jsou fakt orientační kamarádce těsně před porodem říkali, že malý má 2400g-rodila 36tt a měl 2900g... A v pohodě, to už nešel ani do toho inkuboše :slight_smile:
26. led 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
market no my to zkoušeli i minulý týden a právě bez spermiku :sweat_smile: a nic, včera jsme to zkusili sněma a vypadalo, že by to mohlo pomoct. Tak nic no dneska unavený neunavený, zkusíme znovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:08  • Odpověz
holky, diky jdu na predporodni kurz a pak s manzou na zapas. aspon prijdu na jiny myslenky
26. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Moniko právě že cukrovak nepůsobí ale spíš to je genama, protože Viki byla na neonatologii a i primář říkal že je prostě velkej že má silný kosti takže asi geny :grinning: i když cukrovka taky tomu trošku pomůže. prostě malý miminko zase nehrozí :wink:

Mona právě že ty spermie jsou důležitý, bez nich to nemá moc význam :slight_smile: , tak třeba malýho vypudíte :wink: ale stejně záleží na něm jestli už bude chtít vidět maminku i zvenku :slight_smile:
26. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Market, já se zítra dozvím, jestli půjdu císařem nebo ne...Jen mám z něj větší strach, než z klasického porodu. jaké to bylo po něm? Za jak dlouho jsi mohla chodit a nějak fungovat? A kdy Ti dali malého?
26. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Aha, já myslela, že se děti rodí větší, nebo se to asi jen tak říká :slight_smile:
Tak já fičím uklíze, za chvíli tu budou a já nic udělané :wink: Mějte se ahoj...
26. led 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
market no po včerejšku už vím, že to význam má :slight_smile:, ale i tak nebylo po našem, už mi fakt pomalu nezbyva nic jiného než čekat. Bolesti mám ted čím dál častěji, chodím na velkou častěji, jdou ze mě hleny jakoby. To jsou prý příznaky, že by to mohlo být brzo, ale stále nic :confounded:

Luci proč vlastně musíš ty na cisař?? Já nějak zapomněla :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
Holky hodila jsem pupek do alba, vím, že už tam moc nejsou velké rozdíly, ale já jen kdyby mě to ted někdy chytlo, tak at mám aktualnější fotku na památku :slight_smile:
26. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Moni, kvůli toho astmatu...zítra budeme probírat rizika a hlavně by mě zajímalo, co by bylo, kdybych náhodou dostala u porodu záchvat...už mám 3 dýchátka a stejně kšlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak bříško je krásné :dizzy_face: ještě si ho užívej :wink: za chviličku už nebude...
26. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Luci a joo kvůli astmatu :pensive: ....Tak snad ti to zítra dobře dopadne.....
Já jsem ted docela naštvaná, nějaká holka mi napsala do IP, že ty strie jsou docela maso. To vím i sama, nemusí mi to psát :angry: ..už tak se s tim smiřuju špatně, ale pořát si říkám, že když nejde o život tak jde o hovno.... :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Moni, si děláš srandu??!!
26. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.