• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Lucko tak císař je prostě břišní operace, takže ty 3-4 dny fakt nic moc, já lezla v předklonu ale každý den to bylo lepší. mě malýho odvezli do jiný nemocnice :frowning2: , takže mě pustili na 2 h 3 den po císaři abych se na něj jela kouknout. jinak je nosili sestry jen na kojení a co vim tak te´d to je tak že 3 den ho dají k mamině na pokoj a pkud se na to cítí tak už i přes noc. Jinak jsem 6 den šla domů a už jsem šla normálně, trošku břicho pobolívalo ale bylo to ok.

Moni tak hlen je příznak ale někdo po tom rodí hned a někdo i za 14 dní.)))), prostě fakt záleží na malym kdy se rozhodne že už chce ven. Sex tomu může pomoct nebo teplá voda a te´d jsem slyšela i sprch a hodně krouživé pohyby po břiše tak zkus co se dá. někmomu pomůže i dráždění bradavek ale jak komu, někomu nepomůže fakt nic ale ty když už máš bolesti tak už to vidim že to bude každym dnem. pak tady bude vyprávět zážitky :slight_smile:
26. led 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
Luci srandu si nedělám :pensive:

market ty krouživý pohyby po bříše, prý proti hodinových ručiček jsem zkoušela a akorát mi taky vyvolali bolesti, s bradavkama to neklaplo a včera ještě ten sex mi vyvolal bolesti. Tak já si půjdu dát asi ted vanu:grinning:.....Já ted něco četla o té hlenové zátce, ráno jsem měla šileně moc hlenu a právě nevím jestli byli naružovělé. Ale někdo začne rodit po té zátce stejně i po pár dnech, takže se zatím neraduju:slight_smile:
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
ahojte

mabe-neboj sa nic malinka bude v poriadku len to uz je v nas a bat sa budeme o ne stale :slight_smile:
monci-tak to ti napisala niaka krava :angry:
tak ja zatim nemam ani jednu len na prsach trocha ale tie sa mi spravili na zaciatku jak sami zvetsili ale mam aj znamu co nemala ziadne strie a po porode cele brucho jej popukalo no uvidime ale ja som povedala na mne nezalezi hlavne nech je malinky v poriadku
26. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
Ahooj Mona, no já doufám, že břicho mi už nepopraská, mám celý zadek a ty boky. Trošku kolem pupíku a začinají mi trošku i stehna, takže kdyby se mi to rozjelo i po tom břichu celém, tak ty strie už mám fakt všude a to holky mažu fakt pořát. Trápí mě to, ale snažím se myslet na to, že jak porodím, že to zesvětlá, tak to nebude tak strašné, na světě jsou horší věci. Hlavně že chodím, vidím a slýším....no ne?
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz
monci-presne tak vies co by dali holky za tie strie co nemozu mat miminka?musime to brat takto ze mame v sebe zazrak a kaslat na nas uz :slight_smile:
26. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Mona jojo nic jiného stejně už nezbyvá než se s tím smřit. A já věřím, že to nebude tak strašně až zhubnu (snad:grinning:) a pěkně to zesvětlá. Já jen nechápu jak to, že praská břicho i po porodu, když už se vlastně nenapíná, nějk tomu nerozumím :unamused:...nebo praská při porodu? jak se tlačí???
26. led 2010 v 16:29  • Odpověz
monci-ani ja nechapem musim sa jej spytat mozno popraskalaz toho tlaku :unamused:
26. led 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
Moni poptej, je to fakt zvláštní...... A jak se jinak citíš???
26. led 2010 v 16:34  • Odpověz
moni-uz pocitujem ze je horsie tahsie sa mi chodi pobolieva ako na ms no sak poznas hehe
26. led 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
Monči jojo přesně tohle znám už nějaký ten pátek :grinning: ... lepší už to nebude, ale zase blží se ti taky pomalinku konec, tak je normální. Ale nejhorší je na ten konec čekat, fakt já se zblázním jestli budu přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. led 2010 v 16:44  • Odpověz
neboj snad nebudes no ja este mam niaky cas presd sebou ale aj tak tomu nemozem uverit ze za chvilku je koniec hehe
26. led 2010 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky jsem tu. a totálně mimo ale snad bude vše ok musím vás dočíst. dneska jsem fakt jak vykolejená.
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
moni mě to nějak od toho 30. týdne šileně uteklo. možná i tím, že byli Vánoce a svátky, ale fak 2 měsíce ani nevím, že byli :slight_smile: ....tak třeba ti to taky tak rychle uteče:slight_smile:
26. led 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
suny copak jsi spinkala?? A dr. jsi volala???
26. led 2010 v 17:07  • Odpověz
tak dočteno tak napůl.
mabe určo malá bude v poho,j en je hrozný že člověk má takový stresy fakt. :angry:

luci gratuluju ke ko. :grinning:

a já jsem volala dr vzala to sestra dr má prý pacientky a dneska hafo, takže bud mám být doma a počkat na další krvácení enbo jet do nemocnice nebo k němu ale tam bych mohla čekat taky 4 nebo 5 hodin.
prý to moc normální není ale po telefonu mi nic neřeknou což ej jasný. a do nemocnice tam by si mě nechali na pozorování. tak jsme se s manžou dohodli, že když budu mít špinění nebo krvácení ještě jednou tak valíme do nemocnice. ale ránoto bylo slaboučký a jednou tak nevím no. a pak už ne tak snad jsem udělala dobře nevím.
26. led 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
Suny tak to je rozumné, pokud už nekrvacíš, tak to nechej tak a kdyby se to znovu spustilo, tak val do nemocnice, ale určitě bude vše v pořádku uvidíš....
26. led 2010 v 17:26  • Odpověz
suny-aka to bola krv cista ci len ako spinenie ruzova alebo do hneda
26. led 2010 v 17:28  • Odpověz
snad jsem neudělala kravinu ale teda zatím dobrý no. mony bylo to ho jako malinká kávová lžička na papíru a pak už nic čistá krev.
26. led 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
suny pokud citíš pohyby a nic z tebe už neteče, tak bych se nebála. Určitě to byla ráno nějaká hloupost, třeba ses škrábla a ani o tom nevíš....
26. led 2010 v 17:39  • Odpověz
mony zatím v pohodě a malej se hýbe sice mín jak včera ale i tak to stojí za to. :grinning: já nevím no snad to nic nebude i tak se bojím pokaždé na záchod ale snad dkyby něco tak manža dojede a valíme do nemocnice.
26. led 2010 v 17:45  • Odpověz
mony ip.
26. led 2010 v 17:46  • Odpověz
suny-neboj malinky je v poriadku :slight_smile:
26. led 2010 v 17:47  • Odpověz
mony já v to doufám a furt se tu uklidnuju že jednorázový mini krvácení snad ničmu nevadí no nevím.
26. led 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
suny určo to nic nebylo....
26. led 2010 v 17:52  • Odpověz
jj snad ne ale znáte mě. :wink: tak se budu pozorovat no. ach jo já fakt nemůžu mít taky nic normálně. ale kamoška i mamka mi říkaly že by jely až by se to objevilo podruhé. dřív že ne.
26. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
suny taky s nima souhlasím....
26. led 2010 v 17:54  • Odpověz
fajn jsem ráda ale i tak jsem v prdeli z nervama chjo teda. :frowning2:
26. led 2010 v 17:56  • Odpověz
jste tu někdo??
26. led 2010 v 18:31  • Odpověz
suny-ja som mala tiez krv ale bolo to zo stolice vraj je normalne ze sa praskne niaka cievka nemala si to odtial?
26. led 2010 v 18:44  • Odpověz
mony jako ve předu jsi měla krev?? nene já byla včera. takže z toho tlačení to nebude asi.
26. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.