• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni, já tam jdu 8.10. večer, už se na něj hrozně těším :wink: Určo to bude hezký zážitek :dizzy_face: Myslíš, že se mnou může jít manža?
16. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Luci určitě..se mnou byl už přítel na dvou KO i na tu kardeologi,i ani by mě nenapadlo, že by tam nemohl :unamused:

Taky se už těším, to bude něco krásného:slight_smile:
16. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak jsme ted dorazili domů a čeká mě úklid :frowning2:
Luci taky supér zpráva :dizzy_face:
Kramli, určitě. Obalovala jsem ho na dvakrát :wink: Jednou jsem ho dělala a v poho, ted se mi nějak nedařilo, ale jíst se to dalo :slight_smile:
16. zář 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem si poklidila, nachystala véču a tady zase nikdo :confused: :frowning2:
16. zář 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
Tady fakt dneska nikdo není? :confused:
16. zář 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já už tu jsem a vidím, že je tu dneska mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jo jo je. Já se ted koukám na dům snů a hlavně odpočívám .
16. zář 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já hledam fotky na cedečkach a nemůžu je najít :angry:
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
¨Kdo hledá najde :grinning: Taky máme fotky na cd a vůbec netuším kde :sweat_smile: Ani fotoalbumy je to děs to stěhování nevíš kde máš půlku věci. :confounded:
16. zář 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

vidím, že tu dnes opět nikdo není:slight_smile: a já se nudím v práci jako vždy :grinning: ...

Hezký den přeji všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, před chvíli jsem přijela domů, před baráken jsem nějak nemohla zaparkovat až jsem byla nasraná, protože se parkuje u cesty a jezdili pořád auta, a já blbka jsem se cpala zrovna do nejužšího místa :grinning:
Byla jsem si na poště vyzvednou balíčky a mám velikou radost :dizzy_face:
Přišla mi ta zimní kombinézka-nádherná, 2x bodíčka-taky nádherné a ty capačky :dizzy_face:
Ještě mi příjde zimní kombinéza pro malého.
A co vy? Já mám dneska úklidové dopol., protože v noci jedu pro miláčka na nádraží tak at je tu pořádek :grinning: :grinning:
A odpol. jak si dojedu pro malého a vyspí se jedem pro mamku a k pra babičce :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni tak to všechno nafot a hod do albíka at se s tebou můžeme pokochat:slight_smile:...Já včera zaplatila ty věcičky z té aukce tak už jsem na ně strašně zvědavá, doufám, že budou i tak krásné ve skutečnosti:slight_smile:
17. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Jasně vyfotím a dám je do alba. Mamka se mi směje, že pokud to nebud holčička tak to bude kluk v růžovém :grinning: Nebo, že si to mám schovat na třetí :confounded: :grinning:
17. zář 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky :dizzy_face:

Moni, já jsem taky trochu poklidila a chystám se vařit...Určo máš radost, že Ti přijede miláček :wink: :slight_smile:

A jak se dneska cítíte? Mě ty změny počasí teď v těhu docela ničí...zase mě od probuzení bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Moni tak kdyby mi náhodou řekl na 3D že to bude holka a tobě řekne že to je kluk tak povyměnujem věci:grinning:...Ale doufám, že u mě se teda dr. nespletl. všichni mi totiž ted vypraví jak se s kluka stala holka:grinning:...ale zajimevé, že opačně jsem to ještě neslyšela :unamused:

Luci mě je dneska docela fajn, pravě mě ted to počasí ani tak nevadí, horko mi dělalo zle.. :confounded:
17. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Moni, mě spíš dělá blbě změna tlaku...nikdy jsem to tak neměla, ale poslední dobou je to děs! :rolling_eyes:
Holky, já koukám taky i na těch aukcích spíš po holčičích věcech...a mnohdy se mi zdají i hezčí, než na kluky :sweat_smile: Už bych taky chtěla nakupovat, ale musím to do 8. října vydržet :wink:
17. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Luci, mám a velkou, už se na něj těším a musíme hlavně probrat nějaké věci. :slight_smile:
Jinak se cítím hrozně unaveně, nejradši bych šla spát, když tu malý není, ale čeká mě ten úklid.
Já mám dnes na oběd bagetu s kuřecím masem, vařit se mi nechce :sweat_smile:
Moni, neboj určo budeš mít kluka, to se nesplete 2x . Mě to říkala jen jednou, pak už jsem se neptala a narodil se kluk :slight_smile:
No pokud čekáme chlapečka, tak jako fakt nevím co budu stím růžovým oblečením dělat :grinning: Víte jak, jsem nepodlehla no :sweat_smile: :grinning: Luky zas, že by to měl po doma :confounded: Uvidíme :wink:
Jdu fotit a vložit do alba.
17. zář 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
neodolala jsem chtěla napsat.
Luci je fajn, že to vydržíš, já jsem jak střelená po těch růžových ted. Pokud to je kluk, budu sice zklamaná, že to není holčička, ale hlavně at je to zdravé :wink:
17. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci já jak jsem byla i v tom sekáči, tak tam bylo krásných věcí na holčičku a na kluka jsem jen těch pár věci vyhrabala, ale na holku bych tam určo nechala mailant:grinning:...Luci neboj uteče to jako voda ještě 3 týdny a jsi u dr :slight_smile: já jdu na KO 6. října:slight_smile:, ale to mi bez tak nebude dělat UTZ. tak se spíš těším na to 3D:slight_smile:

Moni tak při nejhorším to prodáš a nebo se třeba domluvíš tady s nějakou těhulkou, která bude mít třeba holčičku :slight_smile: a nebo to vůbec nebudeš muset řešit a bude ta holčička, kdo ví:slight_smile:...a kdy si to necháš říct???
17. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Mona, já mám kontrolu už ve středu, ale pochybuju, že se to tam dozvím...podle mě tam nemá doktor dobrý Utz :frowning2: Ale když by bylo mimčo dobře otočeno, tak by to snad vidět šlo, ne? Toho 8. 10. jdu na 3D a počítám s tím, že tam už se to dozvíme...budu v 19tt :wink:
17. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Luci ahá, no tak já ten pocit s tím UTZ mám stejný, že můj dr. nemá dobrý, ale prd tomu rozumím. Ale i tak mu budu věřit, :slight_smile: ale přece jsou i malé procenta pochybnosti, ale po 3D se jich zbavím:slight_smile:
17. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Holky tak věci jsou v albu. Musela jsem je dát pod album Lukášek, protože tam se mi už nevlezli a nové album už založit nejde :frowning2:
17. zář 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Moni já jdu na poradnu zítra, jen nevím jestli mi bude dělat utz , když mi ho dělala minulou poradnu. Pokud jo, tak se jí zeptám, jestli bude mímo hezky otočené, jak né tak si musím taky počkat na ten 3d a ty jdeš kdy na něj?
17. zář 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já jsem s tím zjištění pohlaví právě začala počítat, až na ten 3D...Navíc mi minule doky řekl, že před 20tt je to pouze informace pro rodiče, že oni se o tom zajímají až po tom 20tt :confused:
17. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Fakt? Tak to já nevím, u malého mi to řekla v 16tt a pak jsme se už neptali a narodil se fakt chlapeček :slight_smile:
A u malého jsem na žádném 3D nebo 4D utz nebyla, to ještě nebylo. Uvidíme. Ale budu věřit dr. :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Tý brdo tolik hodin a já nic udělané :confused:
17. zář 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
Moni, ty věcičky jsou fakt krásné :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Moni já na to 3D budu volat zítra, to se má vrátit dr. z dovolené. A ona to děla ráda ve 22tt, takže počítám, že půjdu za 14dní + -. Tak to jsem zvědavá jestli to třeba už zítra budeš vědět :slight_smile: .

Luci být tebou bych se zeptala i ted na KO, protože taky nemáš jistotu, že ti miminko na 3D něco ukáže, já doufám že nám ano když se tak vrtí a vystavuje :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Luci děkuji :slight_smile:
Moni, no já bych se už někde potřebovala obj. tak nevím jestli tam kde ty nebo co. :confused:
17. zář 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni ty věcičky jsou krásné a už máš teda dost růžových:slight_smile: ale je tam pár i neutrálních:slight_smile:...jinak říkám budu tam zítra volat, tak co potřebuješ vědět na všechno se můžu zeptat, ale video bych ti teda ukázala až za těch 14 dnů :unamused: ...Jinak pokud jsi včera měla ztracený hovor tak to jsem byla já jo?:grinning:
17. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.