• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jo vyzeralo to ako odtial ale bolo to zo stolice
26. led 2010 v 19:37  • Odpověz
ajo tak tak to já vím že to bylo ze předu.
ted koukám že má být hodně velkej mráz tuhle noc br teda chudáci bezdomovci.
26. led 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky..co novyho?uz se rodilo? :grinning: :grinning:

mona..krev z prdky jsem mela tale ted uz nastesti dobry
26. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Suny, myslím na Tebe...každá by byla nesvá, to je jasné...takže se Ti vůbec nedivím, ale pokud máš celý den klid a Kubík je aktivní, tak to zřejmě nebylo nic vážného. Myslím si, že kdyby to mělo znamenat něco vážného, tak Ti sestra v telefonu řekne, že máš jít okamžitě do nemocnice.
26. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj Car :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:42  • Odpověz
luci dík moc já nevím jeslti jsme neměli jet ale zatím fakt dobrý a ted kubík vyvádí jak každej večer tak nevím no :grinning:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Suny, to je určo dobré znamení :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:46  • Odpověz
jj to je no. ale víš co červíček ludra hryže a hryže ajá zase jsem sama doma a začínám hysterčit.
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz
sun a copak te hryze?

tak co rodilo se?

ahoj sun a luci :grinning:
26. led 2010 v 19:57  • Odpověz
nikdo nikde tak ja zas jdu..paaa
26. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Car, zatím žádné nové info nemáme, ale když tady byla Monča, tak byla ještě 2v1 :wink:
26. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
já jsem tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a ještě dlouho budu
26. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
jinak monča šla do sprchy. ale snad se ještě ukáže
26. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
tak děcka kde jsme????????
26. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
Tak já vylezla z vany a koukám na ordinaču, jinak jsem pořát celááá :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
jejda mony teda tak třeba se to rozjede. já bych ti měla něco napsat do ip ale to se asi poto smíchy. :grinning:
26. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
suny tak napiš:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
mony ip ale neže se budeš smát. :grinning:
26. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
nesmála:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
ale já jo, máš ip. :grinning:

ty jo všechny holky nám už usly.

mony teda ráno dej vědět čeče jak to s tebou vypadá teda jeslti už nebudete 3
26. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
suny mě je ted nějak fajn....Zítra jdu na ozvy, tak bud písnu ještě před a nebo až po uvidím jak budu stíhat:slight_smile:
26. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
mony no ted ti je fajn to může být ticho před bouří už bych ti to přála. :grinning:
26. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
suny kdo ví, kéž by jsi měla pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
mony třeba jo hlavně že je přítel doma tak to je fajn. jinak tady nikdo není co ty myslíš, nepůjdeme do hajan???
26. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
jojo já určitě půjdu, už se mi otvíra pusa....tak dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
dobrou noc papa
26. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Ahojte devcata,

tak noc na hovno a vcerejsi den taky. Sla jsem od nasich na predporodni kurz a tam me to zase dostalo. Furt se rikalo, bezstarostny porod a mluvilo se o idealni tehu atd. pak jsem sla teda s manzou na basket, tak to jsem na to zapomela trosku. pak hospoda zapit tu malou od kamose, tak zase. :unamused: snazim si rikat, ze je to ok. vsak se nic zatim nedeje, ne? malo plodove vody, anicka prospiva,tot vse. Ale proste uz to neni idealni, vim, nic neni idealni, ale je to moje dite a mam strach. Sly jsme spat v 1h, nemohla jsem spat, porad jsem se budila, tak jsem tedka vstala. Jsem jako matoha. :confounded: Dopo jdu ke kamosce, mala se ji narodila CR v 34tt kvuli preklampsii, tak jdu trosku pokecat a tak. ted jdu snidat a pak doctu
27. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Mabe, jsi statečná...všechno bude dobrý, není to jednoduché, ale Anička už hodněkrát ukázala, že je bojovnice, takže se neboj, ona to zvládne :wink: Doktoři Vás mají pod kontrolou, tak se snaž myslet pozitivně. Pokud by byl problém, tak s tím něco určo udělají :wink:

Jinak u mě noc taky na houby!!! Měla jsem hrozné sny, pořád jsem se v nich s někým hádala :rolling_eyes:
Za hodinu jedu na kontrolní Utz prsu, snad to bude dobrý...
27. led 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj luci, ja ji verim, a verim dr. ten primar me prohlizel asi pul hodiny. meril vsechny mozny hodnoty a vzdycky rikal paradni, dobry, vyborny. takze jinak vse ok a ta ledvina taky v norme. ale ta voda....proste mam strach. tedka musim myslet pozitivne, ze mame dalsich 14 dnu na rust. roste tak jak ma, kdyz ma 1,8kg. hybe se taky celej den, je pravda, ze to nejsou velky kopance, to bude asi tou min vodou. je to jeste proste zivy, prejde me tato nalada. a co mas s prsem luci?
27. led 2010 v 08:24  • Odpověz
manza me uklidnuje, ze je vlastne zatim vse v poradku. mala pribira, hejbe se a nic ji neni. akorat teda min vody. ze se nemam nervovat, uvidime dalsi ko.
27. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.