• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, manža má pravdu :wink: Já mám v pravém prsu dvě bulky jednu menší a druhou větší, mám je tam už cca 4 roky a není to nic vážného...nemění se. Ale v těhotenství se díky hormonům můžou zvětšit atd...takže už jdu potřetí v těhu na Utz a snad je to pořád, jako vždy.
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Nic...musím se jít oblíkat...zatím pa, až dorazím, tak se ukážu :wink:
27. led 2010 v 08:41  • Odpověz
luci, tak budu drzet palce, at je vse ok. kdyz rikas, ze vzdycky je to dobry, tak bude i ted. :slight_smile:

jinak jsem manzovi rikala, ze do te ko chci jit na ten kocarek a mit pripravenou postylku, kdyby nahodou neco. jinak tasku do porodky si nachystam tento tyden a hotovo.
27. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj, jdu jen pozdravit. Musim se jít chystat, dneska mam poradnu.

Jaký kdo bere vitamíny. uvažuju že ybch koupila Elevit, máte některá. Do teď jsem brala femibion ale už se mě nechce dávat 500 na měsíc a přece jenom za 3tt už bude asi malej venku tak uvažuju co jinýho koupit, maternu a calibrum nemůžu :wink:
27. led 2010 v 09:10  • Odpověz
marki, drzim palecky. :slight_smile:
27. led 2010 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky, jak jste se vyspinkaly???? jdu dočítat koukám že jsem tu dneska jako poslední skoro :wink:

Mabuško jak je???
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz
suny, psala jsem jak je na predchozi strance
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Markétko kamoška brala elevin pronatal a spokojená. držím pěstičky na kontrolu.

luci at ti dopadne ko dobře.

noc na houby no taky tak, furt sem chodila na záchod a kontrolovala papír jsem jak střelená fakt.
ted jsem vstávala a motá se mi hlava je hezky to tak mám dycky. snídám kakao a buchtu dneska bych měla žehlit ale nevím no. holky to je krize čím dál v těhu tím mám strach větší.

mabe já myslím, že aničku budeš ještě nosit aspon do 38tt. ale ve 34tt prý už jsou miminka hotová a jen nabírají sílu už mají vyvinutý i plícečky takže anulka je v pořádku a málo plodovky měla kamoška tady a navíc ji blbě vyživovala placenta a má krásnou holčičku. :wink:
27. led 2010 v 09:22  • Odpověz
suny, hlavne, ze uz nekrvacis. urco ti praskla nejaka cevka, jak se malej mrvi. ale naprosto te chapu. tak to me zatim vsechno funguje jak ma. uvidime za 14 dni. ja jdu za chvilku ke kamosce a prijdu na obed. pekne jsem se potentila z te topinky, co jsem si vcera dala po basketu. bylo me v noci tezko, ale mela jsem na ni chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze dneska dietka. premyslim nad mrkvi na sladko s bramburkem.
27. led 2010 v 09:24  • Odpověz
tak ja jdu holky na navstevu. kolem obeda se ukazu. :slight_smile:
27. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Mabe já nevím co to bylo ale snad to bude ok no. ale víš jak. :wink: něco a letíme do špitálu.

anička je bojovník a ještě nám všem ukáže, ona se nedá a ta voda když to zjistili tak budou hlídat neboj se. je blbý že to nejde ovlivnit pitím no. mě teda nikdy nic neřekli tak je to asi dobrý vůbec ani nevím jak se pozná mín plodovky. a jak včera malá fandila???? :slight_smile:
27. led 2010 v 09:27  • Odpověz
mabe tak se bav a nezmrzni je tam kosa. :grinning: papa

já tu zase budu celý den jeslti se něco nepoto. poslední volnej den dneska.
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak jdu:slight_smile:))). ještě musim sehnat pro Vikína kecky na jaro a´t pak nemusim nikde lítat i s miminem.))). Jo v hypernově mají levný pantofle tak si koupim nový a vezmu do porodky :wink:
27. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Markét dík za tip budu muset vyrazit taky ještě na nějakej nákup. pantofle taky ještě nemám jen ty v jakýcgh chodím doma.
27. led 2010 v 09:46  • Odpověz
tak koukám, že tu dneska asi budu sama. :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Holky, moc Vám děkuju za palečky :wink: pomohly :dizzy_face: Nic se nezměnilo, bulky jsou pořád stejné, takže další ko po šestinedělí...ale podle paní doktorky to bude ok i nadále.

Suny, jsem ráda, že už se nic neobjevilo :wink:
Manža valí pracovat, tak půjdu povysávat a udělám oběd...mám chuť na kuřecí s hranolkama :grinning:
A na 17hod. jedeme za panem primářem na pokec ohledně porodu :wink:

Market, já už žádné vitamíny neužívám cca 2 měsíce, snažím se jíst víc ovoce a zeleniny, možná už to teď ani nemá smysl...

Mabe, měj se fajn a nezmrzni :sweat_smile: venku je teda kosa jak na Sibiři..brrrrr :confounded:
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Market, ať Ti to dobře dopadne...pak napiš, až dorazíš :wink: :slight_smile:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jé luci ty seš už zpátky? ty jsi teda šikovná. to jsem moc ráda že to je vše ok.

je tam krásně ale zima a já mám teplý punčochy u našich takže ven nemůžu.
jééééé kuřecí maso a hranolky kuřecí nemám jen hranolky tak si udělám jen rýži.

a mám tu hafo prádla na žehlení ale do toho se mi taky nechce. :slight_smile:
27. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Suny, byla jsem objednaná a nikdo tam nebyl, takže jsem šla hned...jsem říkala, kdyby to tak rychle šlo u všech doktorů...
Já mám prádlo naštěstí vyžehlené i vyprané, akorát musím vyprat deku od psa...
Kamarádka mi včera půjčila odsávačku mléka, tak ji nemusím kupovat, ale ještě potřebuju objednat ten monitor dechu...asi ho objednám z MMB.
27. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Luci no to jo, někdy čekáš jak blázen aji dvě hodky.

já ho mám taky objednaný z mmb použitý ale má záruku ještě 3 roky. no a tu odsávačku nevím jeslti nebudu řešit až potom nevím jeslti budu mít mlíčko no.
ale zase brát použitou od někoho cizího to asi taky ne že?
a jeslti budeme bydlet u našich tak bysme měli koupit chůvičky. je to na patra. ty jo já bych se stěhovala zpátky domů. to je mazec.
27. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Suny, já jsem ji vzala od kámošky, protože ji mám novou a používala ji jen na rozkojení, takže je skoro nepoužitá...
A už sjte to s manžou nějak řešili, jestli teda půjdete a kdy? Chcete jít, až se Kubík naodí nebo ještě teďka?
27. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Luci no s manžou jo ale ještě si musíme promluvit s našima jak to všechno tam udělat a přepážit a tak. no určo až se malej narodí a bude víc teplo tak v dubnu v květnu dřív ne. ale fakt ještě musíme promluvit s našema i když nám to už navrhovali.

taky je fakt, že od kamošky je to v phodě já bych si asi musela koupit novou. jo a luci jakou máš?? a na co vlastně vůbec je když člověk kojí tak ji nepotřebuje nebo jo???
27. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Suny, až bude tepleji, tak to bude o něčem jiném :wink: je fakt, že teď by se Vám blbě stěhovalo...
Mám Medelu-elektrickou,dvoufázovou...Kámoška ji používala už v porodce, nechtělo ji naběhnout mlíko a takhle se rozkojila. Pak měla hodně mlíka, tak si vždycky odsála, dala do mražáku a pak zužitkovala, když třeba někam šla :wink:
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
aha tak si myslíš že je lepší mít odsávačku jako už před porodem??? a když nebudu mít mlíko tak ji jako prodám???

no je fakt, že třeba na jaře to bude o něčem jiným no hlavně by se tam musela udělat ta kuchyn a tatka vyklidit tu místnost na kuchyn takže to by trvalo. tak uvidíme ale docela se tam těším tady sice super podnájem ale ty prachy prostě jsou už fuč a pro malýho bysme u našich fakt ušetřili no.
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
ahojte kontrola ci vsetky 2v1 :slight_smile:
suny -odsavacku potrebujes a to je dobre ked na zaciatku malinky tolko nevipije aby si odstriekala a prsia si zacali tvorit viacej mlieka a aj na to ze ked mas viacej mlieka ako malinky papa tak ti potom tvrdnu mas ich plne a mozes dostat zapal prsnika s horuckami lebo to mliecko sa uz nema kam tvorit

segra mala tolko mlieka ze z jedneho kojila a z druheho jej manza musel odstriekavat jak ju bolelo jak ho mala plne :wink:
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Suny, někdo ji kupuje už teď a někdo až po porodu...To fakt záleží na tobě...Třeba moje ségra ji nepotřebovala vůbec, kojila jen dva týdny a pak přišla o mlíko, takže byl synovec na Nutrilonech. Např. ty elektrické nejsou zrovna nejlevnější a mohly by to být vyhozené peníze. To je těžké...no :pensive:
27. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Mony aha to jsem ani nevěděla takže je lepší jako elektrická nebo mechanická, takže je lepší ji mít doma a když nepoužijete tak prodat???
27. led 2010 v 11:00  • Odpověz
luci to je no. to je pravda ale jeslti se s tím naučíš rozkojovat tak nevím jak to budu v porodce manžovi vysvětlovat co má koupit. :grinning:

luci a ty máš mechanickou??
27. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Suny, elektrickou :wink:
27. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj Mona :wink: jak se máte?
27. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.