• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já mám jen dvě flašky od aventu a ani nevím jak ji budu kdyžtak vyvařovat prý existují i nějaký tabletky nevíte co s tím???? tohle jsem neřešila já furt žiju v domění že budu kojit. :grinning:
27. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojte holky,tak se zase po delší době hlásím.

Něco jsem dočetla,takže ještě žádné miminko?

Já zatím také nic,malý je stále v poloze KP a asi se mu tak líbí,tak uvidíme,jestli se bude chtít do porodu ještě nějak přestěhovat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak tu odsávačku také nemám a uvažuji o ní,jenže nevím jakou koupit,abych jí pak vůbec použila,asi to nechám až po porodu.
27. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Suny,já jsem lahvičky i dudlíčky vyvařila ve vařící vodě,cca 5 minut jsem to v tom nechala vařit.To bohatě stačí.
27. led 2010 v 11:15  • Odpověz
luci-ahoj v pohodicke
ja mam mechanicku dotala som ju pod stromcek ale mam znamu co mala elektricku a musela kupit mechanicku lebo tak netahala a bol to avent no uvidime hhehe
27. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj cipísku, koukám že to máš teda uplně za pár. no zatím se tady žádný mimčo nehlásí jen monča už to má 5 února termín tak snad už bude malej venku brzy. jinak my si ještě chvilinku počkáme.

já jsem slyšela žýe jsou nějaký vyvařovací tabletky ale je lepší to teda dát jako do kastrolu a vyvařit to? i ty plastovy? a dudlíky se nezcvrknou? to jsou blbý otázky že??
27. led 2010 v 11:17  • Odpověz
koukala jsem na reference a medela je fakt chválená. :grinning:
27. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Suny,nebuj,nezcvrknou se ti.Já jsem dudlíčky vyvařovala zrovna včera,abych měla aspoň dva do porodnice.Mám od Aventu,ty silikonový a v pohodě. Stejně tak se vyvařují i lahve.

No mám to sice za pár,ale přijde mi,že se ten čas hrozně vleče.Chtěla bych to mít už za sebou,protože je mi den ode dne hůř.Noci se pro mě stávají noční můrou,protože mě všechno bolí,když se jen převalím.Začly mi bolet třísla a pánev a někdy křeče v břiše.....ať už je koneeeeeec :wink: :wink: :wink:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Cipísku teda to máš stavy, chudáku no jo už se to blíží, lepší už to bude asi až po porodu. :grinning:

takže i lahvičky dát do vody a nechat to přejít varem???? ty jo to je věda teda plast nechat přejít varem. :grinning:

já ted nevím, jeslti jsi to už neříkala ale už máte vybrané jméno pro malýho???
27. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Cipís :dizzy_face: já mám pocit, že se to taky vleče...i když mi každý říká, že už to mám za pár :grinning:

Suny, já budu taky vyvařovat jen ve vodě 5 min. :wink:
Ta Medela napodobuje sání miminka a podporuje vytváření mléka :wink: Kámoška ji moc chválila...A myslím, že i Market si ji chce pořídit...
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Jj,Suny,nechala jsem si vařit vodu a pak jsem to do toho dala na cca 5 minut.

Jméno už máme vybrané dlouho,bude to Lukášek. Vy máte Kubíka,viď? To je taky krásný jméno,chtěla jsem ho také,ale nehodí se nám k příjmení :slight_smile:

Dneska mám předporodní kurzy a nechce se mi do té zimy,navíc musím vlakem a to už se mi tedy vůbec nechce,abych se někde natáhla a pak si to vyčítala...no nevím.Furt si říkám,že porodíme i bez kurzu :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Luci nevím jen jeslti elektrickou nebo manuální ale asi tu manuální nevím ale už vím co pošlu koupit manžu koupím ji až po porodu. a kolik máte lahviček já jednu větníš a jednu menší od aventu jinak dudlany máme taky silik.od aventu.

no za pár to ještě luci nemáme to budeme říkat tak v tom 37tt ale je to stejně zajímavý jsme se tu potkali coby v 6 nebo 7tt řešili jsme bublinky ated z bublinek sjou miminka v bříšku je to super. a docela to uteklo že??
27. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Cipísek no právě my máme takový divný příjmení tak se nám hodil jen kubíček. kamoška má lukáška a je to fakt andílek. :grinning:

já do kurzu nakonec nechodim možná se půjdu podívat jen do porodnice ale fakt jako nevím kde budu rodit.
jinak nikod se známych do kurzu nechodil a odrodily všechny holky. :grinning: ale je dobrý asi vědět něco víc.

od kdy se holky chodí na kontroly každej týden? a kdy se dělá to vyšetření na streptokoka nevíte??
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile:

No jo holky,je to fakt,vzpomínám si,jak jsem našla tuhle diskuzi,kterou založila Majatob a řešily jsme,že jsme teprve ve 4.týdnu.To je fakt sranda....přijde mi to jako včera :wink:

Ale jo,taky to máte za pár,je to fakt,jen se to už teď jen povleče,protože bysme se všechny chtěly už toho bříška zbavit a mít mrňouska v náruči....

Taky se tak těšíte na tu úlevu po porodu?

Zrovna včera jsem říkala manžovi,že jsem uplně zapomněla,jaké to je,být v normálním stavu :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Já budu chodit každý týden od zítřka,ale asi je to individuální.Záleží,jestli jsou nějaké problémy a tak...

Jinak mě dělali výtěr na toho streptokoka v 35.týdnu.Zítra jdu na kardiotokograf,poprvé.
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
CIpísku nevím jeslti se těším na ulevu po porodu asi jo hlavně když budu mít malýho v náručí. na to se těším nejvíc, příjde mi to ažý nereálný že budeme mít miminko. naše krásný užasný miminko. ty jo to je síla.
manýžel se mě včera ptal prý už sji připravená na to být maminkou? a já na to že ne. :grinning:

cipís co to je kardiotokograf? já myslwlea že se chodí jen na monitory. ajo tak to příští týden valíme na monitory a pak k dr a to budu 36tt tak to mě asi bude dělat toho streptokoka.
27. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Suny,kardiotokograf je ten monitor,kde tě natočí ozvy miminka a taky zkontrolují,jestli nemáš nějaké kontrakce.Na to se chodí ke konci asi právě každý týden,já nevím,aspoň já to tak budu mít.

No já si taky říkám,že to je neuvěřitelný a pořád si představuju jaké to bude až tu malý bude s námi.Těšíme se hrozně moc, kdyby tak mezitím nebyl ten porod :grinning: :grinning: :grinning: kdyby to tak šlo nějak bezbolestně :grinning:
27. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Aha takt o jo já tam jdu v tom 36tt ale nevím prý se tam sedí dlouho se počůram fakt jako. jak nejdu 10 minut tak umírám ale jak kdy no asi budu mít pít.

no tak napíšeme petici, že se třeba za měsíc vzbudíme a budou mimišci s náma bez porodu to by šlo ne???? :grinning:
27. led 2010 v 11:56  • Odpověz
No to je dobrý nápad,souhlasím :grinning: :grinning: :grinning:

Suny,já musím jít něco dělat,nebo se tu zase seknu a pak neudělám nic.Měla bych poklidit,vyprat a vyžehlit.

Kdyžtak se tu objevím večer nebo zítra,ju?

Pááá :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Cipísku tak to musíme nějak navrhnout někomu. :grinning:
jinak papa.

já uklidila prádlo se sušáku a odpol vyžehlím a vysaju je tu prachu pořád kde se to jen bere :wink:

jinak si udělám jen obídek už mám ustlaný.
27. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už jsem doma....vše je v pořádku :dizzy_face: ...Ráno jsem vám chtěla napsat, ale zase mi nešel net, jak na potvoru. Dnešní noc stála za prd, pořát bolesti a nemohla jsem spát. Dokonce se mi zdálo o carcul:grinning:....A30.1. je uplněk a pý už působí 3 dny než bude, takže ted ty noci nebou asi o nic lepší :pensive: ....Copak nového??
27. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj mony nového u nás nic ale co ty teda??? vše v pořádku a kdy teda jako budeš rodit??? :grinning:
net nešel asi víc lidem on ten mráz možná na to vliv taky má.
no hlavně že nejsi náměsíčná čeče. mony byl tu návrh že dáme nějakou petici proti porodu že si řekneme datum porodu usneme a ráno se probudíme a mimča budou na světě co ty na to přidáš se k nám??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Suny rodit kdy budu? To nevím, potřebuju do pátku ráno porodit:grinning:....V pátek máme ze školy stužkovák a já tam nejdu a půjde tam jen přítel a na osobu dává se 1.000,-, tak at to tam pořádně využije a zapije malého. A navíc se nebudu bát, že mě to chytnete zrovna ten večer, kdy přítel bude slavit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no já nevím jestli se přidám:slight_smile:...já už jsem s porodem docela smířená. Stejně nám to prd pomůže, musíme si to každá zažít:grinning::grinning::grinning:
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
mony já vím no ale nebylo by to hezký???? :grinning:

aha tak to do pátku moc času nezbývá teda. tak hups ven id kyž do těch mrazů se mu ani nedivím. tak si běž dát něco dobrýho na papu a vlez si do vany a třeba se něco rozjede ty bolesti už máš víckrát že???
27. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Suny mě vana nepomáhá vůbec, spíš ten sexík se mi zdál, že pomohl trošku. Tak musím dneska znasilnit přítele:grinning::grinning::grinning:....Jinak bolesti mám ted častěji a měla jsem ráno zase hafo ty hleny, takže blížit by se to mělo, ale kdy, že? :confused:
27. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
No mony mělo ale nevím nevím no. tak jeslti víš co ti tak trochu pomáhá tak znásilnuj. :grinning: já si teda nedokážu představit sexík ted s tím pupkem mým já bych se u toho asi řehtala. :grinning: a ještě prý hodně kořeněný jídla jsou dobrý.
27. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Suny tak je to trošku komické, ale co už nějak ho vypudit musíme:grinning::grinning::grinning:......kořeněný jídla?? Já měla o víkendu chcilli a česnek a nic:grinning:....ale prý svařené červené víno se skořicí a hřebíčkem pomahají, že bych si udělala? :confused:
27. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Mony a k vínu si dej česnekový jednohubky s chilli a pak ten sexík nebo radši sexík napřed a pak jednohubky a víno a pak to dovrš vanou co ty na to??
27. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
suny no zajimavé kombinace, ale to teda budu muset počkat až na přítele :grinning: ....

já si ted čtu forům jak probíhal porod u druhých a brečím tu jak želva :grinning: ....
27. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahuuj děvčata :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, jak se cítíš??
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.