• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Hrozně unaveně :sweat_smile: Noci hrůza a ráno mě vzbudil tel. tak jsem už nespala. Tak ted se chystám opět na úklid, čekáme návštěvu, a vůbec se mi nic nechce, jsem jak pytlem praštěná a bolí mě nohy.
A co ty?
27. led 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Holky máte někdo FB? Tak sem s nickem- ip :grinning:
27. led 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni vy jste samá navštěva a to bude ještě víc těch návštěv jak se malá narodí :slight_smile:

Já se citím už jak mátoha, noci taky nic moc, poslíčci se ozyvají, ale porod ne a ne. nějaké příznaky na porod blížící by byl, ale nevím kdy to příjde.... :confounded:
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
Moni já ho mám, dej normálně moje jméno a v mých přátelích dajdeš ještě Monu a carcul...
27. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Moni jo no. Tak nějak se nám to tedka nahromadilo. Když já nikam tedka nemůžu, tak chodí všichni k nám, tak jsem ráda aspon s někým pokecám než jen s Lukim :grinning:
Neboj to příjde samo, čím víc asi chceš aby šel malý ven, tak on Ti dělá naschvál a nechce se mu :grinning:
No komu by se taky chtělo v takové kose, je to děs. My včera večer šli ke známím co bydlí kousek, chodníky tady neposypané, tak jsem myslela, že hodím držku, tak raději ani nikam nevycházím když nemusím.
No my se včera v noci jak jsme přišli dívali na horor Texaský masakr motorovou pilou- na horory se nediváme ani jeden nemám je ráda, tak nevím co nás to včera popadlo a jak mi po tom hororu tvrdlo břicho, fůj jsem měla až strach, jsem říkala kurna proč se díváme na takové masakry a Luki mě ještě málem seřval, že jsem nic neřekla, že by to přepl, ale mě zajímalo jak to dopadne :sweat_smile: :grinning:
27. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
Moni, dávám, ale zobrazují se mi úplně jiné jména než tvoje :confused:
27. led 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj mony nemám ho. :grinning: ty jo vy jste samá návštěva. mony já miluju horory a tak ale co jsem těhu tak koukám na pohádky a komedie a romantiku víc nedám. :grinning: kosa je pekelná a já sjem se pekelně přejedla.

mončo zajímavá kombinace ale měla by se zkusit abys věděla co funguje. :grinning:
27. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Moni taky nemám ráda horory a libor se na ten texaský masakr taky chtěl dívat, ale řekla jsem mu, že pokud to nepřepne, tak jdu spát:grinning:...tak mu nic jiného nezbyvalo:grinning:....
nNo jo no já vím, že kdybych na to tolik nemyslela, ta už je třeba dávno venku, ale já si nemůžu pomoct, to prostě nejde...je to čekání jak na smrt:slight_smile: :sweat_smile:
27. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
už Tě mám
27. led 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet. byla to parada, trosku jsem se odreagovala a uklidnila. ta jeji mala se narodila v 34tt kvuli preklampsii. tak jsme tak o tom prndaly a tak. delala me osetreni pleti, je nejaka dealerka, tak se na me ucila. mala byla bezvadna, davala me pusinky a tak. jinak budu mit od ni matracku za 500kc kokos+molitan do te stare postylky, pucenou hrazdicku s hrackama a jeste uvidime za kolik lehatko - houpacku. tedka si davam jidlo a pujdeme si lehnout. anicka se porad vystrkuje, je toto mozny? :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Holky musím, drahý zas otravuje, že tady chce jít, tak se tu vždy moc neohřeju :angry: Jdu raději uklízet, jinak bych ho musela už zabít, papa
27. led 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Mony jak na smrt? to nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé to je tak strašný???? a to ještě v podstatě nepřenášíš to musí být na bednu. :grinning:

ahoj mabe tak je fajn že ti je líp aspon jsi přišla na jiný myšlenky a koukám že budete mít hodně věcí. to je paráda mít kolem sebe někoho kdo ti něco půjčí.

je to jasný má hlad tak proto se asi mrví hodně. :grinning:
27. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
mony tak utíkej papa
27. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
suny, jojo, s kamoskou mozna budu mit vic spolecnyho. ona hlavne chce druhy mimco az buhvi kdy, jestli vubec. takze asi budu takhle "dedit", kupovat vic veci. ale je dobry, ze by ti nedala sunt a da me to za rozumnou cenu.
27. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
suny, hrajete si taky na vetrelce?
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
jsem rada, ze je uz vse ok u vas, jen tak dal. :wink:
27. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Mabe tak to je super já jich moc nemám teda jednu ale ne na oblečení jen mi dává rady a půjčí košík což jsem ráda.

na vetřelce?? no jasný. dneska od rána. a většinou když mu dám napapat protože se hlásí nejvíc na oběd tak je klid a ted jsme se najedli a stejně se vrtí jen že já měla rýží s kukuřicí a paprikou a hráškem na to sýr a k tomu ledovej salát tak chce asi něco ještě nezdravýho.
27. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak ja teda tedka nezdrave a odpo to napravim. nez bych ten obed udelala, to bych asi umrela hladem.
27. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
kdyz dlouho sedim, tak me pekne tlaci hlavickou
27. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
mabe a co máš dneska dobrýho????
já se zítra těším na pizzu
27. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
Suny no já bych to normálně neřešila, kdyby mi dr. neříkal už měsíc, že to bude každym dnem, jinak bych to vůbec neřešila, ale takhle na to už dlouhou dobu uvažuju a to je fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
no to je ten dr taky pako každej týden mě někdo říkat určo to už bude tak příští návštěvu bych ho asi zakousla. já vím že to nemůže odhadnout ale tak řeknu něco neutrálního a ne ti pořád říkat něco že už to bude. :wink: to chápu no. to se zase vzbudíš co a jak jeslti to bude nebo ne.
27. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
suny, ja si dala tedka nezdravej parek a odpo budu delat mrkev na sladko s bramborem

moni, urco malej musi vykouknout co nejdriv
27. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
holky, jdeme spinkat. pocitam, ze budeme spat aspon tak 2h. dneska mam v planu odpocivat a nic nedelat :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
mabe tu budu dělat o víkendu a dám tam i hrášek a brokolici. už se na to i těším a pak budeme dělat ještě znojemnskou s rýží si manýa poručil. a co anička už je v klidu že je po jídle nebo ještě vyvádí??? jási dala arašídy v cukru a malej se uklidnil ho znám už roštáka. :grinning:
27. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak jsem udělala oběd, ještě jsem nastrouhala mrkev s jabkem k svačince a na chvíli i odpočinu, pak dám sprchu a valíme k dr.
Jsem teď doslova sežrala Snickersku a Kofilu :sweat_smile: :grinning:
27. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
luci jen si dej potřebuješ to. :grinning: jo jo vy máte toho dr co vám řekne co a jak při porodu že? teda. tak pak popovídáš. já půjdu na to žehlení dokud na to uvidím. :grinning:
27. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Suny, jsem zvědavá, co nám vše řekne...pak určo napíšu :wink: Tak ať Ti to žehlení jde rychle od ruky :wink:
27. led 2010 v 15:04  • Odpověz
luci vzhledem k tomu že u toho budu chvílama sedět tak to budu dělat ještě do zítřka mám tam hafo košil manžellových, pak hafo triček a taky ložní prádlo paráda.
27. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Suny, noó...tak košile to bych asi taky nebyla nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ostatní Ti půjde samo :wink:
27. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.