• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no však já taky jsem nadšená ani nevíš jak. :grinning:
27. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Monako ještě nic a to na tebe pořád myslím.... ale já jsem to tak měla taky pořád jsem se na to soustředila a porodila jsem nakonec přesně na termín a ještě mi praskla voda v tu nejnevhodnější dobu sama doma tak jsem sedla do auta a jela do porodnice pak mi tam auto stálo celý týden :grinning:
nemysli na to a užívej poslední chvilky "svobody" tak to dělám já ted snažím se všechno zařídit no ale já taky nechávám všechno na poslední chvíli zítra si jdu do poradny pro termín :grinning: tak bych měla už balit asi tašku so porodnice atd...
27. led 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj devcata, tak jsme vyspinkani
27. led 2010 v 17:18  • Odpověz
suny, pekne zehli :slight_smile:

misi,ahoj, tak ty uz mas taky pekny tt :slight_smile:
27. led 2010 v 17:19  • Odpověz
mabe nevím jeslti pěkně ale už to po hodině a čtvrt mám jupííííí ale to břicho a záda, tak jsem se musela odměnit za tu dřinu pribináčkem.
27. led 2010 v 17:21  • Odpověz
suny, ty ses sikulka. musis delat na etapy. me taky za chvilku boli zada a bricho. zitra poradnu v 10:30, ale nejak uz je mi to jedno vzhledem k UTZ v nemocnici. akorat me dr. rekne vysledky krve na protilatky a tak a vysetri cipek, tak snad to bude ok.
27. led 2010 v 17:24  • Odpověz
ja si tedka davam jablicko, v 18h zacina basketbal v telce a budu delat tu mrkvicku s bramborem. mnam. jeste budu mit na zitra na obed.
27. led 2010 v 17:25  • Odpověz
mabe určo to bude v pořádku. protilátky??? to se dělá? nebo jen ty s tou štítnou žlázou??

no teda jablíčko jsem měla včera mnam miluju je a někdy si ho nastrouhám z cukrem tak to je uplně boží. tak my máme mnamku za sebou a ted kolem 8 budeme papinkat. ale ted jsme plní. no a budu čekat na manžu.

ještě se musím umýt i s hlavou, ale je fakt že sjem si chtěla ostříhat a nalakovat bezbarvě nehty na nohách a to už asi nezvládnu protože to je práce tak na hodinu. a dneska to teda nedám ale je fakt že jsem dneska fakt akční. :grinning:
27. led 2010 v 17:29  • Odpověz
nebo ja nevim, co to bylo za krev. sestricka me brala pred 14 dnama krev

suny, dulezitejsi je, jak se citis. poslouchej svoje telo. pripada me, ze mala uz tam nema moc mista. mamka rikala, ze se treba chce otocit a nejde to. protoze dela porad vetrelce, presne vim, kde je. je jakoby zhrbena a chce se dostat zadickama ven. mas to taky tak nebo to bude asi tou mou vodou...
27. led 2010 v 17:31  • Odpověz
mabe oni berou krev pořád jsou to upíři hnusní. a člověku ani neřeknou na co to je. tak mi to zítra prozradíš.

Vetřelce mám taky a čím dál častějí to bude tt ne vodou. prostě málo místa no. ze začátku jsme je na utz ani neviděli a ted se tam pomalu nevejdou broučci. :grinning: neboj malej ted spinká ale před chvílí na mě tutovka vystrkoval prdel. :grinning:

no cítím se unavená už ale jsem ráda že jsem to zvládla a mám vyžehleno bylo too hodně hlavně to ložní ale dobrý sem si poradila. :grinning:
27. led 2010 v 17:34  • Odpověz
suny, ty ses perfektni, ze uz mas vyzehleny. ja mam jeste dve pracky na zehleni. ale dneska ani nahodou. jsem po vcerejsku vyflusla. v 18h mam ten basket a jeste si udelam papani a hotovo.
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz
mabe tak já jsem aktivní jednou za týden takže zas tak dobrá nejsem. ted koukám na jedničkua je tam co dávat dětem na svačinu a mnam tam dělali tousty nebo bulku s máslem sýrem sunkou a salátem jsem dostala hlad a to mám v sobě mega pribináka. aaaaaa kubík se vzbudil.
27. led 2010 v 17:41  • Odpověz
suny, aspon jednou do tydne :grinning: . jdu delat tu mrkvicku
27. led 2010 v 17:47  • Odpověz
no to jo to je fakt tak dneska budu slavit svátek že sjem něco udělala. :grinning: utíkej já se jdu dívat na telku a sand manža do dvou hodin dofrčí.
27. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj, tak kontrola dopadla dobře. monior ok a další ko už bude za týden. Dneska mě dělal i ty stěry tak za týden budou výsldky.

Četla jsem že jste řešily odsávačky. To je taková neřešitelná věc:(((. Já počítala že mlíko mít normálně budu a pomalu se mě začlo zpouštět asi 3 den a oni že mam koupit odsávačku tak mě jí amnžel koupil a nepřišlo by ěm že by to byl extra zázrak, ěmla jsem od chicca mechanickou, stejně se mě mlíko začlo pořádně zpouštět až jsem byla s Vikínem na pokoji, jenže další den měl silnou žloutenku tak ho napíchali infúzema do hlavičky a během hodiny byla prsa prázdný a už jsem neodsála ani 5 mililitrů :frowning2: . takže te´d budu čekat, koupim homeo to prý je docela fajn a pmáhá aby se mlíko spustilo a ve většině porodnicích odsávačky půjčují a mylsim si že zrovna po císaři bu´d se mlíko spustí a budu kojit nebo zase mlíko nebude a nemá cenu ani odsávačku kupovat. pokud by byla třeba tak jí koupim až půjdeme domů a chi medelu elektric tak je prý super. jen si myslim a i holky na MMB říkají že je odsávačka spíš dobrá když se rodí předčasně tak nechci vyhazovat 2000 kvůli pár dnům a většinou ve všech lékárnách odsávačky mají.

jinak jsem sehnala pro sebe ty pantofle a pro vikína kecky, měli i slevy takže má botky za super cenu :grinning:
27. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj markétko super mám z vás radost a dodatečně gratuluju ke kontrole.

já tu odsávačku nebudu kupovat zatím. nemá to cenu fakt.

tak to jste měli plodnej den i s ko i s botkama a teniskama. :grinning:
27. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Já právě chtěla mít kecky koupený, protože na jaře budou dražší a nebude tolik času :wink: . z pantoflů mam taky radost a zítra mam ještě rizikovku tak jsem zvědavá kolik malej už bude vážit :wink:
27. led 2010 v 19:06  • Odpověz
markét tak jsem zvědavá kolik bude malej kulihrášek vážit. to musíš pak napsat.

no jo ted ty tenisky jsou v poho navíc na jaře na to asi nebudeš muset mít tolik času.
27. led 2010 v 19:08  • Odpověz
no koukám že to samý ot om času jsi psala. :grinning:

dneska sjem nějaká přepracovaná. :grinning:
27. led 2010 v 19:10  • Odpověz
:grinning: to neva, hlavně že se domluvíme :slight_smile: . na tu váhu jsem zvědavá kolik nabral za 3 týdny a počítam že už se domluvíme i kdy nastoupim do porodky :wink:

Ptala sjem se i na častější bolest hlavy a prý to ke konci těhu patří takže nezbývá než přežít ale je tohnus. vždycky jsem si vzala nurofen a ten je ok ale teď nesmim nic. Zítra si ještě koupim ěnjaký ty těhu vitamíny a´t udělam pro sebe maximum :slight_smile:
27. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Markét mě před těhu bolela hlava furt a to jsem nic nebrala páč mi nic nepomohlo takže ted mi to neva studenej kapesník to vyřeší.

ty jo vlastěn ty budeš rodit v tom 38tt, že??
27. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Já právě na hlavu skoro netrpim a te´d tak 2x do týdne a ani to nejde zaspat :unamused: ale prášky do sebe rvát nechci. No musim nejdýl v 38tt tak počítam že zítra už řeknou termín a doufam že dle MS a ne UTZ když malej váhově vypadá o týden až 10 dní větší :slight_smile:
27. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jéééé teda tak za 14 dní tady můžeme mít nové miminko??? doufám teda že monča bude první. :grinning:

já to mám naopak zatím s tou hlavou .
27. led 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
Mišo děkuji, že na mě myslíš:fearful:..malý stavkuje a ven se mu moc nechce no, tak uvidíme kdy to příjde. Je pravda, že kdybych na to asi tolik nemyslela, tak je třeba už dávno venku.... A ty půjdeš nakonec tím císařem???

Měla jsem tu švagrovku, tak jsem trošku blbla s neteřinkou a akorát jsem chytla zase bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Market gratuluji ke kontrole:slight_smile:
27. led 2010 v 19:34  • Odpověz
MOny a jak na to chceš nemyslet???? to nejde. nechctěla jsem napsat jako že když budeš přenášet bude to horší, mony snad jsi to pochopila že jsem to tak nemyslela,
27. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Tak já doufam že bude monča a my s car tak nějak na stejno :grinning: , jinak asi všechny až po nás. u mě je to prostě danný, nesmim až do termínu, už v tom 38 myslim bude mít na váhu dost. jen doufam že tentokrát na neonatologii bude jen chvíli a pak ho budu mít u sebe :wink:

Moni tak šup a´t můžeme oslavit 1 miminko z naší diskuze :slight_smile: , nejhorší je to čekání kdy to bude. mě jestli zítra řeknou datum nástupu tak to bude taky psycho :unamused:
27. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Markét tak u tebe se to jako předbíhání brát nebude prostě to tak mít musíš. chápeme to.

já chci taky oslavovat mám tu rychlý špunty a furt nic.
27. led 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Suny já nad tím ani neuvažovala, vůbec nic neřeš :grinning: :grinning: :grinning:

market no zkusila jsem před chvili vypít 1dc svařáku, tam prý učinkuje ten hřebíček a skořice. Nevím teda od kdy to má působit, ale zatím nic...

No je těžké na to nemyslet, to bych se musela nějak zaměstnat, ale nemám jak v takovém hnusném počasí a bez auta nikam nejdu :grinning: ....
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz
mony tak se dodatečně omlouvám.
27. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Suny jejda nemáš za co, já ani nevím za co teda....takové blbosti neřeším :wink: :grinning:
27. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.