• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jdu spát papa
27. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Moni tak já hodně chodim na MMB a tam snad každá přenáší a nezabírá vůbec nic, prostě jen vyčkat. teď tam jedna furt že už chce porodit, to už říkala od 38tt a co ymlsíš. dneska měla termín a malej se narodil v 8 ráno :grinning: . takže až se jim chce ven tak jdou, to je stejný jako předčasný porod, prostě se jim chce ven a nic je tam neudrží. Já ybch jedině zkoušela sex a pak teplou vodu, hlavně když začnou bolesti tak vodu a pokud to neni porod tak se to zastaví akdyž se to rozjede tak to už budeš mít za pár :slight_smile:

Suny pak tady ty oslavy budou skoro pořád ne :grinning:
27. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Suny to jdeš brzo spinkat...ale taky se mi otvírá pusa :unamused: ....tak papa

market no já to nějak tušila, že jak nasvál bez tak budu přenášet. Ale někdy už mám takové bolesti a ráno jdou ze mě takové hleny, často chodím na velkou, že si říkám, že to není možné, abych v blízké době neporodila :sweat_smile: .... No ten sex jsme naposledy zkoušeli předevčírem a vyvolalo mi ty poslíčky, tak uvidíme jestli dneska taky něco bude, ale zase nechci být urputná:grinning::grinning:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz
:grinning: no spermijky prý pomáhají a pokud už odchází hlenová zátka tak to je nadějný ale zase jak kdo. někomu odejde hlenová zátka a rodí hned a někdo ještě třeba za týden. A co doktor, to už je na vrácení diplomu ne :grinning: . neříkal už v 34tt že asi porodíš :wink:
27. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
market dokonce 33. týden mi hrozil předčasný, no a od 36. týdne rodím každym dnem:grinning:....Zítra k němu jdu, tak jestli mi řekne, že každym dnem tak ho asi plesknu:grinning:....Já ani nevím jestli mi odešla hlenová zátka, hleny jdou ze mě pořát, takže bych to ani nepoznala kdy. :unamused: ....A tobě zítra už řeknou termín, kdy jdeš na CŘ? A už víš teda na 100%, že nebudeš rodit normálně....

Dlouho tady nebyla carcul, jestli mě předběhla, tak to mě teda naštve :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
tak to je docela íla vi´d. já chápu že to nemůžou poznat 100% ale takhle strašit a nakonec budeš rodit na termín :grinning: . No já kvůli cukrovce ensmim rodit dýl než v 38tt a kvůli tomu že 1 porod byl císařem tak doktor říkal že bych se musela rozrodit úplně sama což je spíš nereálný, vyvolat uměle to nsmí kvůli tý jizvě takže asi císař a zítra se asi dozvim nástup do porodky a pak asi další den hned císař. Už mam tedy CS 1 ale ani nemam tvrdnutí břicha prostě klídek :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooj

mona..nepredbehla :grinning: :grinning: :grinning: ...jakou maji barvu ty hleny?ja ted mivam takovy hrudky na intimce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co jinak,co novyho?

mona..musite sexovat od rana do noci :grinning:
27. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
car dorazila :grinning: . zátka je průhledný hlen někdy s příměsí trochy krve :wink:
27. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahoooj carcul, to jsou přesně takové hrudky průhledné....Ale když jsou naružovélé a nebo s krví tak to může být hlenová zátka. Ale jestli jsem je někdy měla naružovělé, tak jsem si toho nevšimla. To jsem ráda, že jsi ještě celá:grinning:...sexovat od rána do večera? To nevím jestli klapne:grinning:

market, ale zase víš kdy malý bude venku, bude ti to sice ubíhat do termínu pomalu, ale máš jistotu, že v ten den porodíš:slight_smile:....No já si při každé bolesti říkám, že by? A vono to přejde :angry:
27. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
mona...no ta ja mam nazloutly,tak nevim co to je :confounded:

a copa novyho holky?
27. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Moni to je fakt, vim že přenášet fakt nebudu. jen doufam že v nemocnici bude plno a přijdu jeden den a 2 den hned malýho vyndají :slight_smile: . i tak tam budu týden a to stačí bohatě.

car a je to hlen, jestli to neni spíš neškodný výtok který prý na konci těhu bývá ve větší míře :wink:
27. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
market...jooo tak vytok mam fakt hodne hojnej,ale k tomu ty hrudky
27. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
Carcul, tak já homám někdy jakoby nazelenalý. Jako snopel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....mě se o tobě včera normálně zdálo, že jsi rodila u nás v té nejhorší nemocnici a strašně jsis to tam pochvalovala a pak jenom jsem viděla tebe a mě jak držíme tak půl ročnní prcky a někam jdeme:grinning:....mazec :grinning:

market však uvidíš jak to všechno bude, jsem zvědavá kdy ti řeknou ten termín, si ho hned zaznačím do kalendáře:slight_smile:
27. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
mona....joo tak vytok mivam od svetly,po zlutou az nazelenalou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted k tomu ete ty hrudky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
:slight_smile: to může být ono, ta zátka je prý jen táhlý hlen, jakoby sliz :confounded: . Minule jsem ho nezažila tak uvidim jestli tentokrát vůbec něco poznam :slight_smile: . ze mě taky někdy padají takový bílý kousky :unamused: ale to je mylsim právě ta hormonální změna protože tohle jsem měla jak jsem brala hormony a jak byla silná ovulace takže to přisuzuju vlivu hormonů a na zátku máme ještě čas :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
mona..a ten sen,mazec :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
market myslíš, že je to ta zátka? Já četla, že bývá jen s krví... :confused:

Carcul tak to mám taky... jen vytok už tolik ne....Ty už jsi ty vado 37 týden??? :confused: To tě už taky může chytit kdykoliv kurec....
27. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Moni tak zátka je průhledný hlen a může být s příměsí krve ale taky nemusí :wink: . myslim že u tebe to zátka bude, většinou odchází po částech ale z valstní zkušenosti nevim :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme byli na pokec s panem doktorem a budu podle všeho rodit přirozeně...pokud se tedy ještě něco nepokadí :wink: Říkal, že to zvládneme :slight_smile: Poslední poradnu mám 9.února u svého gynďře a pak už budu chodit k tomuhle doktorovi :wink:
Byl moc hodný a budeme mít zajištěný i nadstandart :dizzy_face:

Market, gratulka ke kontrole :dizzy_face: Asi blbá otázka, ale co to je CS1?

Ahoj Car a Moni :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
market a u me myslis co?

neni mozny ze by se zatka obarvila tim vytokem treba?mam to az ted ty hrudky..

mona...no jooo uz to tak je :grinning:
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
luci..supeeeer :wink: mam radost
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
joo holky mala ma uz odhadem 2800
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Car, jsi zlatá :dizzy_face: já mám taky radost :slight_smile: Docela se mi ulevilo....
Tý jo, ta už je veliká :grinning:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
luci vid :grinning: ale je to jen odhad
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
market aha, tak může být i pruhledná, tak to jsem nevěděla.... No mám toho přes den docela hafo....

Luci no vidíš tak nakonec CŘ nebude nutný co?? Supeer:slight_smile:

carcul strašně to uteklo co?? :confused: ...malá už je teda veliká :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Lucko tak hlavně že víš na čem jsi. CS 1 je stav čípku. Čím blíž k porodu tím vyšší číslo.

car já bych to spíš vyděla na ten výtok , zátka je hlen pokud tam jsou ty kousky tak je to zvýšená tvorba hormonů ale zátky se taky dočkáš ale prý to pozná každá, je to prostě jiný :wink: . už máte 2800 :slight_smile: tak to bude mít pak hezkou váhu, já jsem taky zvědavá kolik budeme mít my zítra, ale to by jsme měli mít podle vás tak 2400 vi´d :slight_smile: , já to vidim spíš taky na 2800. viki měl v 35tt 2950 :grinning:
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
mona...no to sakra....a jsem zvedava jak se jim zacne chtit ven :grinning:
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
Carcul no to mě taky, tebe už to taky může chytnout kdykoliv :slight_smile:

market já mám CS 5-6 to se zkracuje jen te čípek co?? Není to, že se otvírám...
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
mona..to jooo:slight_smile:a jakej ma malej odhad vahy?
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Moni to je že se zkracuje a nejvyšší hodnota je 10. někde jsem četla že já bych klidně mohla být už na hodnotě 4-5 :slight_smile: . Prý čípek tolik společnýho třeba s předčasnym porodem nesouvisí. I když zase je fakt že když je číslo vyšší třeba po 20tt tak se musí víc odpočívat ale v našich týdnech to nic moc neznamená, navíc nález se může změnit ze dne na den :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.