• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
market až 10? ty jo další novinka:grinning:....no já ho měla kolem 20tt kratší a musela jsem odpočívat, ale pak to bylo dobrý....

Carcul víš, že já ani nevím? když jsem se ptala dr. tak mi řekl asi kolem 3kg, ale že to zjistím až po porodu, ted je to prý jedno :angry:
27. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Market, aha :slight_smile: jsem nevěděla...to máte napsané v průkajdě? Já tam nic takového nemám :confused:

Moni, no jsem docela ráda, já chtěla rodit přirozeně a bála jsem se kvůli toho dýchání...teď už jsem klidná, panu doktorovi věřím :wink: Hlavně je to rodinný přítel rodiny mého manžela, takže jsme v dobrých rukou :wink:

Car, tak to bude mít už na 100% malá váhu větší, než jsi měla ty, že? :wink: :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
luci ono pry to je plus minus pul kila,ale urco jo :grinning:

mona..uz ho vyzen,jsem na nej zvedava :grinning:
27. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
mne blbne stale konik :angry:
27. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Monči, tak takhle mi to ten můj gynďař říká taky :angry: Tak budeme mít po porodu aspoň nějaké překvápko :grinning:
27. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Moni no 10 je poslední a pak už je to asi připravené k porodu ale já se o tohle nikdy nezajímala protože ani minule mě nehrozil předčasný porod.

Lucko normálně jak zapisují do kolonek týdny, váhu, otoky, pohyby tak je tam i CS a mělo by tam být číslo as v zádu v průkazce jsou grafy a tam je to myslim taky. Tak nakonec budš ušeřena císařem vi´d. každej porod má něco a oni si to pohlídaj a pokud by se tvůj zdravotní stav měl zhoršit tak císaře klidně udělají hned.
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
Luci tak hlavně, že ti to tak vyhovuje a že máš k němu důvěru, to se dneska cení.....No alespon něco máme překvapení. Jo lucci a vy už máte to jméno??? :grinning:

Carcul no ráda bych ho vyhnala, už jsem navrhovala příteli, že ho vykouříme :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
mona a luci.jo jaky nakonec teda bude jmeno?
27. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Market, on mi říkal, že se mu ještě nestalo, aby astmatičku museli v průběhu porodu říznout (a to má 3Oti letou praxi), ale říkal, že můžou nastat jiné komplikace, ale to můžou u kterékoliv rodičky, takže jsem klidná :wink:

Moni, už ho máme :wink: Bude to Nikola :slight_smile: A Ty jsi to nakonec nechala vážně na příteli?
Moníííííí :grinning: :grinning: :grinning: tak budu držet palce :wink:
27. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Holky, jukněte na Top star...jsou tam těhulky...
27. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
Já jméno nechala na příteli, uvidíme, co nakonec vybere:slight_smile:
27. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Moni, tak snad vybere něco, co Ti udělá radost :wink: My jsme pořád nevěděli, tak se nakonec bude maličký jmenovat po dědečkovi :wink:
27. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
luci..moc pekne jste vybrali

mona..ja bych dala Jakuba :dizzy_face: :grinning: ..

holky brou..
27. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Lucko tak doktor to musí vědět a komplikace můžou nastat kdykoliv a u kohokoliv takže hlavně že jsi v klidu.

Moni fakt si to enchala na příteli :grinning: , to u nás byl celkem boj a manžel by to rozhodnutí na sobě asi nenechal nebo by vymslel jméno že bych asi jen koukala. A rozhoduje se mezi ěnjakýma nebo to pro tebe bude naprostý překvápko :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
market já si myslím, že nakonec dá toho Jakuba a nebo ještě radima, tak uvidíme:slight_smile:....

carcul pa
27. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahuuujte :grinning:
27. led 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Carcul, dobrou :dizzy_face:

Ahoj Moni :dizzy_face: ty ještě nespinkáš? :wink:
27. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Holky vy si tu píšete o čípku, že nejvyšší je 10 a já mám v kartě psáno asi 4/1-2 :confused: Jsem z toho blb :sweat_smile:
Luci né no, my tak pořád ponocujem, hlavně mě milí pustil koonečně na notas :grinning:
27. led 2010 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
moni tak Kubík je pěkný jméno, jen nám se nehodí k příjmení jinak bych o něm taky uvažovala :grinning: . To by tady bylo Kubíků.

Moni ahoj :slight_smile:
27. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Moni, to bude možná 4 a půl, ne? :sweat_smile: Jinak mě nic jiného nenapadá....
My taky docela ponocujeme...já sice unavená jsem, ale jak lehnu, tak stejně nezaberu :angry:
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
to právě nevím, vůbec tomu nerozumím, ale prý je dost krátký a když je nejvíc 10 , tak nevím, jsem z toho fakt jelen :grinning:
27. led 2010 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak noc nic moc. Vcera vecer jsem mela vytok takovej do hneda, tak jsem se trosku vynervovala. Normalne mam bilo az zlutej. Dneska tady trosku jeste hnedej. Jdu k dr. na 10:40h, tak uvidime. Nic me neboli, tak snad to nic neni. Rikala jsem si, ze je to mozna tim uterkem, mela jsem toho moc. Nebo mozna i tim UTZ, ten primar me pekne mackal brisko nebo mala jak dolu kope a je to tam vsechno prokrveny, tak neco malo prasklo. Ach jo, mam strach. :confounded: Mala se hejbe, tak snad je vse ok.
28. led 2010 v 08:38  • Odpověz
AHoj holky já se probudila a jsem jakási nachcíplá krk bolí a nemůžu odkašlat, tak si uvařím čajdu a zapadnu do postele.
mabe to bude dobrý je fajn že máš dneska poradnu tak aspon budeš vědět co a jak. mě se něco takovýho stane tak dva tři dny po kontrole a pak lítám a sháním dr.
tak at ti to dobře dopadne a já si jdu lehnout.papa
28. led 2010 v 09:21  • Odpověz
suny, diky. jsem rada, ze mam kontrolu a de. me prohlidne.
28. led 2010 v 09:22  • Odpověz
jj to je dobře ale snad to nic není já bych se vystresovala.
28. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Mabe, budu na Tebe myslet, je dobře, že jdeš k dr., aspoň budeš vědět co a jak...držím palce...a pak se ozvi.

Suny, já s krkem ráno to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je to lepší. Teď bych měla jet s manžou nakoupit, ale vůbec se mi nechce :rolling_eyes:
28. led 2010 v 09:44  • Odpověz
holky, nebojte dam vedet.
28. led 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak kontrola vpořádku, pořat vše při starém, jen mě už předává do péče nemocnice, takže od příštího týdne budu chodit tam na kontroly....Noc byla děsná, bylo mi horzně špatně, dokonce jsem i zvracela, břicho bolelo. Hlavně jsem se pořát budila, protože jsem měla pocit, že nemám žádný vzduch a tak jsem pořát větrala no hnus....Ted mi taky není dvkrat nejlíp, ale je to lepší jak včera.... :unamused:

Mabe tak at ti to dobře dopadne, budu na tebe myslet :dizzy_face:
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz
ahojte
mabe-tak to mna mrzi zlaticko ze stale mas nieco a bojis sa neboj Anicka bude v poriadku mozno ti tam len nieco prasklo alebo to mozno bola hlenova zatka prinajhorsom keby to bolo zle tak krvacas cistu krv neboj sa nic zlatko

monci-tak to ti nezavidim
ja som vcera neodolala kofole moj ju doniesol z jedneho obchodu kde predavaju ceske a slovenske virobky asi liter som jej vipila nemohla som sa od nej odtrhnut a malinky bol potom niaky akcni :wink:
28. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, no ono se ti nic nestane, když vypiješ kofolu, znám holky které na ní ujížděly v těhotenství a nic se nestalo:slight_smile:...
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.