• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jo jenze ja nepiju ani kavu ani kofolu a pre maleho to bola pekna zmena heheh tak sa vrtel :grinning:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz
idem sa napapat za chvilku som tu :slight_smile:
28. led 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Moni tak to malý měl dávku kofejnu jo?:slight_smile:...já taky nepiju kafe, ale občas si tu kolu dám, ale jen malokdy, moc to nekupujeme:slight_smile:
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz
no takze sme sa pekne napapali a je mi niako blbo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Moni já si ted dělám americké brambory se špenátem a sýrem...je mi taky nějak špatně, tak snad mi nebude po tom ještě hůř:-/....Fakt mi je už mizerně :pensive:
28. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
monci -ja vobec neviem co mam dnes varit vitiahla som kuracie prsia a nemas niaky napad na ne chcelo by to niaku zmenu mne uz totiz prestava vsetko chutit a stale by som jedla nieco ine
28. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Já jsem dneska přemýšlela že bych udělala s kuřecího takovou omáčku s rýží, ale nevím jestli máš ingredience, je to fakt super omáčka....Kousek kuř. masa, kousek salámu, vajíčka na tvrdo tak 2ks (podle toho kolik toho chceš), kyselé okurky, cibuli a mrkev. Cibuli si osmahneš s masem a dáš na to jednu lžíci hořčice, pak to zaliješ vodou a dáš tam všechny ingredience na kostičky pokrajené, hodíš masox a vaříš až to bude měkké. Pak jen zahustíš moukou...já to dělám s rýži, ale i s bramborama je to výborné....

Z kuřecího masa toho jde dost vymyslet, ale tohle mě napadlo jako první:grinning:
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
jejda z kuřecího, mám tam chybu:grinning:
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
no moze to bytdobre mam vsetko doma tak to asi skusim potrebujem nieco ine co len varim :grinning:
28. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
Mona tak at se daří:slight_smile:
28. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky, tak jsem zpet. dr. rikala, ze je vse ok. cipek drzi jak ma. mozna to bude kvuli zanetu, vzala me kultivaci a za tyden budou vysledky. nebo to muze byt z toho uterka z UTZ, ten dr. me pekne promackal. nez jsem prisla domu, tak nic ze me nevyteklo. proste je to zbarveny vytok tehu. mam polehavat a jest vitamin C, takze jsem si koupila pomerance, manza koupi jeste grep a dneska a zitra lezim. budu se flakat. :slight_smile: andulka si hraje na vetrelca tedka, takovou boulu jsem jeste nemela.
28. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
mabe-sssuuuuuuuuuuuuuuuuper no vidis :grinning:
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
moni, myslis,ze super?? ja nevim, byla bych rada, kdyby to spineni skoncilo. ale je fakt, ze je tam vsechno prokrveny, mala uz ma 1,8kg a nema tam moc mista, takze mozna blbe kopne a hotovo.
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
mabe-nemyslim ja vim :slight_smile:
jak pises ty je tam vsetko prekrvene neni sa comu cudovat a vraj je normalne ked spinis ked si bola na utz
28. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
je pravda, ze on me teda hopsal s nim po brise dost. tlacil malou chudacka. tak uvidime, kazdopadne ty dny lezeni me prospeji.
28. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
jdu papat, mam mrkvicku s bramborem a sekanou :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
mabe-dobru chut :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Holky, tak jsem zpět z nákupu...zase bylo šíleně lidí, já to nechápu...A to schválně chodíme kolem oběda, aby bylo nejmíň lidí :rolling_eyes: Pak jsme zavezli nákup babičce a zůstali jsme na oběd.
Teď mě čeká vysávání...jsem se na to včera vykašlala :grinning:

Mabe, jsem ráda, že vyšetření dopadlo dobře...určo to nic není, to by Ti dr. řekla :wink:

Moni, už je Ti líp? Já jsem si teď taky začala číst ty příběhy maminek tady na koňovi (Jaký byl porod) a u každého bulím :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
Luci no, najedla jsem se a žaludek je docela v pohodě, jen mám pořát mirné křeče v břiše...Já mam strach, že ten porod ani nepoznám :pensive: ..... Jojo já si ty příběhy čtu od včerejška a taky jsem bulela, docela je to fajn, alespon vím na co se mám připravit a co by všechno mohlo nastat.
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Moni, je na nic, že se Ti to jakoby rozjíží už pár dnů a ty vlastně nevíš, jestli už nebo ne...no, je to na houby. Člověk si to představuje úplně jinak, že? Já si vždycky myslela, že to na mě z nenadání příjde a pojede se, očividně to tak jednoduché není :frowning2:
Včera na mě manžel koukal proč bulím, tak jsem mu jeden přečetla a on si u toho začal šahat na břicho a tvářit se dost divně, že prý ho to bolí za mě už teď... :sweat_smile: No, co se dá dělat, nějak prcek ven musí, že? :wink:
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
Luci no, taky jsem měla mínění, že to jednou na mě přijde a ani nebudu vědět jak...Ono možná na někoho to příjde z minuty na minutu a někde jsem četla, že ty bolesti taky měli už dříve. A nebo to mám prostě jen nepřijemné posličky, fakt nevím, ale co jsem si psala na jiných diskusích o těch hlenech, tak by to ta hlenová zátka mohla být a někomu jde pryč hned a rodí a někomu jde postupně pár dní.
Včera se mě přítel ptal, jak dlouho trvá porod a on jestli tak hodinku:grinning: a já se začla smát, že kdyby jen hodinku se vším všudy, tak jsem nejštastnější. Říkám mu, že kdyby to trvalo jen 6 hodin, tak můžu říkat jak jsem měla krásný čas a on fakt??? To jsem nevěděl:grinning:
28. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Moni :grinning: já si taky říkám, že o tom můj manžel nemá vůbec páru :sweat_smile: :grinning:
28. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Luci, no já jsem zvědavá jak to všechno bude probíhat, jak to přítel bude prožívat atd....A to mi včera ještě řekl.ty jo tak to budeš dlouho trpět teda :grinning: ...mamlas :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Moni, taky jsem zvědavá, je fakt, že každá to má jinak a budeme pak vyprávět odlišné zážitky :wink:
Mě teď nějak častěji bolí hlava a to mě nebolela celé těhu :frowning2: Jsem slyšela, že ke konci nějak víc bolívá...máš to taky tak?
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
Luci přesně, každá bude mít jiné zažitky, o to to tu bude zajimavější:slight_smile:

Luci hlava mě nebolí, ale je fakt, že ten konec je opravdu nejhorší, takže to už bolí fakt všechno. Někdy mi je fajn, že ani nevím, že budu rodit a někdy to je teda děs a to těhotenství dá o sobě pěkně vědět :confounded: ...nejhorší je pro mě už chodit po těch doktorech, oblíct se, pak se tam vyslíknou a pak zase oblíknout, no děs. :sweat_smile: ...naštěstí pokud do příštího tydne neporodím, tak už půjdu jen na kontrolu na ozvy a tam mi už uděljí i to vyšetření, takže ke svému už nemusím. To prý až po 6ti nedělí....
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Moni, a nakonec budeš rodit v Porubě?
Ty bolesti nezávidím, ale čekají nás všechny :pensive: snad už tě nebude budulínek dlouho trápit :wink:
Jó, díky za mail...to je teda mazec :confused: :grinning:
28. led 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Luci jojo v Porubě, ty jses nakonec rozhodla pro jakou nemocnici???....luci je to mazec a to si stěžujeme, že?? ta ženská to vůbec neměla jednoduchý teda...
28. led 2010 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem chvilku spinkala. zatim dobry, tuk, tuk, ale ja se nehejbu, tak to asi nema sanci.
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Moni, já jdu nakonec do Vítkovic...máme to přece jen blíž a ten náš doktor tam chodívá rodit :wink: Takže fajn náhoda :slight_smile:
Absolutně nechápu, jak se jí do bříška všechna ta miminka vešla :sweat_smile: :grinning:

Mabe, určitě je to v pohodě a byl to jen následek toho dlouhého vyšetření :wink:
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
No téda, tady se drbe o porodech :slight_smile: My jsme se s drahým včera taky dívali na koníkovy na mimíška čerstvě narozené, a jak je viděl od krve, tak prý, že k porodu už nejde, že nechce vidět už jak trpím :grinning: Bobek, ten ví už do čeho jde, tak to musí být pro něj hrozné.
Já jsem zvědavá jaký to bude mít průběh ted, ale bavila jsem se s kámoškou a co nejvíc chci vydržet doma. Jak dostaneš bolesti, které ještě vydržíš, tak je zbytečné jezdit hned, protože tam stebou stejně nic neudělají, ale jak už jsou co sekundu a nebo praskne voda tak jasně, že hned jet :slight_smile: Tak jsem zvědavá.
28. led 2010 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.