• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
¨luci, snad mas pravdu. mam jaksi ten podbrisek citlivejsi, ale neni se co divit, dr. me zase prohmatavala a jak mi brala ster, tak me bolel cipek jak svina.
28. led 2010 v 15:55  • Odpověz
zitra pojedeme s manzou autem na kocarek. pujde ve 15h domu a jdeme :slight_smile:
28. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj Monííí :slight_smile: i v těch příspěvcích, co čtu, jak holky rodily...je fakt nejlepší vydržet co nejdýl doma :wink: Manža má pár kamarádů, co už u porodu byli, tak sbíral rozumy, ale víceméně mu každý řekl, že bylo nejhorší dívat se na svou drahou půlku, jak trpí :frowning2:

Mabe, a jak Anička? Je akční? :wink: Jéé, a kdy ho plánujete kupovat?
28. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ahoj tak jsem z rizikovky dneska byla doma už ve 13h, dneska jsem tam byla jen 2h. Jinak na UTZ už cukrovka na malýho působí :unamused: , stejně jako u Vikína ale teď asi dýl. je prý větší než by měl být a dle MS jsem 34+5tt a furt to bylo s UTz tak nějak na stejno a dneska jsem dle UTZ 36+1tt tak se jim to moc nezdá. jinak je malej ok a tak 8. února jdu do porodky na monitor a UTZ a domluvíme nástup, tak se to fakt blíží a 7 musim fakt mít zbalenou tašku. už jsem si koupila i 1 balení vložek a ty sítový kalhotky. Jo malej má 2600gr :wink:
28. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Luci joo je to nejlepší. Jak tam příjdeš s bolestma, které máš chvíli, tak stejně Tě dají na pokoj a nic nedělají, dokud bud nejsou dost silné a pořád, nebo Ti nepraskne voda, tak to si můžeš odtrpět i doma. Kamarádky i přes ty bolesti říkala, že si vyžehlila pár věcí, hodila si vanu a uklidila ložnici :grinning: Pak už jak to bylo hodně, že se už to fakt nedalo vydržet jeli, přijeli,vyšetřili, odvezli na por. sál, tam natočili bolesti, a za chvíli rodila, teda vodu jí museli prasknout. A říkala, že měla celkem ten porod rychlí. Taky bych to brala :dizzy_face: :grinning:
28. led 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
luci, jojo anicka normalne kope. vcera v noci jsem mela strach, ze nekope. chudak asi normalka spala a ja s tim spinenim trosku vysilovala. ale dneska normal.

marki, takze pujde driv ven? ten je teda velkej.
28. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Markét gratuluji ke ko, hlavně, že prospívá a je jinak vše ok.
Tak to kamarádka měla pak obříka :grinning: Rodila přesně v 36tt a malý měl 2900g... :slight_smile:
28. led 2010 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
Market, a co znamená, že na něj působí? S tu velikostí tomu moc nerozumím :confused: Jakože 2600gr by měl mít ve 37. týdnu a má je už teď?

Moni, no kámoška říkala, že si taky dala sprchu, oholila se, koukla na telku a pak se jelo :wink:
Asi bychom každá brala mít to rychle za sebou :wink: Hele, a otvírat se můžu začít z ničeho nic...a čípek se mi taky může zkracovat ze dne na den?
28. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky mě ještě pořád nepřišla postýlka, a už chytám nerva :angry: A už uvažuji jestli mu mám napsat nebo né, ale mě to trapné. Říkal, že do toho týdne mi příjde a je čtvrtek a ještě jsme byli domluveni, že až jí pošle tak napíše a nepíše :sweat_smile: Mě už fakt trefí, ani z toho mantinelu nikdo nedává vědět. :confounded:
28. led 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Luci s čípkem to nevím, myslím, že se zkrátit může během krátké doby, ale jestli ze dne na den to nevím asi jo, ale né o moc. A otvírat se zničeho nic můžeš. Ale když máš vše ok, tak se nemusíš bát. Hlavně nic netahat, odpočívat a být opatrná.
28. led 2010 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
Lucko no jsou na UTZ známky co způsobuje cukrovka :unamused: , u Vikína už to bylo od 30tt takže se s tim dalo počítat.Váhově je prý napřed a i celkově asi velikostně :wink: . Ale jinak jsou doktoři celkem v klidu tak si říkam že kdyby tam byl velký problém tak mě to ukončí klidně hned a nebudou čekat 10 dní :wink: . uvidíme na jakou váhu to dotáhne do porodu, ale přes 3 kila mít bude 100% a mylsim že bude cca tak velkej jako byl Viki :wink:

Moni ale už na ní čekáš dlouuho, lepší buzerovat oni pak něco dělají :wink:. A přece ji s nima co se týká mantinelu už jednala ne :wink: . Klidně jim napiš že to je reklamace když poslali ěnco jinýho aniž by na to předem upozornili a pokud nechtějí vyměnit tak že chceš zpět peníze a objednáš to jinde :slight_smile:
28. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Markét, už jsem tam psala jak to vypadá s postýlkou, tak jsem zvědavá co napíšou a mantinel pokud se neozvou do pondělka, tak tam taky napíšu, protože min. týden jsem ho poslala, min. týden už ho museli mít, tak mi řekni, že jim trvá týden než ho vymění. Že já musím pořád něco řešit :grinning:
28. led 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
Moni, a měli ten mantinel na skladě?

Market, hlavně, že je v pořádku...tý jo, tak to už co nevidět budete mít přírůstek doma :slight_smile:
28. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Luci nevím, ale paní mi psala, že jak jim pošlu zpět ten co jsme nechtěli, tak obratem posílá zpět ten co jsme si vybrali. :confused:
28. led 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojte :slight_smile: nejak moc nebyl cas nakukovat, snazim se ucit na zitrejsi zkousku, ale teda nevim nevim, nemam z toho dobrej pocit :frowning2:
co mona?
a vy ostatni?
me se pretocilo dite necim dolu, myslim, ze hlavou, ale ruku do ohne bych za to nedala :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
ahooooooooooooj..tak co novyho?
28. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
maji..zitra budu drzet palecky :wink:
28. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
car, diky, budu to potrebovat...na breznovkach mame prvni miminko, tak su z toho cela vyjukana a urcite se ted toho hooodne naucim :sweat_smile:
28. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
maji fakt?a to z niceho nic nebo to cekali ze pujde driv?

a koukam ze mona tu ete dnes byla :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
car, byla v porodce na pozorovani a odpo ji rupla voda a za 4 hodinky byl malej na svete :sweat_smile:
prave taky jsem to tu projela, co mona a koukam, ze se jeste neozvala... :dizzy_face:
28. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
ale dneska tu byla..myslim ze by dala vedet treba monce..no uvidime :grinning: treba uz bide prvni mimi na ceste :grinning:

takze to mela necekany..hmm to je mazec..ono je fakt ze nekdo rodi a na porod to nevypadalo a naopak :grinning:
28. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jak se dneska máte?

Já teď valím na alergologii a pak na poštu, tak se pak ukážu :wink: Jinak noc na houby...už se asi normálně nevyspím :angry:

Maji, držím palce na zkoušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatím pááá :slight_smile:
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky dočítat vás nebudu, jsem tu zase jen na skok manžel je do neděle doma tak se mu snažím věnovat.

Luci já dneska nespala taky nic moc, ale manža chrápal tak to asi bude tím. :grinning:

zatím papa
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
ja jsem taky spala mizerne, sla jsem v jednu a ve od ctyr jsem se po pul hodinach budila az do pul osme kdy vstaval Tobik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Maji taky dobrý, teda. já dneska teda musím uklidit ale manža mě asi pomůže a asi budu vařit na víkend, každopádně včerejšek jsem prospala jak svítí sluníčko tak je mě vždycky mizerně.
29. led 2010 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky, tak ja porad lezim. vypada to lip nez vcera, ale radsi budu lezet. divam se na u pokladny stal :slight_smile:
29. led 2010 v 09:38  • Odpověz
mabe já jsem vyřízená jak je doma manža tak nevím co dělat. dopol asi uvaříme uklidíme a odpol půjdeme ven bo jáneívm nebyla jsem dlouho.
29. led 2010 v 09:40  • Odpověz
tak manžel odjel na nákup a já zůstala doma trochu to tu poklidím at nemusí všechno dělat sám. dneska bude na obídek asi zase pizza jsem na ni ujetá ale co už včera jsmed ji měli taky ale zítra už bude hrášek s mrkvičkou a bude se jíst zdravě. :grinning:
29. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak jsem zpět...a dýchání se mi zlepšilo :dizzy_face: jupíííí...porodit bych prý měla bez komlikací s dechem :slight_smile:

Holky, kde dneska jste?

Moni :dizzy_face: a jak jsi na tom Ty? Stále Kinderko? :wink:
29. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
ahoj holky,

hlásím, že stav je stále stejný. :unamused: ...Od včerejška nám opět blbne net, tak jsem neměla na něj nervy. Ted se to trošku rozjelo, tak uvidíme na jak dlouho.
Dneska máme stužkovák a já nevím jestli tam mám jít, přítel tam půjde. Já se tam nehlásila, protože jsem si myslela, že do té doby porodím. jenže jak vidíte jsem pořát celá a tak uvažuju, že bych se tam nachvili objevila, alespon aby mě ostužkovali :grinning: .

Luci tak to je supr :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.