• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj holky, musim si na chvilku sednout k PC, uz me dost boli v krizi, jak porad lezim.

luci, tak to je parada.

monako, takze porad 2v1?
29. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj luci tak to je paráda, tak to donosíš pěkně až do konce a rodit budeš taky normálně.

já jsem tu ale dělám nádobí, manýžela jsem poslala nakupovat. :grinning:
29. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj mony teda ještě v celku??? ty tt ti pěkně naskakujou. ajoo vy máte ten stužkovák to jsi plánovala dneska rodit.

mabe a jak ti je? to ležení je hnus že??
29. led 2010 v 11:43  • Odpověz
suny, je me dobre, nic me neboli. kdyz jsem byla na velke, tak se me zdal vytok stejnej jako pred uterkem. ja ho mela vzdycky nazloutlej. ale radsi budu lezet. myslim, ze dlouho nevydrzim sedet, protoze mala me nejak vic tlaci na zebra. hejbe se porad a sem tam me pripada, ze tam ma uz malinkato mistecka, ze se chce jakoby prorvat ven kuzi
29. led 2010 v 11:44  • Odpověz
dneska jsem chtela na kocarek, tak to vubec nepujdeme a potom ma rodinna pritelkyne tchanovcu oslavu promoce doma. ja vcera rikala, ze pujdu, ale nepujdu. 2h me nestoji za problemy s anickou, poslu manzu samotnyho.
29. led 2010 v 11:45  • Odpověz
chci dneska jenom lezet, zitra uz poposedavat a po vikendu uz normalne zkusit fungovat
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
nechci to podcenit
Holky, je to super :slight_smile: dost se mi ulevilo :slight_smile:

Moni, teda ten Vás napíná...asi se chce nechat ještě ostužkovat :grinning:

Mabe, jak se cítíš? A co ten výtok?

Suny, tak si to manžílkovo volno hezky užijte, aspoň nebudeš sama :wink:

Co dneska kuchtíte?
luci, mas to napsany nahore. jinak ja mam tu mrkev na sladko s bramborem a sekanou, takze to jenom ohreju v mikrovlnce
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz
JJ :sweat_smile: už to čtu :wink:
29. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
mabe jojo stále 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Suny no já si to prostě asi nenaplánuju :grinning: ...

Luci ani nemluv jak napíná, jsem už z toho nervozní :slight_smile: ....

přitom mám holky každy večer bolesti jako blázen a nic. Včera jsem si u telky říkala, že mi je fajn a do 10 minut mi přišli z ničeho nic bolesti, tak jsem si říkala, že by? Ale pak to opět přešlo, nejhorší je, že už nevím ani jak si mám lehnout a spát skoro nespím, jsem už docela vyčerpaná :cry:
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz
luci máme dneska pizzu včera taky a zítra už regulérně musím vařit no manžu si zatím moc neužívám včra jsem spala celý den a le dneska je to lepší.

mabe já jsem měla jít zítra k tchyni na narozky a taky tam nejdu bych se nasrala a co potom že ? to mi za to nestojí.

mony teda tak si to naplánuj a malýmu něco slib že když se narodí tehdy a tehdy tak mu koupíš třeba nějakou hračku. :grinning:
mony spát bys měla abys měla sílu rodit ale mě se to řekne že?? já vím je to na prd teda nevím ale dokážu si to trochu představit.
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
jdu papat devcata
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Holky, no to je nejhorší....jsme vyčerpané už teď a máme jít rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde má člověk tu energii brát? Já si říkám, jestli takhle blbě budu spá do porodu, tak nemám šanci ze sebe to dítě dostat...nebude síla!!! A pak už se nevyspíme vůbec...to jsou hrozné vyhlídky :rolling_eyes:

Nic, jdu připtravit jídlo...udělám pangase a k tomu hrancle...pak se ukážu, tak zatím :wink:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky tak tady začlo sněžit jak prase to je hrozný ta letošní zima fakt. už aby skončila.

luci no to jsou vyhlídky proto rodí baby protože chlapi by to nedali. a já mám pocit že budu chlap a nedám to taky.

jdu taky papa
29. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
Suny já už ho lákala na všechno možné, říkala jsem mu, ž tu má krásnou postylku a že tam se může rozvalovt a nemusí se tím pádem ve mě tlačit. Pak že na něj čeká parádní kočárek a hračky. Až e budeme spolu chodit ven atd. a prostě nic. Se mi tam vevnitř směje, je celý po tatkovi, to vím jistě. Ten si taky ze mě dělá pořát prču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jojo, já i vždy večer říkám, že jdu honem spát, kdyby náhodou mě to chytlo v noci, tak at jsem trochu ok. Ale spí se mi tak blbě, že budu tak nebo tak přejetá při tom porodu, snad naberu nějaké síly. Asi nakoupím čokolády s energii :grinning: ....
29. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Konečně jsem se na chvíli dostala k notasu. Malá mě kope to je šílené, až to někdy zabolí :grinning: Máme doma malého, nechali jsme ho doma a to je taky šílené. Ukecanější dítko jste ještě neviděli, my už z něho máme hlavu jak balon :confounded: :grinning: On si hraje a místo aby byl chvíli potichu, tak si u toho bud zpívá, nebo mluví, opravdu ani minutu nevydrží být ticho. To tu bude veselo s dvouma :grinning:
Jinak jsem včera psala na postýlku, pán byl večer připojený- neodepsal, tak jsem to zkusila přes vzkazy dnes znova- chvíli po tom byl přihlášený a neodepsal, tak chytám nerva, nevím co si mám o tom myslet, přitom má normál hezké hodnocení a o jeho zboží je velký zájem, tak to nechápu, ale porodit můžu každým dnem a ložnice je stále nepřipravená, ani postele nám ještě nedošli, no jako mazéc. Nemám ráda takové nárazovky , všechno narychlo, mám ráda když je vše nachystané v klidu. :frowning2:
29. led 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz
moni-ja som nemohla ani spavat ked som nemala postilku doma teraz uz si spinkam spokojenejsia uplne ta chapem clovek nevie kedy to dojde moze aj skor
ale dufam ze tam este zostanu niaku chvilku :slight_smile:
29. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Moni to jo, jsem z toho úplně na nervy, při nejhorším máme cestovní postýlku, tak by spala tam, kdyby nedošla a já měla už rodit. Taky doufám, že tak do poloviny února ještě vydržíme a stihne se všechno ještě dodělat. Ale jen nechápu proč ten pán nebo ten obchod nepíše. Ted jsem psala třetí meil a nic. Ten můj už chytá nervy, protože to není korna co jsme mu poslali.
No mazéc, samé starosti.
29. led 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
koruna :sweat_smile:
29. led 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
Fičím uklízet, už mě to nebaví, ale na ten bordel se tu nemůžu dívat a pak jdeme ke známím, tak se mějte hezky , páá :slight_smile:
29. led 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
su unavena a znechucena...za tyden jdu zkousku opakovat :frowning2:
29. led 2010 v 16:25  • Odpověz
moni-no to je niaky idiot

maji- to mi je fakt luto neboj bude dobre
29. led 2010 v 16:30  • Odpověz
jdu vas docist...
mona, me taky, ale co se da delat...holt jsem toho neumela dost :unamused:
29. led 2010 v 16:32  • Odpověz
maji-niesme dokonaly :slight_smile: na buduce to mas uz v kapse neboj
29. led 2010 v 16:34  • Odpověz
monako, bez si uzit na stuzkovak, dejte si poradne skocnou a uvidis, ze radsi malej vyleze :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 16:35  • Odpověz
ahojky, tak zatim je to dobry, tuk, tuk
29. led 2010 v 18:32  • Odpověz
ahuuuuj,holky jakpak se dnes mate?ja mam teda dneska den...jsem ztratila penezenku-mela jsem tam asi osm tisic..a vite co,se nasla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a jak se mate vy?se ete nerodi,jsem jen nakoukla ze tu byla monca..

maji co ty a zkouska?
29. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Čaute kočky...

Maji, se školou je to o nervy... já bych to teď nedávala, jsem ráda, že jsem přerušila...Jen nechápu, proč Tě tak trápí...aspoň na těhulku by mohli brát trochu ohledy :angry:

Car, fakt jo???? Povídej, jak to bylo.... :dizzy_face:
29. led 2010 v 19:06  • Odpověz
luci..no proste jsem ji tam nekde vytrousila,dojela domu,hledala penezenku,prevratila vse na ruby a palila zas zpatky jestli nahoudou..totalne vynervena..nejen penize ale i karty,doklady atd...no a oni ji uz meli na zakaznickym oddeleni :dizzy_face: :dizzy_face: jim tam donesu nakou bombonieru pristi tyden..
a jak se mas ty?
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.