• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mona, já se určo zeptám :wink: Jen se bojím, že se mimčo třeba nebude chtít ukázat vůbec :pensive:
17. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Moni, tak možná se obj. tam kde ty. Nebudu to asi hrotit, když ti to doporučila kamarádka. Já vím, jako není těch růžových dost, ale na to, že nevím co to je je jich dost :grinning: Ale už končím abych se jich pak mohla kdyžtak zbavit :frowning2:
Jo měla, ale to jsi mě jen prozváněla, né? Já jsem si toho všimla později a nechtěla jsem volat zpět, protože jsem nevěděla kdo to je :grinning:
Luci, no to by bylo, ale snad se nám prcci ukážou :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci já se taky bála, že nic nepujde vidět a pan dr. jen vložil UTZ na mě a řekl jééé co to tady vidím:grinning:

Moni zítra tam zavolám, zeptám se na cenu a jak je dlouhé to video. Ten UTZ má prý nový, takže si myslím, že to bude dobré...Jinak já ti volala neprozvaněla, přemyšlela jsem co dělat tak jsem volala jestli náhodou nemáš co dělat, ale pak jsem si uvědomila že možná spíš tak už jsem nevolala a šla jsem s liborovou segrou do centra do toho sekáče:grinning:
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Moni, já včera jela k babičce z tatkové strany, dědu přivezli z nemocnice včera, tak jsem se tam byla za něma na chvíli podívat, ale škoda, protože jsem taky jela do centra :slight_smile:
Tak můžem zajet příště se tam ještě kouknout, ale to až budu znát co to bude at zase neujíždím nad růžovým :sweat_smile:
Ale nejraději bych jela dopol. když jsem bez malého a to jsi zase v práci :confounded:
17. zář 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo však se klidně můžeme domluvit, liborová segra zná všechny ty akce od těch sekáčích..jeden den třeba dovezou nové zboží a na další dny je bud polovočni sleva a nebo potom ještě větší sleva, no já na ni včera čuměla jak všechno věděla. Včera tam v tom sekáči měli uplně všechno za 20kč a v druhém kde jsem koupila ty kalhoty tak ty staly 10kč a prý dneska by stály 5kč, ale to mi už přijde vtipne:grinning:..tak to všechno pozjištuju a pak se domluvíme:slight_smile:....nic fičím holky na oběd zatím apapapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Luci, babička taky chodí do sekáče a nakupuje si tam věci pro sebe a taky tam mají na různé dny určené, že vše stojí 5,-, 10, 20,- a ták. Babička tam koupila hezkou zimní bundu malému na zimu-ji vyfotím a dám do alba a dala za ní 20,- jak mi to řekla, tak jsem hleděla jak puk, fakt jsem tomu nemohla věřit :confused:
A tak říkala, že tam někdy můžem zajít, že tam mají i dětské věci. Tak jestli jeden z těch sekáčů není i ten kde chodí babička někde ke kostele jak jezdí trolejbusi či co, nevím už si to nepamatuji.
17. zář 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni jinak bunda je zase v labu kde mám ty dětské věci. Zatím papa
Taky za chvíli pofičím pro malého.
17. zář 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem už doma a za chvíli fičíme do školy, vůbec se mi nechce když si představím, že tam musím být do 7 :unamused: .

Moni my byli u kostela červeného, ale ne u trolejbusu, je to ten kostel v centru u divadla. A ten sekáč je hned u něj v 1.p. a je to byvala unimoda, je to pořád ještě na oknech vylepené. tak jestli tohle babička nemyslela. Jinak ta bunda je fakt luxus, ale to má ještě maly na vyrost ne?? :slight_smile: A nebo ty fotky zkreslujou....
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po pár dnech. nešel net a manžel se mě smál že budu mít abs´ták :grinning: . manžel přišel s tim že jméno mam mít už dávno vybraný a já chtěla čekat až budem věět co to bude a to je prý pozdě :slight_smile: . ale asi bude fakt problém se dohodnout, prý se je jistý co dělal a bude to určitě holka a jméno Sofie se mu nelíbí :unamused: jedině kdybych mu řekla proč a to že se mě líbí je prý málo. nevadí, najdu jiné, zašla jsem fdo knihovny a mam od knappový knížku plnou jmen tak snad se shodnem na 2 jménech :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Moni, tak to ve škole vydržte :wink:

Ahoj Market, já jsem si říkala, kdepak se touláš :wink: Jak se máte? Měla jsi nějakou kontrolu? Cítíš se lépe nebo tě stále otravují nevolnosti? My jsme chtěli taky Sofinku, ale máme dojem, že je jich teď nějak moc...takže ještě popřemýšlíme, kdyby to byla náhodou holčička :wink:
17. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Moni, jo jo je mu trochu velká, ale to má právě na lítačku a když pod to dáme ještě mikiny svetry, tak to bude o trochu lepší, ale větší je :grinning: Bude jí mít ještě příští rok :grinning: Ale to jen tak na tu procházku, jinak bude nosit kombinézu, dneska mi jí přivezli a je taky supér, tak jsem ráda, že mám tedka štěstí na nákupy a mám z toho radost. :wink:
17. zář 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Lucko nic moc, nevolnosti mam skoro celodenně a vůbec neustupují, spíš mě přijde že se to stupňuje :unamused:. Co naděláš, jen v pondělí jsem byla u zubaře a bez kazu tak alespoň něco a příští středu jdu do poradny na krev a 29 na genetiku a to už budem asi vědět co to bude :slight_smile: . mě se právě sofiee líbí asi 2 roky a je fakt že te´d se dává až moc často, tak snad vyberem něco jinýho. nechci moc častý jméno, spíš méně obvyklé ale zase né až moc :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem tu byla jen na skok, manža je doma do neděle tak si ho třeba už užiju, ted půjdu k tomu novýmu dr jeslti mě vezme teda zítra, nedksa jsme se byli podívat jen tak zhruba na kočárky. jsem ráda z těch výsledků včera.
Jinak na každej den máme v plánu něco tak nevím jak se sem často do neděle dostanu. ale budu se snažit vás průběžně dočítat. i když už ted je toho docela dost. :grinning:
Mony koukám že malej dneska zase ve školce, ale zas tak blbý počasí teda. chudák.

Jinak s mykozou válčíme pořád, tak jsme dostali vybavení prášků tak průběžně budeme léčit.
zítra ten novej dr a uvidíme co dál a v říjnu máme jít ve 20tt na utz. a pak se objednám asi na 3D uvidíme.
17. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Suny, proč chudák? Nechápu? :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
ahooj holky..nedocitam...copa je noveho?
17. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak už jsem zpět o 2 hodky jsme si to zkrátili:grinning:
17. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
jsi tu alespon ty carcul?:slight_smile:
17. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
a kdepak jsi byla?? :grinning:
17. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Já byla ve škole:slight_smile:...a co ty jsi dneska prováděla?? :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
no ted jdu delat zemlovku a jinak jsem taky trochu pracovala :grinning:
a co koupila si zas neco pro prcka?
17. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
jo žemlovku...té jsem se přece přejedla:grinning:..ale taky mám hlad, ale vůbec nevím co si dám, chtělo by to ted trochu něco zdravého, protože moje chutě jsou jen na nezdravá jídla :unamused: ...
Ano včera jsem nakupovala v sekačí kde měli všechno za 20,- :grinning:...a ty věci jsou jako nové...takže jsem trošku nakoupila:slight_smile:
17. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja jsem naka uzrana ted
17. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
car ani nemluv a já pry v tomhle měsíci nejvíc přiberu, bych se měla trošku krotit v tom sladkém atd. a nahradit to ovocem :unamused:

A co u tebe nového? Nakupovala jsi něco? A kdy jdeš teda na kontrolu? Mám v tom tady chaos:slight_smile:
17. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
nene,zatim ted nenakupovala,cekam na pondeli na ko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
car už v pondělí jo? ty jo tak to budu na tebe myslet, aby ti to tvoje miminko ukázalo pohlaví:slight_smile:...No jsem zvědavá co ti řekne:slight_smile:..příští týden jde vás víc na KO, takže už nás bude víc co budeme znát pohlaví:slight_smile:
17. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
mona,budem ale jestli to broucci ukazou :grinning:
17. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
No snad ano, nechci v tom zůstat sama :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, zítra valim do lékárny :unamused: , přesně se těhu 1 a teď opakuje, jsem 16tt a je mě čím dál tím hůř :frowning2: , už po čemkoliv a celodenně tak si budu muset něco koupit. zkusim zázvor i když pochybuju že to kdoví jak zabere :unamused: . manžel te´d šel ke známýmu pro srnčí tak snad toho nevezme moc, náš mrazák zase tolik místa nemá. Řekla jsem aby vzal max 5kg, víc tam nenarvu :slight_smile: .
17. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
mona-no my vsechny taky doufame,ze broucci nebudou tvrdohlavi a stydlivy :grinning:

market..ahooj
17. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj, hele tak moje cukrovka je fakt divná, doma se hlídam nic moc nejim a hodnoty vysoký a včera po MC Donaldu bez inzulínu hodnoty naprosto ok :grinning: . manžel se smál a prý asi budu muset do MC donalda chodit častěji :slight_smile:. a včera jak jsem šla kolem rybárny tak jsem se málem fakt pozvracela :frowning2: . eď nám jde net a nejde zase tv :frowning2: , zítra prý přijde technik tak jsem zvědavá v čem mají bordel :sunglasses:
17. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.