• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, tak to jsi měla teda velkou kliku...myslím, že tohle se dneska jen tak nevidí...Raduju se s Tebou :wink: :slight_smile:
U mě pořád při starém, akorát jsem dneska byla ohledně astma a mám tam zlepšení, což je super a můžu v klidu rodit :wink:
A Ty se jinak cítíš dobře? Krom těch klasicíkých obtíží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 v 19:37  • Odpověz
luci..jee tak to jsem rada ze se astma zlepsilo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
no docela se citim v pohode-dnes me ani nepali zaha vyjmecne :grinning: ...a pak takova ta klasika a to uz lepsi nebude...a moc se tesim na fotecky az budou,jak jsme byli vcera s manzilkem
29. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Car, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad to vydrží...
Mě poslední dobou žáha nějak přestala pálit, ale raději to nebudu říkat moc nahlas, aby mě hned nezačala pálit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jéé, jste se byli fotit? To bude krásná památka :slight_smile: My jsme dneska s manžou taky trochu blbli s focením, takže mám pár foteček s bříškem, ale odvahu je ukázat zatím sbírám :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:50  • Odpověz
luci,ja uz mam fotecky sama s pupikem a vcera jsme dofocovali ete s manzilkem,jsem na ne zvedava

a ukaaaaz,prosiiiiiim
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Car, já už ty Tvé viděla :slight_smile: jsou moc krásné :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
luuuuciiiii ukaaaaaaz
29. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Car, IP....
29. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoooooojte :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
luci....ip
29. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Car :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj Mona :dizzy_face: jak se vede?
29. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
luci..a ty se ted citis dobre?
29. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
luci-v pohodicke len mam zasa na nieco chut a neviem na co :rolling_eyes:
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
moni,tak zakousni od kazdyho neco :grinning:
29. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
idem nieco pohladat zatiiiiim :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Car, jinak dobrý...jen jsem začala mít hojnější výtok, ale to je asi normál, že? Niki v bříšku trénuje karate či co, tak je vše ok :grinning:

Mona, já jsem teď snědla kiwi, bonbóny a chystám se ještě na buchtu :grinning:
29. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
luci..no ja ho mam ted taky ete vetsi..a to uz byl i tak dost
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Car, hmm...tak to se mám ještě na co těšit :sweat_smile:
A kdy valíte do té stověžatky? :wink: :slight_smile: A budeš s náma pořád v kontaktu?
29. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
luci..no prave nevim jestli si tam mame priplatit ete net a nebo se na to vyprdnout..takze nevim nevim jak to bude..ale dyztak dam nekomu cisilko na mobil a muzete mi pisnout :grinning: ..no za tyden v nedeli
29. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Aha, no, ale bylo by dobré, kdybychom o Tobě věděly :wink: :slight_smile:
Tak dneska už vypínám počítač, dám sprchu a lehám k telce...tak pááá a dobrou :wink:
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
papa luci
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už mi ta hlenová zátka odešla, vůbec jsem nespala, jestli 3 hodiny tak už asi přeháním. Ve 4 jsem šla na záchod a utřela jsem se a měla jsem na papíře ružové, utřu se víc, trochu do vnitř a krev, jasná červená. Lekla jsem se, ale pak už je to je hnědavý výtok, takže předpokládám, že to byla ona. Tak čekám, jestli to na mě příjde, průjem mám taky od rana :pensive: .......Jinak já už jsem kompletně popraskaná, včera mi už začlo i břicho, parádní. Budu nosit asi na bazán neopren :cry: ....A jestli dneska porodím, tak to fakt budu naštvana 1 den před porodem to teda mohlo ještě vydržet.

Jinak stužkovák parádni, byla jsem o půl noci doma. Přítel přišel ve 4 tak se taky lekl, co to mám na tom papíře na wecku :sweat_smile: . Nechci moc plašit a jet hned na pohotovost, počkám jestli to přijde......
30. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska vstávala o půl 9, nic se mi nechce manža jde odpoledne popřát mati (moji tchyni) já teda asi nejdu. včera celej den v pohodě ale večer se mi udělalo slabo chjo to je tedka pořád fuj.

mony ty se drž snad to příjde a malej bude venku. už si to fakt zasloužíš. tak se drž a kdyžtak dej info. :grinning:
30. led 2010 v 09:48  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
mona, to vypada nadejne :slight_smile: tak hlavne co nejvic odpocivej at mas pak dost sil, dnes uz zadny uklizeni a tak, fakt jen polehavej pospavej, dej si koupel, dobrej obed... :slight_smile:
30. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, drž se...myslím na Tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě je od rána blbě, takhle mě snad břicho ještě nebolelo...po desti minutách jsem cca hodinu měla křeče, jak na ms a teď už je to v klidu, takže zřejmě poslové...ani to magnesko nezabralo :rolling_eyes:

Chystáme se k našim na oběd, jen musím nabrat energii, abych vůbec vstala :grinning:
30. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak nakukuju a jdu Vás pozdravit :wink:
A nikde nikdo :confused:

Monííí, pořád na Tebe myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Luci jsem tu, ted jsem se vyspala poo tak jsem sem vlezla, manžel jde na oslavu já jsem doma tak tu budu asi strašit. jak je??? a co máte v plánu na víkend????
30. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: já jsem u našich...Tak jsem si teď sedla k pc...
Od rána mi bylo hrozně...bolení břicha už přešlo, ale úplně 100% nejsem...
Jinak neplánujeme nic, zítra budeme doma...A Vy?
30. led 2010 v 15:26  • Odpověz
No dneska slaví tchyně zítřejší 50 a naštvala mě tak že jsem zůstala doma. takže jsem ted doma asi utřu prach ale ráno jsem jen uvařila za pomocí manžela najedla a usla. malej mi boxuje v břichu a to bolí jak čert do toho záda no. chtěla jsem jít až se manžel vrátí ven ale uvdím. jsem furt zalezlá a ten vzduch mi určo udělá dobře. aspon na chvilku. jinak zítra jdeme k našim projednávat to bydlení u nich konečně tak uvidím jestli se shodneme nebo tak. už jsme se dívali na kuchyně.

jinak se mi stává často čeče že dojdu ze sprchy a najednou mě polije studenej pot a blbě se mi dýchá mžitky před očima ted se mi to fakt děje často, nemáš něco podobnýho nebo jsem zase vyjímka??

co ta naše monča???
30. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Luci jsi tu nebo jsem tu sama???
30. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Suny, už jsem tu :wink: přijeli jsme domů....jdu Tě dočíst :wink:
30. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.