• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jo to už jste zase doma jo? teda vy jste ale rychlí já ještě nemám utřenej prach a vy už jste zase doma. :grinning:
30. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Suny, a co ona na to, že jsi ji nepřišla na oslavu?

No, já mám zase to, že je mi z ničeho nic hrozně vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak t hned přejde.
30. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Suny, naši nebydlí daleko a jeli jsem autem...Už jsem si chtěla jít domů lehnout, navíc byla u našich i ségra s maličkým a já mám strašně hlučnou rodinu, takže když se takhle sejdeme, tak je to o nervy i o uši :grinning:
Tak to jsem zvědavá, jak to zítra pořešíte :wink:
30. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Luci já nevím manžel asi poreferuje až bude doma ale třeba jen mávne rukou a nebude to rozebírat nevím. no.
no to vedro a pak studenej pot a během chviličky to přejde.
už mám utřenej prach.

já jsem taky zvědavá jak to pořešíme ale s našima se fakt doufám dá domluvit tak uvidíme no. budou tam muset být nějaký předělávky ale to snad zvládneme. protože ty finance to bude mazec jsem zvědavá kolik mi dojde zbytek nemocenské a pak mateřšká. ty už seš na mat. taky že??

ty jo já dneska v noci křeče jak svina píchalo mě dole v břichu při otočení. jsem se málem posrala.
30. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Suny, taky...
Ty jsi teda šikulka, já se pořád přemáhám, že zapnu aspoň pračku, ale dneska jsem fakt nemožná...i ten čaj mi musí manža uvařit...ta návštěva mě nějak vyšťavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si myslím, že Vám vaši rádi pomůžou, ne? Určo ví, že to neděláte jen pro sebe :wink:
O mojí noci ani nemluvím a to je dneska úplněk...se mi zdá, tak to bude noc taky na houby :angry:
30. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak už mám uvařenej i puding, čoko a vanilkovej mnam. udělala jsem manžovi s piškotama a ještě mi zbylo pro mě a tatku dala jsem to do sklinek. vypadá to dobře ale zas nádobí.

Naši nám pomáhají pořád dvoje stěhování, odtáhnutí auta a hlavně mamka s praním věciček a občas mi uvaří pro manžela do práce na týden jsou zlatíčka.

ježiš uplněk dneska? tak to je mazec teda.
30. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Suny, mňáám :slight_smile: taky ho budu muset udělat, až budu víc aktivní :wink:
Podle tvého povídání jsou vaši moc hodní :dizzy_face:

Tak Monča nikde, teda...že by se dneska vyklubal první drobeček v naší diskusi? :sweat_smile: :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Holky, jsem tu, nešel nám net a pak jsme byli u našich na obědě. Ted čekám návštěvu, tak uvidíme jak to zvládnu....bříško pobolívá jako při ms, ale není to zase tak hrozné. Stále čekám, jestli něco přijde, ale zatím vypadá, že ne. Ale může mě to překvapit.... :slight_smile:

Jinak s tím uplňkem, ten prý už posobí 3 dny před a včera jsem teda vůůůbec nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
30. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Monííí, ty jsi pořád celá :sweat_smile: a já už si říkala, jestli to náhodou nemáš za sebou a nemazlíš už se s prďolkou :wink:
30. led 2010 v 17:19  • Odpověz
monci-jak to ze si tu este chod uz rodit :slight_smile:
30. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlasim. Vypada to,ze spineni ustate. tuk, tuk. vytok mam porad, ale takovy jako byl predtim. Kdyby to nahodou byl zanet, muze to anicce ublizit? Ja budu mit vysledky totiz az v patek.
30. led 2010 v 17:33  • Odpověz
ha! jsem tu! nikdo nerodi?
byli jsme nakupovat, tak se seznam zase o kousek zmensil (furt si myslim, ze uz mam vsechno a furt dopisuju )
30. led 2010 v 17:36  • Odpověz
ahoj maji a co jsi nakoupila? ja budu dneska jeste pres net neco objednavat.

moni, luci, monako ahojte kocky :slight_smile:
30. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Čaute holky :slight_smile: jsem si říkala, kde se touláte :wink:

Mabe, tak to je super...Aničku to určo neohrozí, já jsem taky měla nález v moči a na kultivaci jsem čekala přes týden a Atb. jsem dostala až pak...

Maji, a co jste ještě kupovali? Mě ještě chybí monitor, tak ho asi co nejdřív objednám...

Jinak jsem si objednala super knížku na doporučení kámošky...jmenuje se to Něžná náruč rodičů a jsou tam různé techniky kojení a jak miminko držet a nosit a je u toho i Dvd, dojde to v pondělí, tak jsem zvědavá :wink:
30. led 2010 v 17:41  • Odpověz
luci, no, nechci to zakriknout. ja myslim, ze to spineni (hnedej vytok) mam z toho, ze jsem v utery toho mela moc. Byla jsem unavena, porad jsem nekde chodila a tak. nebo jak rika dr. mam nejakej zanet a jak je to prokrveny, tak to zlobilo. dneska uz mam vytok jako predtim - bilej az zlutej, ale to ja mela vzdycky. a hlavne vzdycky jsem pouzivala zelenej toaletak a ten vytok vypada v poho a ve stredu jsem pouzila kapesniky a sup, uz jsem to videla.
30. led 2010 v 17:43  • Odpověz
kupovali jsme jeste chuvicky k tchanovcum do baraku, me intim mydlo do porodky, hroznovej cukr a musli tycinky na doplnovani energie pri porodu :grinning: jeste mi chybi nejaky plinky, kyble na pliny, darecek pro Tobika (jakoze od miminka), dudlik a nejaka trosku teplejsi cepicka...a uz to snad bude opravdu vse :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 17:45  • Odpověz
luci, Neznou naruc mam doma taky :slight_smile:
30. led 2010 v 17:46  • Odpověz
holky, tak ja tedka musim nakoupit pres net: podlozku do vanicky, zavinovacku, podlozku na prebalovaci pult.
30. led 2010 v 17:53  • Odpověz
holky, co rikate na kojici polstar?
30. led 2010 v 17:56  • Odpověz
mabe, fajn vec na spani, polohovani mimca, zarazka do dveri...nekojila jsem na nem ani jednou, ale nemuzu rict, ze bych ho nevyuzivala :grinning:
30. led 2010 v 17:57  • Odpověz
maji, diky za info
30. led 2010 v 18:05  • Odpověz
tak co holky, kam jste se vyparily?
30. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Maji, a ten hroznový cukr jsi kupovala jaký? Taky ho budu muset pořídit...a to ho normálně jíš i ty tyčinky v průběhu porodu? Myslíš, že bude chuť a síla?

Mabe, já mám kojící polštář a je super :slight_smile: válím se na něm a pak ho určo využiju třeba podobně, jak psala Maja :wink:
30. led 2010 v 18:22  • Odpověz
hledala jsem seznam "co s sebou do porodnice" a nenasla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: co mate sebou sbaleny?
30. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Maji, já bych měla mít nějaký uložený v pc, hned mrknu a pošlu :wink:
30. led 2010 v 18:23  • Odpověz
luci, diky :slight_smile:
30. led 2010 v 18:23  • Odpověz
maji, ja jeste nemam sbaleno, ael mam to nekde napsano.

2x rucnik, kosmetika, vlozky, kalhotky, fen, pantofle, nabjecka, oddaci list, kojo podprda, karticka dr. obvodni pro anicku, letrox na stitnici, latkova plena, zinka, tricko, teply ponozky,
30. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Do porodnice si vezměte

* občanský průkaz
* průkaz zdravotní pojišťovny
* průkazka pro těhotné (a všechna podstatná ultrazvuková či jiná vyšetření)
* vdané ženy - oddací list (okopírovat)

* hygienické potřeby (mýdlo, hřeben, zubní pastu a kartáček, toaletní papír, 2 ručníky, vložky), BEPANTHEN - krém
* otec - lehký pohodlný oděv, přezůvky
* pití - neperlivá voda
* omyvatelnou obuv, ponožky, možno i košili a župan
* mateřské podprsenky, vložky do podprsenky, pružné síťované kalhotky
* papírové plenky, čistící ubrousky
* výbavičku pro dítě na cestu domů
* relaxační hudba - CD
30. led 2010 v 18:25  • Odpověz
ahoooooooooooooj holky :grinning:
30. led 2010 v 18:27  • Odpověz
ahoj car
30. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.