• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahoj devcata, tak ja mela dva sny hrozny, ze jsem se vzbudila uplne zadychana. divaly jsme se na telku na ct1 zazraky prirody a byly tam mysi, a me se zdalo, ze na me utocily. skakaly na me a chtely me kousat, fuj. dvakrat se me to zdalo. jinak zatim vse ok, snad uz je zazehnano. za chvilku jedeme autem k dedovi a cestou se musim stavit nakoupit. nebudu moc popochazet, jenom nutne a pomalicku.

suny, to byly nervy, to klepani kolen. ja to mela ve stredu po tom spineni, nemohla jsem usnout a uplne jsem se klepala.

holky, ja zatim magnezko nemam
31. led 2010 v 09:51  • Odpověz
suny, nevim, ja jsem si ho vysadila ve 32tt, ale nebrala jsem ho nijak pravidelne, jen kdyz pobolivalo brisko, takze zadnou vyraznou zmenu nepozoruju :slight_smile: malej kterej? :grinning: Tobik je hodnej, stavi si z kosticek a mensi je pretocenej, tak su zvedava jestli tak vydrzi do ctvrtka :grinning: ale jinak je mi nejak soufl, spala jsem od nejake pul osme do pul devate do rana, ale dost jsem se budila :stuck_out_tongue_closed_eyes: su zvedava jestli uplnek zabral na monu :grinning: dalsi je myslim 28.unora, to uz by mohl zafungovat aj na nas, co?
31. led 2010 v 09:53  • Odpověz
holky, kdyz mam starsi hracky pro anicku - takovy ty umelohmotny zdedeny. jak to mam vydezinfikovat, normalka jarem v horke vode vydrhnout?
31. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ach jo, Tobik se pokakal a zatlouka, ze ne...tak nevim jestli mam delat, ze mu verim a nechat ho dokud to neprizna, nebo ho proste prebalit :sweat_smile:
31. led 2010 v 09:54  • Odpověz
maji, podle toho jak moc ti smrdi :grinning:
31. led 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj mabuško no já bych už ty omdlívací stavy měla mít v malíku ale jsem pako bojím se že omdlím a už se neprobudím a tak no.pako jsem. fuj myši. bééé to máš taky dobrý sny teda.

maji no já ho beru 3 tbl ale je fakt že mám pocit zže mi nepomáhá. no snad už to má monča za sebou vypadalo to s tou zátkou nadějně.

no to by už mohl působit na nás to je pravda no. :grinning: já myslela malýho většího Tobíka. co máte dneska na obídek??
31. led 2010 v 09:57  • Odpověz
no maji podle smradu no. zkust to nějak z něho vytáhnout.
31. led 2010 v 09:58  • Odpověz
suny, chapu, ze mas strach. ja v tu stredu v noci byla uplne mimo. nevim, proc se me zdalo dvakrat o tech mysich. hnusnej sen. no nic, jedeme. ukazu se odpo.
31. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Mabe nevím no já to mám nějakej asi blok, no. a přitom určo bych se zase probrala kor manžel když je doma takže neívm no. ale jsem stresmen furt se strachuju.
my pofrčíme k našim na obídek.
31. led 2010 v 10:04  • Odpověz
tak nakonec se priznal a uz je zase vonavej chlapecek :dizzy_face:
my mame dnes na obed brokolicovou polivku :slight_smile:
mabe, hracky zalezi jak ktery, co se da vyvarit tak bych vyvarila, co ne, tak mydlovou horkou vodou :slight_smile:
31. led 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak noc jsem nějak přežila, budila jsem se co hodinu s pocitem vlhkosti. Pořát ze mě jde hlenovity vytok do hněda. Myslíte, že to může být pořát ta hlenová zátka??....Ted mi není nějak moc dobře ani snidani jsem moc do sebe nedostala a to ani nemluvím, že jsem včera nevečeřela, prostě jsem neměla hlad :sweat_smile: ...Včera jsem zalehli brzo, protože ty včerejší 3 hodiny spánku už dali znát. Sice jsem trošku vyspaná, ale to buzení co hodinu je docela na prd. Stále čekám jestli něco přijde, ale nechávám to osudu :pensive: :slight_smile: ....

copak tady nového? Nepřišla jsem o něco?? Doufám, že mě ještě nikdo nepředběhl :grinning:
31. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Jééé ahoj mony no ne že bych tě tu nerada viděla ale já si furt myslím že už to tady musí být a paki se tu objevíš a zas nic. :grinning: mony to nevím ale třeba to může být ta zátkaale nezažila jsem to tak nevím.

mony nikdo tě nepředběhl co já vím ale víš co je prý dobrý? vzít si do porodky hroznovej cukr kor ty si ho kup, prootže málo spinkáš a seš vysílená a unavená.
31. led 2010 v 10:19  • Odpověz
mají tak to je fajn že se přiznal no ono mu asi nic jinýho nezbyvalo když ho prozdradil smrádeček. :grinning:
31. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Holky tak my valíme papa
31. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak my vstávali o půl 10, v noci měl prcek škytavku a nechtěla ho přejít...takhle dlouho ji ještě neměl :confused: Jsem jak praštěná pytlem po hlavě...měla bych se vyrhnout na vaření, ale nemám vůbec páru o tom, co budu vařit.

Moni, už si asi vážně budeš muset počkat, až se prckovi bude chtít samotnému na svět, když už ani ten úplněk nezabral :rolling_eyes: Já netuším, jak dlouho může ta zátka odcházet :confused:

Holky, řešily jste nějak to IP?
31. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
Suny já si každy den říkám, dneska to už bude to cítím a prd...to mám špatné mateřské pudy teda:grinning:...tak se měj papa

Ahoj Luci, mě o noci ani nemluv :confounded: ....Jinak o té zátce jsem četla, že někomu praskne a jede po pár hodinách a někomu praskne a jede po pár dnech. Ale myslela jsem si, že když už je to s krví, že to bude rychlejší no. Tak jsem se zase sekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

Co máte s tím IP? :grinning:
31. led 2010 v 10:27  • Odpověz
holky radi tu jeden hacker holkam uz narobil problemy dostal sa do ip oni si aj vymazali albumy ale to je asi zbytecne ale ip si zmazte aby to nemohli pouzit proti vam ja som to vymazala posielali ste mi aj tel.cisla tak vsetko som povimazavala
31. led 2010 v 10:29  • Odpověz
ahoooj holky...

mona12...a co jim udelal za problemy?

hoooolky,tak nikdo neporodil jo :grinning:

mona..teda ten vas prdolka si dava na cas :grinning: ..
31. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
by me holky zajimalo co za problemy to udelalo jestli to mam fakt smaznout

a tady nikdo neni :frowning2:
31. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
carcul-no nevim presne ale dostal sa im do ip a zneuzil to popisal to na sklo asi ja som si to radsej vymazala
31. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahojky, tak holky, ja jsem dneska zase nejak totalne grogy. manza uz dvakrat umyval nadobi, vysal, udelal poradek ve vecech ve skrini, to je takovej sikovnej chlapecek. pripada me to tehu, cim dal tim vic namahavejsi. nejak mambricho porad nafoukly. nemuzu se moct najest. ja jsem uvarila slepici vyvar a upekla kure s ryzi a mela jsem asi tak 1/2 porci polivky a pak 1/3 porci kurete a uz jsem byla precpana, ze me bylo zle.to uz se nemuzu normalka najest?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
31. led 2010 v 17:22  • Odpověz
holky, dneska jsem se koukala ve sparu na plenky. maji za 199kc huggies classic vsechny druhy, ale newborn nee. jaky vy budete nebo mate? a tedka koukam na albert, ze budou mit za 149kc 1+1 zdarma.
31. led 2010 v 17:49  • Odpověz
holky, ja jdu zitra k zubari :stuck_out_tongue_closed_eyes: . snad me nic nenajde
31. led 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
tak nám zase něšel net, už chytám nerva :angry: ...zítra nám to snad opraví....

Car jojo dává si na čas, četla jsem že ta hlenová zátka odchází i několik dní :pensive: ...Dneska mám celý den bolesti, ale jsou nepravidelný, tak nevím noo..někdy je to docela zahul až se svíjím :sweat_smile:
31. led 2010 v 18:17  • Odpověz
monako, teda kdy ty se dockas holka? :confused: :slight_smile:
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz
kdy jdes na dalsi ko?
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz
moni, jak se ti ji? me teda spatne. snim malo a uz jsem plna a precpana, ale citim, ze mam porad hlad.
31. led 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
mabe, kdy já se dočkám? To fakt nevím :pensive: ...Už je to na makovici......další KO mám ve středu....

No ja to mám jak kdy, někdy sním normálně a někdy s ním poloviční dávky než normálně. To malý asi tlačí na žaludek. Byvalo mi z toho i špatně a dr. mi poradil, jíst po malých dávkách a častěji, ale nějak se toho nedržím :sweat_smile: ....
31. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ahuuuuj holky...je tu nekdoooo????

mona..teda ten ale dela drahoty..jsem zvedava na nasi malou..tyjo ty snad nakonec budes prenaset..
ale hlen.zatka pry fakt muze odchazet i nekolik dni a i treba tyden dva pred
31. led 2010 v 19:20  • Odpověz
moni, ja si tedka zkusim dat rohlik, pak mam v planu jeste grepa a trosku buchty mozna. ale citim se dneska uplne plna.

tedka dovezl bratranec manzi postylku. nejdriv jsem ji nechtela, ale tedka vypada celkem dobre. je takova bytelna. tak ji manza dava dohromady. od kamosky bych mela mit novou matraci za 500kc a hotovo.
31. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.