• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe,tak super..takze uz nachystano az dorazi matrace?
31. led 2010 v 19:27  • Odpověz
matraci si vezmu kdykoliv od kamosky a prosteradlo je objednany. fusak uz mam taky doma, to pro zacatek staci. ta postylka se slozi, az bude mala na svete, nemame ji kam dat. mame malo mistecka.je to takovy zvlastni mit postylku doma. carcu, jak ty to mas s tim jidlem? ja dneska spatny. mam jako hlad, ale nemuzu do sebe toho moc dostat. rano jeden krajic chleba, pak trosku polivky, trosku jidla a pak uz nic. :unamused:
31. led 2010 v 19:29  • Odpověz
mabe..ja kdyz varim tak uz to do sebe nedostanu..takze se najim obcas jinde..a jinak vetsinou syr ,rohlik ryjce..pak piju dost mlika,jim jogurty a hrozne moc ovoce..ted jsou v kurzu banany-jsem sporadala za tri dni skoro tri kila(ale mezitim jsem do sebe nedostala temer nic jinyho jen nakou sladkost a mliko)...jinak snim malo-je mi dobre-ale pak do sebe ete neco dam,a lezim a je mi zle :sweat_smile: a vetsinou koncim u druhy varianty..ikdyz mi prijde ze posl.par dnu jim fakt malo ve srovnani s tim jak to bylo
31. led 2010 v 19:42  • Odpověz
carcu, tak vidim, ze v tom nejsem sama. tak postylka slozena, ale je takova rozvrkocena. trese se, neni stabilni, taky je to 20 let stara postylka. takze ji dame tchanovcum, at neco maji a my si koupime novou.
31. led 2010 v 19:44  • Odpověz
takze budete kupovat novou?
31. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Mabe jojo jen si dej, hlavně pomaličku...možná tě jen Anička tlačí...

Car no já tu mám na konikovi, že jsem 40tt od včerejška, tak se toho celé těho i řídím, ale podle termínu mám až v úterý. Takže pokud do úterka neporodím, tak už budu přenášet....Dneska mě celý den bolí břicho jako při MS, někdy se fakt svíjím, ale pravidelně to nemám. Tak uvidíme no...
31. led 2010 v 19:49  • Odpověz
mona..no jsem napnuta jak struna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
carcul to já taky, ted mě to zase chytlo, tak fakt nevím...Ale povím ti nic přijemého, nechci vidět ty pořádné bolesti... :confounded: :sweat_smile: ...car tebe to taky může čekat už každym dnem....někteří normálně rodí ve 38.týdnu...moje mamka nás odrodila všechny 3 ve 38. týdnu...tak jsem si dělala marné naděje, že to bude v genech:grinning:
31. led 2010 v 19:54  • Odpověz
mona,ja vim :sweat_smile: dyt to uz je pocitano jako normal.porod.az do 42tt...takze termin stanovuji uprostred...
no ale tyden tam ete musi byt,nez budeme v ty praze
31. led 2010 v 19:56  • Odpověz
moni, ty si teda uzijes

carcu, asi jo. nema cenu, aby se to kejvalo. kdyz budu malicka tak dobry, ale pak bude s tim lomcovat a tak a aby se to nerozsypalo.. :grinning: tedka akorat zkusime, kdyz uz to mame slozeny, kolik tam bude mista, kde chcu mit sundavaci stranu a tak.

tak jeden rohlik snezeny, ted jeden zakusek a za hodku si dam kysanej napoj a trosku buchty od babicky
31. led 2010 v 19:56  • Odpověz
holky, nejak zacinam mit trosku strach z porodu, i kdyz mam jeste par tydnu, mozna. uvidime, co me reknou za tyden na ko
31. led 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
carcul proč v Praze???....no já jsem zvědavá kdy to chytne tebe:slight_smile:

mabe no to teda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Já už ani strach nemám, těším se až to přijde, sice se te bolesti trošku bojím, ale to budu muset vydržet....
31. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
je pravda, ze asi jak cekas dlouho a vsechno mozny uz te boli, tak se tesis. ja uz taky zacinam citit potize. to jidlo, tlaci, je me tezko, kdyz sedim, nevim v jake pozici, porad se vrtim atd. vsak ty to znas. :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
holky vite ze jsem zatim naka az moc klidna a nejak si to nepripoustim :grinning: se uz ale hrozne tesim na malou

mabe..nova bude lepsi :wink:

mona..mam to tam zarizeny soukrome..za tyden tam budem na penzionu,tak snad mala neprekvapi..mam dr. 24h na tel..bude me rodit ona,neomez.navstevy,a celkove trosku jinaci..treba ja nechtela epi(bojim se do zad)tam delaj opichani del.obalu a muzes normalne chodit ataaak..a i nastrih kdyz delaj tak nakej(nevim jak se jmenuje)ze se lip hoji a tak..no vlastne to prvotne bylo ze manzilek chtel aby bylo o nas postyrano,kdyz slysel naky pribehy..a ted jsem fakt rada ze to mame takhle(pokud nebude prepadovka tento tyden)
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky co nového Moni nemysli na to a bude to :wink:
31. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
miso ahuuuj..jakpak se mas?
31. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Carcul tak ty budeš mít takový luxus jo:slight_smile:...ty brdo, tak snad to vydržíš, ale já si myslím, že určitě...Nesmíš porodit dřív jak já:grinning:.....
31. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
car ahojky no já super já snad ani nejsem těhotná nebo spíš na to nemám čas to nějak vnímat, trošku jsme nastydlé tak jsme seděly doma celý týdne ale příští opět začnem plavčo, cvíčo, jesle atd...už se těším protože sedět doma to není nic pro mě :grinning:
ve čtvrtek jdu do porodnice do poradny a asi 38 to vypukne :grinning: hehe měla bych si sbalit tašku do porodnice :wink:
31. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
mona..no hlavne ne do pristi nedele odpoledne-pak uz tam budem a to uz klidne muzu :grinning: ...

miso..a plavco a tak mate dopoledne?a mala uz chodi do jesli?
31. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahoj Mišo, no nemyslet na to moc nejde, když mě přes den přepadávájí poslové :confounded: ....Tak už máš jistý CŘ? Takže tak týden a budeš mít malého u sebe už??? Ty brdo, vy nakonec porodíte dřív jak já :grinning: ..mě picné :grinning:
31. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
car plaveme ve 4 akorát to malá vstává a do jeslí jednou za týden na to máš nárok 5x v měsíci takže já plně využívám ale ona tam je ráda miluje děti atd...
Moni já jsem to tak měla u Sofi a jeden den jak jsem si na porod ani nevzpomněla tak to přišlo ale jak říkám porodila jsem přesně na termín... ale myslela jsem na to už tak tři týdny dopředu
ted právě vůbec ještě bych byla ráda kdyby si tam pobyl nějakou chvilku nic nemám nachystané a chci si ještě užít pohodičky mě ten břuch tentokrát vůbec ale vůbec nevadí nic žádné bolesti noční čůrání nic
jinak ve čt mi řekne doktor v porodnici kdy nastoupím ale říkal nejlépe 5.2. tak nevím
31. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
miso...a ty jesle jsou od kolika?
a co ete chybi nachystat?

mona..treba porodite s misou nastejno :grinning:
31. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
car od 6 do 5 jak které jsou i anglické .... my chodíme na 9 nejdřív a to musím Sofíkovi dát budík a chodíme domů bud po obědě to je ve 12 a nebo po spinkání to je ve 2
ty tak postýlku protože 6 týdnů si ho nechávám u sebe v ložnici a musíme sundat tu bočnici jednu at si to můžu přirazit pěkně ke své posteli at nemusím na kojení vstávat jsem lenoch lenivý :grinning:
nachystat si ty věci so porodnice malému taky, ještě jsem nezačla prát ty věcičky z USA atd... přetřídit hračky, vytáhnout takové ty miminkovské propriety :grinning: přebalovák, houpajdu lehátko to co mám po Sofi někde zašíté no je toho dost ale asi to tady nechám na někom hehe, moje kámoška se k nám nastěhuje na tu dobu co tu nebudu tak at se nenudí :grinning:
31. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Sofi ji má stejně jako mamku, můžu se na ni naprosto spolehnout chodí s ní ted i cvičit protože tam je to docela drsná makačka :grinning: hlídá kdykoliv ji řeknem je moc hodná a Sofi ji miluje, nechci aby za mnou chodila do porodnice na návštěvu asi bych to neunesla jak mi bude smutno a ona taky víš co hodku dvě a pak bude muset odejít ona je jeětě jelítko nepochopila by to :unamused:
31. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Míšo, tak to už máš teda taky za pár... Tak pak musíš někomu dát vědět, že už to máš za sebou atd.:slight_smile:....máš na někoho číslo???.....ted máš zase vyhodu, ževíš, který den rodíš a nestresuješ se kdy to na tebe přijde, takhle si dáš i pěkně někam malou na hlidání atd. Si představ, že by tě to chytlo někde se Sofíkem, to by byl mazec:slight_smile:....A jdeš pod celkovou anestezii??
31. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
jj celkovou epidurál bych nechtěla ani u Sofi jsem ho neměla, ale já mám stejně zálusk na normální porod...oni už tam ze mě šílí v porodnici mám tam konzultaci s doktorem který by do toho porodu šel tak uvidíme nechci předbíhat ale i tak s tím už více méně počítám s tím císařem..
holky číslo nemám ale jsem na facebooku nonstop a noťas si sebou taky bylím to bych nedala bez netu 5 dní :grinning:
31. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
Mišo, tak hod faceook do IP.....No já si nechala udělat internet do mobilu, notas nemáme. A stejně mi koník nefara na mobilu FB docela jo, ale taky to není ono...Tak jsem si myslela, naivně jak to bude fajn si s váma v nemocnici psát a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....No a kdyby ti teda odsouhlasili normální porod, tak by jsi musela na vyvolávačku? A nebo by čekali až to normálně na tebe přijde???
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Michaela Pekárková tam mě najdete i podle fotečky určo...není to tajné :grinning:
jo a budeš rodit v Porubě??? bychom mohly spolu :grinning:
to právě ještě nevím kdyby a co by ve čtvrtek mám to rande s doktorem tak uvidím ale můj dokor tvrdí že ani omylem :angry:
31. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Mišo já jedině do Poruby, nevím moc mě to do Vítkovic netáhne...tak kdo ví, třeba se tam potkáme:grinning:....A ty chodíš ted na kontroly na tu polikliniku???...tak já si tě teda přidám:slight_smile:
31. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
miso a od kolika mesicu se tam davaj deti-to jsem myslela :grinning: ..tak to mas fakt super kamaradku
31. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.