• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ok přidej číhám :grinning:
car jo tááák jsem dneska natrvdlá :grinning: od roku do tří let
31. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
Tak a mám tě, snad jsi to ty:grinning:
31. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
noooo tak zatím nic ale moc jich tam nebude se tam tvářím jako paní důležitá tak to budu jen já
31. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
No ten FB docela v poslední době blbne, ale myslím si že to ty budeš, jiná pěkná blondýnka tam není:grinning:
31. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
a už tě mám taky jupííí
31. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
miso,sem si te tam taky hodila :grinning:
31. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
no jasně že jo to jsem ráda hned vás holky omrknu :grinning:
31. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Mišo krásné fotečky, Sofinka je nádherná :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
no kočičky teda jste :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen car jako jedna fotka no toto... :grinning:
31. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Moni děkuji Sofíkovi vyřídím ted má období kdy se dívá do zrcadla a kouká na sebe i pět minut směje se na sebe mračí atd.. pak za mnou přiběhne a řekne mami čačíííí jako že je krásná :grinning:
31. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
miso,ja mam zamceny fotky na rajceti,pokud bys chtela..mam tam treba i tehu profi..

a ty jsi fakt kocka,krasny fotky a mala je uuuuzasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad budeme mit taky tak krasnou holcicku :grinning:
31. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Míšo to je dobře, že si vytváří sebevědomí....já mám 9letou segru a má trošku pár kil navíc a povím, ti, že toho sebevědomí moc nemá a akorát se straní před dětma...Což není dobré :unamused: ...ted začla chodit do tanečku, tak doufáme, že bude mít nové přátelé a zatím jí to moc baví.....Sofinka má určitě ted to nejlepší období co? Jak se snaží mluvit a někdy určo něco plácne až se zarazíš ne?:grinning:...máme 2 letou neteř a ta je ted bezvadná, pořát se na něco ptá a povídá, no sranda...

Holky, ty bolesti se začinají stupnova a začinají být pravidelnější...a nebo si to už vsugerovávám :angry:
31. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
jo car už si vzpomínám jak to je s těma fotkama... chápu
děkuji za poklonku :grinning: budete co byste neměli Sofielka je spíš kluk je to celý tatka a jakou má sílu tak si myslím že Sebíšek bude spíš jako já a takový suchárek :grinning: to bude dvojka
31. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
jeeee moni,ze by? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pry se ma zkusit horka sprcha,kdyz to prejde jsou to poslove a kdyz ne tak se dere ven :grinning:
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojte zlaticka moje
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
miso ale jako klukrozhodne nevypada,je krasna..a ze je orachla treba-to si myslim ze je jen dobre u holky :grinning:
31. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
my chceme prve miminkoooooooooooooooooooo :grinning:
31. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
Car no já ještě chvilku počkám, opět to přešlo, tak pokud to přijde znovu, tak skočím do vany....

Ahoj Monči...
31. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Moni jj sprcha co nejvíc teplá jak to nepřejde počítej a jak to bude pravidelné huráááá do porodnice to by bylo super datum 1.2. to je krásné
jinak fakt že jo ted je konečně taková mazlivá povídá ale taky se vzteká a nenechá si nic líbit je to býk a to doslova
31. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
miso..no ale lepsi nez kdyby byla mouchy snezte si me,ne :grinning:
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
holky,ja jdu za manzilkem :grinning: :grinning: :grinning: paaa..a moni drzim palecky...

miso a ty dej o sobe vedet :wink:
31. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Míšo no ten datum by se mi moc libil, tak uvidíme...Kéž by to přišlo :grinning:
No ono se říká, že holky jsou většinou svéhlavé a kluci jsou takoví mazlíci, ale nemusí to být vždycky pravda. Však potom porovnáš:slight_smile:

Carcul děkuji, papa :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
no to je jasné jen at je bojovnice se neztratí
dobrou já jdu do sprchy a taky se ode mě dneska něco očekává že by se mi zrovna chtělo :grinning: ale pokusím se ho ulechtat ke spánku tak dobrou určo se ozvu ted budu sedět více na zadku tak bude víc času papa zatím
Moni drž se posli jsou kolikrát horší než bolesti
31. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
monci-no uz by to mohlo prist holky tak ja na zachod chodim stale a uz 2 dni mam pocit ze maleho mam len na jednej strane a stale mi tlaci hore na pravom boku
31. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Míšo díky, tak ahoj:slight_smile:....

monči to by fakt mohlo, teda....malý si asi lebedí:slight_smile:
31. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
moni-a nic uz ziadne bolesti???
31. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Moni no ted mě tak mírně pobolívá, tak já fakt nevím... :pensive:
31. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
budem ta tu sledovat :grinning:
31. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska krásné datum mony tak držím pěstičky a zítra taky. tak se drž.

já jsem tu dneska celej den, manža je od rána do noci v práci takže tu budu strašit. jinak dneska mám v plánu jen vyprat, umýt nádobí a prdím na to, všechno jsme stihli ty 4 dny co byl manžel doma.
1. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak dneska jsem se pekne vyspala. akorat musim k tomu zubakovi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam trosku strach, aby me nemusela vrtat, ach jo. ona si vzdycky neco najde a tedka v tehu se kazi zuby vic, ze? za hodku jdu a pak jdu k nasim, jeste musim k obvodacce, aby me zmenila tu spatnou mutaci v tehu prukajde. jinak se citim dobre. mala si zase hraje na vetrelce, ale holky uplne drsne. dneska teda tu hlavu mela uplne vystrcenou, ne hrbolek, ale jakoby cela hlava. rikam si, jestli je to ok, takhle se vystrkovat????

suny, ja za tebou dojdu u nasich. :slight_smile:

jinak budu mit ten kojici polstar, od jedne holky tady z konikove diskuze za 400kc. :slight_smile:

monako??? :confused:
1. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.