• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe ahojky, tak to mám taky ten pocit že mi malej vyleze. chvílema. noc docela dobrá souhlasím.
jéééé já jsem objednaná taky k zubařce na začátek unora ale kdy tak to se musím podívat. díky za připomenutí.

budeš hodná já tu dneska budu a nechci tu být sama. a jestli jdeš k vašim tak pozdravuj Darču. :wink:
1. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
suny, jojo, budu ji pozdravovat, prcinu moju malou. chuderka, mamka rikala, ze je cim dal tim vic dementnejsi, tak uvidime. taky uz ma na to vek. jinak ja se toho zubaka fakt bojim. :unamused: snad to bude dobry.
1. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
dobre ranko, tak ja su dneska vzhuru od pul ctvrte...vzbudila jsem se vyspana a uz jsem neusla, tak jsem se tu tak ruzne sourala po byte, sbirala pradlo, skladala, cetla si na konovi... :sweat_smile: ted jdu na cvico a musim vzit Tobika sebou, ach jo, snad bude hodnej... :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
maji, tak brzo??? kdy jsi sla prosim te spat? to ja jsem tedka porad unavena, mohla bych spat porad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
mabe, nekdy po devate s Tobikem... :slight_smile: vytuhli jsme vsichni,ale jen ja uz jsem pak nemohla dospat do rana :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
tak to ja chodim tak kolem 11h
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Mabe já jsem taky víc pako to bud v klidu a není mi tolik co na psí roky darince. :grinning:

ahoj maji jak je??? tobík bude hodnej to je dycky ne??? :wink: jsem manžovi říklaa jak se pokakal a nechtěl se přiznat tak se manžel smál, prý kujon jeden. :grinning:

mabe já včera šla spát v 1 vlastně dneska jsem čekala že se malej opravdu nenarodí na tchyniny narozky a o půl noci jsem si ulevila. :grinning:
1. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
suny, to mas takovy bolesti? nebo proc jses nachystana na narozeni malyho uz tedka?
1. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Néé občas no teda dneska docela jo ale nechctěla jsem aby se narodil včera na tchyniny narozky tak jsem byla napjatá jak hrom a dobrý ted už jsem v klidu. :grinning:
navíc zítra začínáme 36tt
1. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
suny, tak ti to vyslo :wink: . uz 36?? teda to uz mas pekny tt. :wink:
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
mabe to jo no už se to blíží ale snad nebudeme předbíhat. a pěkne si vydržíme aspon do 1.března takže měsíc. :grinning: ale taky teda ten pohyb už je masakr.už se kulím hrůza děs.
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
je rano a me uz boli v krizi a mam nejak zaseklej krk, asi jsem mela blbe polstar pod hlavou :unamused:
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
ja spala 8,5h, nasnidala a uz zase zivam :grinning:
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
holky, ja jsem si rikala, kdyz se ta prcina tam tak vzdouva, jestli tam ma dost vody?? co kdyz se dusi nebo ja nevim, co? jako nepanikarim, jenom tak me to napadlo. :confounded:
1. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
ty jo tak to já spala mín ale jsem docela redy. ale v posteli ještě nějakou chvíli vydržím.
já měla na snídani jeden rohlík s máslem a asi 3 malinký buchtičky. a jako, že by mě to zasytilo to teda zrovna ne.
co budeš dělat na jídlo???
1. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
suny, fakt nevim, asi mam hodne spaci obdobi. ale ja byla vzdycky spac. ja na jidlo delat nic nemusim, protoze budu obedvat u nasich :grinning: . je pravda, ze bych tady, ale jinak mela jeste to moje kure s ryzi nedojezeny od vcera a polivku slepici.
1. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
já budu mít kroupovou polévku a znojemnskou s rýží. už ted se na to těším mám ještě hlad chjo
1. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
suny, tak ja treba vcera taky mela hlad, ale neslo to. byla jsem uplne plna a tlacilo me vsechno. dneska bude mala asi hodne aktivni. tedka jsem byla na zachode a kope do spodku az to boli.
1. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
jj mabe dřív že se neozývají a ted nám můžou prokopnout břihco že? to je síla teda. :grinning:
no já hlad mám a nic moc tu nemáme musím poslat manžu nakoupit. i když udělám asi tvarohovou pomazánku.ale ten obídek mnam už se těším. a ty seš u vašich nebo ještě doma??
1. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
jeste jsem doma, tedka se prave soukam do puncoch. venku je -6, tak abysme nezmrzli. jedu do liskovce k te zubarce, takze jako k nasim 8 a pak trolejakem za 28 minut jsem tam. pak se jeste asi mrknu do Kiky, jestli nemaji nejaky slevy, ze bych treba jeste neco koupila, kdyby tam bylo neco jooo levny.
1. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Mabe teda ty seš cestovatel taková cesta by mě asi odrovnala já jezdím zatím jen autem ale mhd bych asi nedala vrací se mi zpátky nevolnosit ale když musíš tak musíš že?? co jinýho zbývá.

jinak máme dědu v nemocnici prý oslabená imunita a celkové vyčerpání organismu. asi z té zimy tak je na ipce.
1. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
suny, ja jsem zvykla takhle jezdit a tuto trasu mam nacvicenou. nedela me to problem. akorat me tedka nejak boli hlava od te krcni patere. chudak deda, tak oni mu daji neco do zil a bude snad ok.
1. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
no odvezla ho sanitka v sobotu ráno s podezřením na mrtvičku, naštěstí to bylo jen tohle ale pořád je na ipce a dávají mu infuze.ale snad je teda už na tom líp no.

to seš dobrá půl hodky trolejákem bych umřela treda asi.
1. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
ja jedu salinou osmickou na osovou do bohunice a pak presedam na trolejak, kterej jede k nasim 5 minut. takze v poho. tak ja jdu, ozvu se pak.
1. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
mabe utíkej a ozvi se já tu budu určo, dneska a zítra mám flákačku.
1. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já jsem měla noc celkem ok, jen mě štve, že se při každém otočení probudím :rolling_eyes: A zaala jsem chodit častěji čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oběd máme ze včerejška...jen bych měla utřít prach a vyprat. Začala jsem si pomalu balit tašku do porodky, aspoň ty základní věci...a už teď je toho teda dost :confused:
1. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
AHoj luci no to bys měla teda. :grinning: já už peru pračku mám ustlaný, ted jdu na nádobí a pak dám druhou pračku. ale budu tu pořád až do večera. nevím jeslti mám brát ještě to magnezko je to podle mě na nic no.
1. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Suny, podle mě je to taky na nic...protože mi začalo tvrdnout o víkendu břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to beru 6. tbl denně. Těch 6 mám brát do konce týdne a a pak už jen 3 denně do 38.tt.
I když od 15. února budu chodit do poradny k doktorovi a ten se na to třeba bude dívat jinak.
Ty jsi teda šikula :slight_smile: Já jsem ještě v pyžamu :grinning:
1. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Já beru 3 dvě ráno a jednu večer mám brát 4 a podle potřeby i 6 ale je fakt že mi to snižuje tlak a na bříško to podle mě a na mě nemá jako vůbec význam protože mi nepřipadá žeje to lepší.

Luci nejsem už jsem nějaká zmožená jen z těch řečí že budu něco dělat. :grinning: a navíc jsem se pohádala s kamoškou prostě den blbec aspon si zvednu tlak. :grinning:

o druhé pračce přemýšlím, a o tom nádobí taky se mi nic nechce už jsem prostě líná jak veš.
1. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Suny, nehádej se...vyprdni se na ní :wink:
Já jsem lenivá čím dál víc...ale ten prach utřít musím.
1. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.