• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
:grinning: Luci co se týče kamošky IP.

prach počká. :grinning: na něho se vyprdni já si musím vyžehlit vlasy mám to jak čarodejnice hrůza fakt se sama se be bojím. ale jinak se mi nechce taky nic tak si ted asi dám polívku a druhý za chvili jen co uvařím rýži manžel si ji vzal jaksi víc do práce.
1. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Suny, my máme maso a bramborovou kaši ze včerejška...prach utřít musím, jinak budu kašla a kýchat...se mnou je to v tomhle složité :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
ajo luci tak o chápu z tohodle hlediska ale tak když ti dělá špatně můžeš ho utírat????
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Suny, ke kámošce se vyjadřovat nebudu...je divná!!!! A jak to teda vykutíte, nastěhujete se tam?
Když ho utírám, tak si sem tam kýchnu, není to žádná tragédie, ale když mám občas hodně rýmu, tak utírá manžel :wink:
1. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
No luci já právě nevím no dřív jsme měli jeden pokoj a kuchyn psolečnou a byla to docela hrůza ale ted je to jiný no kuchyn stejná ale chci vlastní ledničku no tak ja neívm jak se to dá vyřešit. chjo teda.

luci na ten prach bacha at ti není nedýchatelno.

kamoška je trochu divná no musí být po jejím.
1. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Suny, však uvidíte, až se Kubík narodí...ale určo by jste to mli fajn, hlavně kvůli těm penězům.
Já jsem si teď okopírovala oddací list a šoupla do průkajdy, ať na něj pak nezapomenu...
S tím prachem je to děs...někdy utírám dost často, aby se ho tolik nehromadilo...
1. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Luci já mám oddací list originál mylsíš že to vadí????? musela bych říct manželovi at to okopíruje v práci.
my utíráme jednou týdně prach protože to je hrozný nevím jak se tu může nahromadit tolik prachu za týden.

no kvůli penězům jo to bysme jako ušetřili s smojí mateřskou a rodičovskou což tady v podnájmu sotva vyjdeme že hrůza no tak furt nevím ale asi pro malýho udělám maximum a budu se muset trochu přizpůsobit no.
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Suny, originál nevadí, já jsem ho okopčila...pak ho jen dám v porodce a už to nemusím řešit.
Asi blbá otázka....Ty jednorázovky (kalhotky síťované) si mám vyprat nebo nemusím? :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
tak já jsem pověsila pračku a dala jsem druhou kurnik teda jsem akční. ale malej se ještě neozval sakriš.

luci já je neperu tak nevím ale mylsím si že by asi vyprání nevydržely. :grinning:
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Suny, hmm...aspoň to nemusím řešit a rovnou je zabalím :wink:
Náš prcek dneska taky nic moc, ráno mě po probuzení trošku šťouchal, ale teď asi spinká :dizzy_face:
Většinou, když se najím, tak pak začne kopat :wink: nebo když si dám nějakou dobrotu :grinning:
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Luci já je tam napakovala a tohle mě ani nenapadlo :grinning: ještě mi holky říkaly že je dobrý mít obyč plínku jednu a jednu přebalovací podložku sebou tak to tam ještě hodím. a asi ještě jeden ručíník.
a je prý dobrý mít hroznovej cukr u porodu a čokoládu ale to jako koupím až nakonec protože to ještě sežeru. :grinning:

jinak malej mě v pátek teda dojal, jsem měla rýzi a zeleninu a sýr a k tomu ledovej salát najedla jsem se jak hrom a on kopal tak jsem si dlaa oříšky v čokoládě a přestal prostě vyžaduje asi sladký či co. beruška naše. :grinning: ale dneska už by se mohl ozvat teda.
1. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Suny, obyčejné plínky beru 2 a ty přebalovací podložky taky :wink: Ten cukr si koupím a čokoládu taky přibalím...ovšem taky až ke konci :grinning: :grinning:
Já pořád přemýšlím o té masáži hráze...jsem to už zkoušela a nevím, jestli to dělám dobře :confused:
1. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpet od dr. Nakonec me vrtala dva kazy. :unamused: Byly teda mensi, tak to netrvalo tak dlouho. Anicka se pekne mrvila. Jinak tedka cekam do 1h na jidlo. Koupila jsem anicce jeste jeden kabatek c.56 za 89KC v Kice a deku fleecovou oranzovou za 89Kc. Trosku slevuju z naroku. Koupila jsem tu deku misto te z Emitexu. Treba ji nakonec koupim, ale zatim bude stacit tato.
1. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
luci já to ještě nezkoušela olejíček tu mám ale jaksi si na to netroufám, navíc mám pocit že mám zase zánět a ted olej dotoho fakt tu techniku nevím.
tak už máš zabaleno teda všechno???

ahoj mabe ludra jak ti může vrtat kazy a dělat ti bolest mrcha. :grinning: já slevuju pořád jinak bysme si na výbavu asi museli půjčit. ted volala babi a probírali jsme to bydlení u našich.
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jmenuji se Jakub Zálešák , vážím 3.65kg a měřím 50cm. Narodil jsem se v 11.09 a dal jsem mamince pěkně zabrat.
To mi ted došlo, holky normálně bulím , Monča už má svého broučka u sebe. Je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
jupííííí malej se hýbe. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
holky, no tedaaaaaaaaaa. tak nakonec to na ni prislo??? to je nadhera. :slight_smile: prvni prirustek.

suny, uvazujete teda vazne nad tim bydlet u vasich? bohuzel kazy musely byt opraveny. :unamused:
1. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
moni, gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu, vse nej do noveho zivota Kubikovi :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Holky fakt? ještě jsem psala krásný datum. brečím tu jak želva. ty jo. krásný.
mony moc se drž myslíme na tebe hlavně že jste oba v pořádku. to je kráááááása první miminko.
at vám dělá jen radost.

bulím a bulím a bulím.
1. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
suny, pekne si zabul :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
jj bulím furt ty jo jedny kapesníky už jsou mokrý. paráda. jupíííííííííííííí. fakt bezvadný. hlavně že už to má monča za sebou. ted jen fotečku abysme věděli jakej je krasavec.
1. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holkýýý, já taky bulím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
luci já takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy tak bul at nejsme samy v tom. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky přidávám se, ležíme a ted píše Mona, tak než jsem si to přečetla jsem začla bulet, protože jsem věděla už, že to má za sebou a ještě jak jsem si to přečetla, četl i můj tak jsme začli oba :dizzy_face:
Krása, už se nemůžu jich dočkat :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
ja se taky tesim na fotecka. darcu jsem pozdravovala. dneska je nejaka aktivni. mrska vocasem a tak. tedka teda spi po o a ja musim cekat jeste. budu mit rizoto
1. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Je to takové zvláštní, když už to má jedna z nás za sebou :sweat_smile: A teď už to tu půjde postupně :grinning:

Moni, a nevíš, kdy jeli do porodky?
1. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
mony tak tu bulíme brno ostrava to budou záplavy. měly bychom ho zapít půjdu si udělat nějakej mega velkej koktejl.

mabe tak to jsi hodná a ještě ji za mě pohlad. jinak s tím bydlením uvažujeme no. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
holky, ja nejak nebulim, ale jsem moooc rada.

holky, jaky preferujete ty plinky?

chci jet s manzou na tu postylku, tak kdybych se podivala na ty plinky
1. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
luci no to doufám, že tu nikdo předbíhat nebude a je fakt čeče že možná budeme rodit s mončou a s tebou zaráz koukám na ty tt. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Luci, to nevím, ted jsem Monči psala, musí být vyčerpaná, přece jenom malý byl obřík a jestli ty bolesti měla od včerejška, tak chudátko bude ted odpočívat, tak jestli něco napíše, tak zase napíšu.
Jo no, ted už to půjde za sebou a za chvíli si budem spát už né jako těhulky, ale jako maminky :grinning:
Uteklo to teda, jůůj ..... Kura a ten srazík žádný se nekonal. A tak třeba s miminkama..... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.