• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe já mám pampersky a pak mám ty z dm vůbec neívm co malýmu bude sedět tak toho moc nekupuju a pak uvidíme. :grinning: a kdy jedete na ten kočárek teda jeslti jste už nebyli ted nevím. byla jsem 4 dny mimo
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
takze jak je poradi??
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Mony srazík s miminkama a s brnačkama. :grinning:
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Suny no jasně... Jen se musíme pak už nějak domluvit :wink:
1. únor 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já myslím, že teď bude rodit Míša a Market, ty to budou mít plánovaně a pak Carculka a Maja...pak Suny, Monča a já...pak Mabe a Mona z Anglie. Šnad jsem na nikoho nezapoměla...
1. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
ja prave premyslim nad tim, ze koupim od huggies ty newborn, maji na pupik volno. ale oni je nemaji v akci, maji ostatni typy. :confounded:

na kocarek jsme se domluvily s manzou st nebo ct
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
mony já s tím počítám třeba takovej srpen by byl ideální. :grinning: teplíčko na výlet jak stvořený. a silnice taky v pohodě. tak jak monča písne tak písni at máme přehled. jinak stále mi tečou slzy. :slight_smile:
Moni, macík to teda je :sweat_smile: :grinning: Ale tiše závidím, že už to má za sebou.... :dizzy_face: A datum narození má nádherné :wink:
luci ty jo teda tak to bude asi tak jak říkáš jasný holky to mají naplánovaný tak to není předbíhání ale ty ostatní snad to půjde postupně no. ještě by jsi mohla k těm jménům přidat data. :grinning:

mabe já nevím pupík řešit budu tím že ty plínky ohnu a bude. jinak huggies nemám a nevím jaký jsou. no my budeme mít kočárek doma snad tento týden už.
1. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
ja holky uvidim pristi utery, kdy my budeme rodit, ale at tam klidne zustane do terminu
1. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
jsem zjistila že nemám chut na tu znojemskou tak si dám asi špagety holky já jsem hrozná tento týden teda
špagety pizza polívka znojemská , zase pizza to byl týden malej teda chudák. ale když já mám na to chut a ty vařený jídla moc nemusím no
1. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
ale dala jsem si tu znojemskou aspon ještě dneska vařený jídlo.
1. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
suny, dej si na co mas chut :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Holky, může to být všelijak...kdyby to člověk věděl na 100% kdy to bude, tak by to bylo fajn :wink:
Hlavně ať jsou všechna miminka zdravá a my ať ten porod zvládneme :wink:

Já jsem konečně dala prát pračku a půjdu ohřát oběd...

Jo Suny, já ještě nemám všechno sbaleno, jen plenky, vložky, kalhotky, noční košile a nějaké drobnosti :wink:
1. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Luci jo no. Taky jsme říkali, že datum má krásné, malý věděl kdy bude chtít jít ven, hezky si to naplánoval :dizzy_face:
Taky Monči závidím, že to má za sebou, ale v dobrém :slight_smile: Jsem ráda, že už má broučka u sebe, teď budeme zase čekat na další miminko.
No já nevím. Dr. mě straší stím čípkem, že můžu porodit dříve jak na termín tak uvidíme. Bych se smála kdybych dopadla jak Moňa ju taky strašil a nakonec rodila skoro v termínu. Ale chtěla bych tak za 2 týdny max 3 rodit :sweat_smile:
No uvidíme jak to bude.
Holky já se táák těším :grinning: Kurna až mě chytlo s.... zase po dlouhé době, to mám asi z té radosti, aspon mě nebude bolet břicho :grinning:
1. únor 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
luci, mas pravdu, hlavne, at jsou vsichni ok. ja kabelu beru dneska od nasich a pak si zabalim.
1. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
holky, ja teda taky mam dalsi a dalsi potize. kdyz sedim, tak me mala tlaci hlavou do zeber, spatne se me vstava, nemuzu se normalne najest a ty zada boli snad furt. ale je to radost. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Holky, tak já jsem na nervy, protože nejsem ještě ani zbalená a ani nemám postýlku :angry:
Pán mi do stř dá vědět jestli jim dorazí a mě do konce tohoto týdne a jak né, tak mi vrací peníze a já si jí musím obj. někde jinde, ale zase ta ztráta času achjo :frowning2:
Jinak postele už konečně máme jen je převést z toho obchodu domů. A taky mě chybí ještě jednorázovky kalhotky jinak vše už mám a taky si to tento týden pobalím.
1. únor 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Moni, my jsme objednávali postýlku z Těšína a na druhý den jsme ji měli doma...jsem čučela, jak puk...tak kdyby jsi pak chtěla pošlu Ti odkaz :wink:
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Luci a mají tam různé postýlky? Já bych chtěla Radek VII stím vyřezaním hvězdiček a měsíčku. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
MOny já monči taky závidím že to má za sebou. furt se ještě porodu nebojím ale asi to příjde, zatím mám jen hnusný sny tak uvidíme.
tak jsem zblajzla znojemskou a dám si kousek čokoládky asi ještě. dneksa jím vydatně polívku i vařený jídlo mnam teda jen to nádobí a ještě druhou pračku pověsit.
mabe záda a to s tím jezením jsem měla ještě tak 14 dní zpátky takže v klidu to přejde.

mony teda co to je za jednání??? chjo teda já jsem byla ráda že ta postýlka je do vánoc u nás ale aspon přinejhorším máš cestovní tak to se dá vydržet chvíli. a tu kabelu si radši sbal jak budeš mít chvilinku čas.
já čekám na cestovní postýlku už 14 dní ale to není tak důležitý.
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
já zas řeším jeslti vyzdobit koutek pro malýho v ložnici když se asi nejspíš budeme stěhovat. asi to nemá cenu no.
1. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojte, tak koukam, ze mona to ma za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak obema moc gratuluju a preju vsechno nej nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co jinak?
1. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Suny, neboj každá si něco u porodu vytrpíme, ale zase budeš vědět, že už budeš mít Jakoubka u sebe, tak to pro něj vydržíš :slight_smile:
No Suny při nejhorším půjde do té cestovní, ale já se strašně těším právě jak si jí dám do rožku do ložnice ozdobím to tam trochu a budem čekat, to chci. Tak snad bude doma ještě před jinak toho chlapa zabiju :grinning:
Už musím jít jedem vyřizovat. Tak papa holky a kdyby Moňa napsala, tak Vám napíšu. Psala jsem i o foto tak uvidíme :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj maji má a skoro všichni jsme tu bulely. :grinning: koukám na ty tvoje tt to je taky docela hezký číslo mě to čeká zítra. :grinning:

Mony já ho zabiju s tebou at je nás na něj víc. :grinning: tak papa.

já jsem pověsila druhou pračku a dneska mě čeká jen nádobí a uvařit rýži manžílkovi a udělat asi pomazánku dneska jsem fakt akční teda. :grinning:
1. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Moni, mají ji tam....

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=334639

a dole jsou fotky dřevěných v různých barvách :wink:
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
suny, me uz pozitri naskoci 37 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
no taky hezký, maji tak to už ty týdny stojí za to teda. maji to co máš u fotky co znamená provizorně B/T co to je????
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Monče moc a moc gratuluju,tak to má konečně za sebou a malinkého v náruči.Nebudu lhát,že mi neukápla slzička.Jééé,taky bych už chtěla :wink:

Luci,při vyjmenování holek,které porodí si opomněla mě :frowning2: :wink: Já chci taky porodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já vím,nechodím sem tak často,ale to neznamená,že na vás nemyslím.Vždycky,když je možnost,tak sem juknu a něco písnu :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj Cipísku tak ty už to máš taky za pár koukám na ty tt, to už jste dopečení a jinak se cítíš dobře???
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.