• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj market ty jo tobě je pořát tak moc zle? A co reni jsi nezkoušela? To mě hodně pomáhala, občas si to vezmu i na pálení žáhy. nikdy jsem s tí neměla problém a v těhu mě snad žáha palí ze všeho :unamused: ...

Carcul no uvidíme s čím příjdete. Monča jde zítra na KO, ale neví jestli jí bude děla UTZ, prý pokud ano tak se zeptá, tak možná už to bude vědět další těhulka:slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
myslíš že renní je i na nevolnosti?. zítra se zeptam, já to totiž měla na Utzrogestan, jenže jak jsem ho vysadila tak je mě ještě hůř, po čemkoliv a celý den :unamused: , u Vikína mě začlo být zle taky v 16tt až do 7 měsíce a teď je mě zle týden před pozitivnim testem a je to čím dál horší :unamused:, co naděláme vi´d. Max v únoru to poleví :wink: . Jsem docela zvědavá jestli bude převaha kluků nebo holek :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
market a co viki,zkusil se sam oblict??

mona..je tak to jsem na zitra zvedava s cim prijde :grinning:
17. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
No protestoval ale slipy tak nějak zvládne :slight_smile: a svlíkat se umí, jen je problém t oblíkání :wink: a chudák už usínal v tramvaji :wink:. Ale zítra fakt naběhnu do lékárny, chtěla jsem čekat do středy až půjdu k doktoru ale fakt se to nedá, jenom sedim a nejsem schopná cokoliv udělat a ještě až manžel dorazí tak budu muset nějak naporcovat tu zvěřinu :unamused:, protože jinak by to tam naházel jen tak a pak bych to musela stejně předělávat :wink:
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
renni si chci zkusit taky koupit,furt mi pali zaha,ale vzdy na to zapomenu a dojde mi to az doma
17. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky.
Před chvíli jsme dojeli a jsem úplně hotová a to jedu ve 2 ráno pro miláčka na nádraží. A ráno vstávat a jet s malým do školky. No to bude zítra náročné, musíme pro sedačku, pro křesla, pro ledničku. No nezávidím drahé půlce bude unavený a bude muset tahat ty věci.
17. zář 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul renni si určitě kup mě se hned uleví a v lekarně říkali, že to normálně můžu..

Moni máš to tedy náročné a to bereš na nadraží i malého? A zítra dej prosím vědět jak jsi dopadla na KO..to už pujde s tebou i Luki ne?
17. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
moni,jsme hrozne zvedavy co ti zitra reknou :grinning:

mona..dekuju..urcite ho koupim :grinning:
17. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Carcul, no nevím zda mi bude dělat utz, nedělá se pořád :frowning2:
Moni, né jedu bez malého, ten spí jak dudek. Jj Luki jde taky.
Moni nemáš někoho známého s dodávkou? Mamka mi ted volala, že babička volala, že zítra ta co měla dojet odpol. nemůže, že můžou dopol. ale to nemůžeme zase my :frowning2:
A ted se dívám na net a jsou samé drahé, berou si 500,- + 15kč/km :confounded:
17. zář 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
moni,me ho delala dr pokazdy
17. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky jak dlouho a na kolik pecete zemlovku?
17. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Moni stačí malá, jnak nevím, taková domluva sněma na hovno :confounded:
Carcul, mě ho u malého pokaždé nedělala.
17. zář 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Já dělám žemlovka do té doby než je nahoře do zlatova a křupavá. :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
moni a na kolik?
17. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tak to já nevím, nemám tam stupně asi na 180
17. zář 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
tak to pecu dobre :grinning:
17. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Moni tatka má dodávku, ale nevím kolik si bere, ale ten může až odpoledne po práci.
17. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
A v kolik končí? A kolik by jsi vzal?
17. zář 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
A musím vědět odkud kam se to bude převážet a jestli bude muset taky pomáhat.
17. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Podle toho co mi napíšeš ti to zjistím
17. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
No pomáhat určitě, Luky by byl na to sám, ten co měl přijet by pomáhal. A do mariánek a z mariánek do poruby a do hrabůvky.
17. zář 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
nikde nikdo,tak brou
17. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám po poradně a vím prd :grinning:
Než jsem se stačila zeptat jsem byla z kozy dole :frowning2:
Dneska to bylo jakésik dost rychlé, utz mi dělala ani 5 sekund. Jsem si chtěla jsem říct o fitku a jak mi ten utz dala na břicho, tak hned ho zase dala zpátky :angry:
No takže zas víme houby a podle nemocničního utz , jak jsem byla na tom NT bych měla být 16tt asi a ona mi dnes zapsala do knížky 14+4, takže nevím. Ale říkala, že pak půjdu někde na nějaký velký utz, kde se zjistí, ketrý týden přesně jsem a podle toho se budou řídit.
Jo a Moni na ten Zábřežský 3D ultrazvuk potom taky půjdu, příští poradnu 16.10 , mě tam bude sestra obj., že obj. jen tam.
18. zář 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky, ukážu se tady přes víkend málo, protože tu máme na víkend taťínka :slight_smile:
Tak se mějte hezky a napíšu po víkendu, papa
18. zář 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj moni, takže to tam asi bude dobré, když to tam objednávají. No já tam dneska budu volat, tak se na vše poptám a doufám, že to za ty prachy alespon bude stát:slight_smile:....Mějte hezky víkend, počasí by vám mělo vyjít:slight_smile:... :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem u jiného dr. jen se chci zeptat, jeslti někdo nemáte zkušenosti s přechodem k jinému dr v těhotensví a co se týká neschopenky jesli bude pokračovat nebo ne????

jsem v háji a taková docela nesvá tak nevím no.
18. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj, suny to nevim ale asi budeš muset neschopenku ukončit a nový doktor jí napíše znova. Ale nejsem si jistá, jen mě to logicky napadlo, když už budeš mít jinýho dokktora tak neschopenka asi nemůže být na doktora ke kterýmu už ani nechodíš? radši se poptej včas a´t v tom pak neni problém. Ale ke komu by jsi chodila pro lístek na peníze ne, a jestli to jde jen převést nevim, chce to se zeptat toho nového doktora :wink: .
18. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
No já jsem ted od něho odešla on říkal, že neschopenka běží dál , jen mu jí mám přinést od mé dr až pujdu za měsíc na kontrolu. lístek na peníze mám do konce 30.9. od té mé dr a nevím jak často se ten lístek dává. zatím mi ho dávala moje dr tak nevím jak to bude dál.
18. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
ahoj suny, tak když ti on řekl, že ti běží dál tak to asi tak bude.... Suny vklidu, nestresuj se vše dopadne dobře uvidíš...:slight_smile:
18. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Jiinak už jsem se objednala na to 3D a jdu 29.9. tak už se těším. :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.