• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Suny, no mě to tam píše 38 tt,ale ten začínám až v pátek,tak já nevím.Ale je fakt,že to mám za pár.
Dr.mi ale straší,že budu přenášet,tak se bojím,aby neměla pravdu.Už to chci mít za sebou,sotva se hýbu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak se cítím docela fajn.V sobotu jsem teda měla hrozný poslíčky,bolesti po 10 minutách asi hodinu,pak jsem to zaspala.Co ty? Jak je? A co ostatní maminy?
1. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
CIpísku to ti uplně rozumím a to jsem o dva tt mladší a stejně už posedávám a nechodím extra ven. a sprchovaní to je mazec a holení.

Jinak se to dá mám blbý sny o porodu tak se v noci budím treba v sobotu se mi zdálo asi něco jsem se v noci vzbudila a slabo na omdlení a klepala se mi kolena a já to nemohla zastavit. hrůza.
1. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ježiši,tak to já mívám taky někdy takové děsivé sny,hlavně o porodu teda,ale je fakt,že čím se to blíží,tím míň se bojím,protože to chci mít za sebou a tak se na to spíš těším.

O holení mi ani nemluv,to musí dělat přítel,ale tak co,aspoň je užitečný...my si toho v tom těhotenství vytrpíme dost,tak ať přiloží ruku k dílu,ne? :wink: :wink: :wink:
1. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Cipísku to já si to zatím dělám sama ale jako poslepu jen po hmatu, v sobotu sjem si stříhala nehty na nohách a na palci jsem tam neviděla a zajela jsem si tam takže to mám do krve fujno.

mě manžel zatím jen obouvá zímní boty to fakt nedávám. :grinning:
1. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
jinak se porodu nebojím tak nechápu proč mám tak blbý sny.
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak to si dobrá,že se sama oholíš,já bych to už nedala.Mám pupek jak blázen,vyrostl mi snad za posledních 14 dní uplně nejvíc z celého těhu :slight_smile:

Aspoň vím,že prcek roste :wink:
1. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahojky holky..

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Monicko a Kubiku prejeme vam se Sofinkou hrozne moc zdravicka a jen to nej do zivota a mamince-hodny mimi :grinning: :grinning: :grinning: a brzke zotaveni :sweat_smile: uz se na vas hrozne tesime
a teda paradni miry :grinning:

holky,mela bych dnes uklizet,ale me se tak nechce,uz vcera jsem to odlozila :confounded: mame tu peknej bordylek ted

mabe...plenky mam-huggies newborn 1x,pak mam ete pempers newborn a pempers premium care
1. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
no dobrá nevím nevidím si tam prostě po hmatu a slepu no. :grinning:

achoj car to je novinka co???? vykašli se na uklid. :grinning:
1. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky Car,jak se cítíš? Taky už to máš za pár co?
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
byla jsem epinovat :slight_smile: ach jo, ja tu hlavicku asi neporodim :sweat_smile:
nevim kdo se ptal na to B/T to je napoveda na jmena :grinning:
1. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
maji to jsem byla já. co jsi byla epinovat co je co????
1. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
suny, epi-no je takovej balonek na trenink hraze :wink:
1. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Maji, jestli slovo epinovat znamená masírovat hráz,tak si říkám to samé o té hlavičce.... :wink:
1. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
jejda já nevím jak se masíruje hráz mám na to olejíček ale nevím jaks e to dělá teda
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jéé Cipísku, já jsem blblá...omlouvám se :sweat_smile: :wink:
1. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Suny,najdeš to na netu,jak se to dělá.U nás tedy i tohle dělá přítel,protože já si tam tak dobře nedosáhnu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Masírujeme tak 4-5 týdně,vždycky večer před spaním.Nevím,jestli to k něčemu bude,ale určitě se tím nic nezkazí :dizzy_face:
no jako Tobik mel obvod hlavicky 33cm...ja su ted na nejakych 24 a mam co delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se nedivim, ze jsem byla trhla :rolling_eyes:
holky nestraste-ja si porod zatim vubec nepripoustim..az ten stav jit s mimi domu :grinning: ..jelikoz nevim jak ze mne to nase dite vyleze :confounded: takze to neresim radsi :grinning:

cipis..no to jooo a ve stredu jsme 38tt uz..to to leti jak blazen..jinak jsem furt unavena a nic se mi nechce..a co vy?

sun..ja na nej ted kaslu nejak furt :sweat_smile: delam jen to zakladni..ale dnes se musim hecnout a aspon neco
1. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
car, to ja mam energie na rozdavani, na to ze su od nejake pul ctvrte rano vzhuru, tak uplne v pohode :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
maji..tak to mas dobry..me se do niceho nechce-teda do domacich praci vubec
1. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
car tak jen trochu ale nepřeháněj to. já si porod nepřipouštím ale kamoška mi říkala že masáž hráze je v phodě tak nevím musím si přecíst jak se to dělá ale nějak si to neumím představit.
1. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
sun..zalezi jak se dela,pry aby byla ucinna tak je to pekne neprijemny rikala PA
1. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
no me to teda prijemny rozhodne neni, kdyz se poradne zatlaci aby to k necemu bylo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Luci,v pohodě :slight_smile: Nejsem tak častý návštěvník,tak si zapomněla,odpouštím ti :wink: :wink: :wink: Jak se máš?

Holky,já jsem nějak zapomněla na čas.Dneska mám oslavu narozek,přijedou naši na večeři a já bych měla už trochu začít připravovat jídlo,takže se budu muset rozloučit,ale nechám to zaplé.

Jakpak asi Monča?Ta už se mazlínkuje s Jakoubkem,ta se má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
cipis..si oslavu poradne uzi :wink:
1. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Cipís, mám se fajn :wink: jen kdybych neby tak lenivá :sweat_smile: Ale jak tak koukám, tak nejsem sama :grinning:
1. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
luci furt jsi akcnejsi v uklidu nez ja posl.dobou :grinning:
1. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Car, já ten dnešní mám ještě pořád před sebou :grinning: Teď jsem si lehla a dávám si čokoládu...uklidím pak...doufám, taky tady máme binec :pensive:
1. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
cipísku oslavu si užij. a neuklízej. a někdy se tu zase ukaž.

Luci já už polevila sedla sjem si k telce a už ani to nádobí se mi nechce. :grinning:

car já jsem tak 4 dny v týdnu v posteli v pyžamu tak do 3 hodin ale koukám že ta lenora je u všech krom maji stejná.

maji já si to nedokážu predstavit tu masáž tak musím teda začít číst nebo já nevím jak si to nastudovat. :grinning:
1. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
no luci..ale ty jsi ete pilna ve srovnani se mnou :grinning:

jak jsem byla akcni tak ted se mi nechce

sun a co delavas pak po ty treti? :grinning:
1. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.