• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
cipisku, tak to preju vse nej a uzij si oslavu :dizzy_face:

kdyz me to neda se valet a nic nedelat...jasne, obcas si taky lehnu a nechce se mi nic, ale vetsinou mam proste potrebu byt necim uzitecna :grinning:
suny, jestli mas olejicek od weledy, tak tam je navod na letacku vevnitr :wink: chce si to jen v klidu zkusit a pak uz budes vedet :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
car no pak se převleču něco pošuntám a zase si lehnu nebo si čtu ale dneska jsem vzhůru od osmi a stihla jsem to ho docela dost. :grinning:

maji ta potřeba být užitečná je super tu mám taky ale někdy ta postel je silnější.

jj mám od veledy kamoška mi ho dala ale já nevím jako to se dělá vevnitř????? já tomu právě vůvec nerozumím tomu návodu.
1. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
holky ve tri pujdu na koupelnu jsem se rozhodla
1. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Car, tak to jsi dnes lepší, než já :grinning:
1. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
já koukám na krok za krokem to miluju ten seriál. ted jsem otevřela piškoty mnam. no a pak půjdu na nádobí. a to je všechno a pak jen čekat na manžela. ale neívm co budu dělat v telce nic není.
1. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
luci..no ete jsem nezacala :grinning: ale chci..ale budu sem nakukovat :grinning:
1. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
suny, jo vevnitr, strcis tam palce (kdyz sama), tlacis smerem ke kakaci dirce a jezdis jako kdyby do U :grinning:
1. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
aha tak je to jen z jedné strany a nepálí ten olejíček???? to jsou otázky co??
1. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
maji ty máš jen bříško a nic jinýho já jsem teda rozjetá celá, krásná fotečka. :grinning:
1. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
maji souhlas se sun..ty jsi peknej hubenour jn to brisko mas..no slusi ti to :wink:

holky tri minuty a jdu na to :grinning:
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
suny, me nepali :grinning: chce to zkusit a uvidis :grinning: :grinning: :grinning:
no a rozjizdim se taky, akorat nepribiram v jinych partiich nez na brisku :grinning: ale pres prdel uz mam tezce pres metr...holt se telo pripravuje, no :grinning:
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Maji, jsi kočka...máš krásné bříško :wink: Taky hodím do alba :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
luci, jeee, tobe to slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musim taky zase vyrobit nejaky poradny fotky :grinning:
1. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
car ty to bereš vážně. :wink:

luci mocinky ti to sluší já žádný fotky jako takový s bříškem nemám ale ty seš taky hubenour ty jo jen já jsem asi tank. :grinning:
1. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Maji, děkuji :slight_smile: ale stejně mám dojem, že ty fotky nejsou objektivní :grinning: cítím se jako tank :grinning:
Jsme se v pátek s manžou doma trošku nudili, tak jsme vymýšleli blbosti :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
holky, na chvili mizim, Tobik uz vstal, tak mu dam svacu a pujdem na postu a do papirnictvi jestli maji barvicky na telo..pristi tyden jdeme na karneval :grinning:
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Suny, já jsem chtěla jít k fotografovi, kamarád manžel by nás nafotil, ale nemám odvahu, tak mě nafotil manžel, ať mámě aspoň nějakou památku :wink:
1. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Maji, tak pááá a mějte se :wink:
1. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
luci ja uz ti je chvalila jak si je tam minule dala na chvilku,fakt kocicka :wink:

jdu pokracovat :grinning:

sun..fuj vubec me to neba :frowning2:
1. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Car, jsem se hecla, že je tam dám, ale jak dlouho tam budou fakt netuším...určo mě to zase chytne a smažu je :grinning: :grinning: :grinning:
Já musím jít pověsit prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
Jééžiši holky, moc děkuji :sweat_smile: já jsem z Vás červená až na zadku...takových komplimetů :wink: to už jsem dlóóuho neslyšela :pensive: :grinning:
1. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
luci to je hezký já si připadnu jak tank uplně a mám to bříšo popraskaný na ksichtě jebáky takže já se fotit nebudu. vzpomínky budou v hlavě jenom. :grinning:

car já chápu že tě to neba. já se na to nádobí taky netvářím. :grinning:

luci no komplimenty to sjou ale je to pravda. :grinning:
1. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak prádlo pověšené, ale jsem jak zabržděná...to dělám půl hodiny :rolling_eyes: Fakt děs se mnou...

Suny, já bych se nemohla fotit z blízka, mám celou osypanou bradu a hodně popraskané žilky v obličeji, ale není to vidět :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Luci tak u mě by to určo bylo vidět tak se radši nefotím, já mám umytý nádobí a ještě vařím manželovi rýži k máčce znojemské. a ještě mě čeká jedno nádobí malý a ještě chci udělat pomazánku. takže toho mám dneska ještě moc ale snad to zvládnu. :grinning:
1. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Suny, tak mi se teď jdeme pustit do uklízení..převlečeme i peřiny a manža vysaje. K večeři budu dělat vajíčkovou pomazánku, mám na ni chuť :wink: A ty určo tvarohovou, že? :wink: :grinning:
1. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
luci jasný jak jinak už jsem ji neměla dlouho a malej si ji určo rád dá taky. :grinning: ty jo ale zas je v klidu vůbec se nepohybuje jak jindy asi je unavenej z toho jak jsem dneska akční. :grinning: jéééé takže to půjdeš pryč a já tu budu sama no to mě škrábne ted jsem si sedla jen dovařím ryži a tak za hodku půjdu dělat tu pomazánku. jinak si dám tedka po piškotech asi jabko no co? ovoce to je dobře.
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Suny, jsem tady pořád :wink: Budu nakukovat :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
ja su tady jeste furt taky :grinning:
1. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
jj to budu ráda jinak se dneska unudím a to fakt pracuju. že by měsíc před porodem to všechno ustoupilo a mě bylo dobře??????
1. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
suny i to je mozne :grinning:
1. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.