• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji fakt? to jsem ráda. no já studovala ten olejíček a to bude teda mazec , jejda teda a myslíš že to pomáhá??? holky od kdy se může pit ten maliník???
1. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
http://www.novinky.cz/zena/deti/190803-zanet-dasni-matky-muze-mit-smrtelne-dusledky-pro-plod.html

tak tohle je síla jdu se podívat kdy mám jít na preventivní prohlídku byla jsem tam v listopadu a ted mám jít v únoru. tak uvidíme.
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
maji to u mě nehrozí spíš jako je to nějakej utlum. jéééééééééééééééé kurnik rýže bude hotová.
1. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
suny, malinik muzes uz davno...uz od nejakyho 32tt.. :grinning: ja uz chci pit dva hrnky denne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jestli masaz pomaha nevim, podle me je ucinejsi to epi-no, ale rozhodne tim nic nezkazis kdyz to zkusis :wink:
1. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
me je taky cim dal tim lip...skoda ze musim rodit a pak zas budu zdechla :grinning:
1. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
no o tom epi jsem nic nečetla a u tobíka jsi to nedělala že???? tak to se asi posejřím u porodu.
1. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
suny, neposejris, nejak to vzdycky dopadne a poprvy nemuzes vedet jak jses na tom zrovna ty.. :wink: u Tobika jsem nedelala nic, protoze jsem teprve 14 dni pred porodem koncila ve skole (a ta byla od rana do vecera kazdej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
1. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Suny, já jsem zánět dásní měla zhruba v 5. měsíci a v pohodě, a krvácely mi teda hodně, takže se neboj :wink:
Holky, já tu masáž teda začnu taky praktikovat...
Maji, to Epi-no je docela drahé, že?
1. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Maji aha no i tak jsi byla dobrá dělat školu v těhotenství.

luci mě krvácí pořád ale dr mi řekla že je to normální a že zánět nemám v tom listopadu já jen že jsem nevěděla co všechno je možný nebojím se toho.

co se k tomu epi potřebuje?????
1. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
luci ja nevim, mam ho pujceny..ale ted nekdo na diskuzi psal, ze prodava, kdybys mela zajem :wink:
suny, me to ani neprislo, chtela jsem to uz mit z krku :grinning:
1. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Maji to se dá i půjčovat je tam prý balonek který vytlačuješ ven? sem myslela že se to nedá půjčovat nebo prodávat použité. je to kolem 2 tis jsem se dívala

ted jsem jedla jabko a teče mi ze zubu krev chjo.
1. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
suny, no kdyz pouzivas na kazdy cviceni kondom, tak v tom problem teda vubec nevidim... :wink: to mas to samy jak vnitrni ultrazvuk, taky ho pouzivaji na vsechny zensky jen vymeni kondom :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
maji tak to mě nenapadlo. :grinning: no to jsem celá já. tak to cvičiš každý den? a nebolí to???
1. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
suny, boli, ale to aj masaz...snazim se se nejak extra nesetrit :grinning: ted jsem kazdej den necvicila, protoze tu byla svagrovka a nemame dvere, tak by to bylo takovy divny, potrebuju soukromi :grinning:
1. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
fuuuj, nechala jsem na stole citron a Tobikovi se hrozne libi ho olizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Maji tak to chápu no. jejda teda tak to jsem těžce pozadu. :grinning: bych asi s tím měla začít něco dělat a nemůžeš tím vyvolat porod????

jo nemáš zkušenosti s chůvičkama,???
1. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
suny, co vim, tak z tech co epino pouzivaly to nevyvolalo porod asi nikomu :wink:
chuvicky jsme koupili predevcirem :wink: zalezi, co od nich cekas..
1. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
no jeslti půjdeme k těm našim tak třeba když bude malej na dvoře a já třeba v kuchyni nebo tak no. abych ho slyšela.
1. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
my mame Philips 510/00, chtela jsem dosah aspon 300m, cistej prenos zvuku, obousmernou komunikaci, aby nemely antenu a mely nocni svetlo a manzel pridal pozadavek abych se vlezla do 2000Kc...tak jsem si vybrala tyhle za 1999 :grinning: :grinning: :grinning: novejsi modely maji treba aj ukolibavky, teplomer...zalezi kolik chces investovat a jestli chces aj nejaky spesl funkce :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
ne maji tohle by mě bohatě stačilo. jen tohle a i tak je to dost, žádnej teploměr ani ukolíbavky nechci. takže philips????
1. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
suny, zkus treba jeste trochu procist diskuzi ve Vybave. Treba by ti stacily aj levnejsi, ja jsem jiny obousmerny nesehnala a mit jen mimco tak je aj to zbytecny, ale s Tobikem uz se da domluvit at je potichu, ze jdu za nim :wink:
1. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
teda jiny obousmerny v tehle cenove relaci :grinning: jinak bych si vybrala uplne jinci :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
no já právě si myslím že ty obousměrný jsou pro nás zbytečný hlavně chci abych malýho slyšela a šla tam.
jinak je to zbytečný jako si myslím.
1. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
no a pro predstavu, vcera jsme je zkouseli v 6patrovym panelaku, takze spousta zdi rusicich a zkracujicich signal...my bydlime uplne nahore :slight_smile: 4 patradolu prenos oboustrane ok, niz uz nebylo rozumet, ale rodicovska jednotka furt ukazovala, ze se neco u detske deje, takze pokud by se deti probudily, vedela bych to, ale uz na ne nemohla mluvit a nevedela co presne delaji. Jakmile jsem vylezla pred barak, signal nadhernej, uz rusila vlastne jen jedna zed, ale zase uz jsem byla dost daleko. Byla jsem v pyzamu, takze jsem nezkousela jak daleko dojdu aniz bych ztratila signal. Takze z toho vyplyva, ze do baraku k tchanovcum kde je budeme pouzivat jsou naprosto dostacujici pokud budou deti spat v patre a my budeme dole, popr. na zahrade a v nejblizsi okoli :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
tak to je super já to chci jen k našim jeslti tam teda budeme bydlet jako do patra nebo ven a na chatu to je tak do 200m určo až moc jinam si mylsím že to potřebovat nebudeme.
1. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
suny, tak to bych se poohlidla aj po necem levnejsim :wink: urcite se da vybrat, staci se trochu zorientovat co jaka znacka nabizi, precist si par referenci a je to :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
já vím že ten philips je nej jen nevím jakej no. musím se na to kouknout já aní envím jak se některý funkce jmenujou a to znamenají.
1. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
suny, zkus to trochu procist tady, k vetsine tam mas aj komentar jaky fakt jsou :wink: http://www.detske-chuvicky.cz/chuvicky-philips-v.html
1. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd361 tak ta se mi líbila na to jsem koukala ale asi ji nemají nevím hlavně nevím ty různý funkce ale asi se poradím ještě ale moc děkuju.

maji a vy to berete k tchánům jo? doma to asi potřebovat nebudete že??
1. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
suny, ne doma jsou mi naprd, mame malej byt a bez dveri k tomu, tady o sobe vime vic nez je mi obcas mile :grinning:
1. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.