• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no to jsou byty to je pravda no. proto zvažuju jít k našim ale společná kuchyn mě asi zničí. :grinning:

takže já chci právě jen nějaký šumítko abych věděla jeslti je malej vzhůru nebo ne. ale je pravda že budu mít i ten monitor dechu tak neívm jeslti ten zvuk se přenese i do té chůvičky.
1. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
zvuk ceho? ten monitor zadnej nevydava, jen kdyby se neco delo a to bys v chuve slysela, to je peknej randal :grinning:
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
monitor dechu vydává začne pískat když malý nedýchá tak jeslti by to přenesla i ta chůva
1. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
no jasne ze prenesla, to je desnej rachot kdyz to zacne piskat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
no já doufám že to nepoznáme, vy máte ten monitor dechu????
1. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
suny, meli jsme ho v porodnici a rvalo to kazdou chvilu, protoze jsem ho zapominala vypinat kdyz jsem malyho vytahla z postylky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
maji tak to vypadá že luca se dala do pořádnýho uklidu a jsme tady samy dvě. :grinning:
1. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
no to se stalo i známe vytáhla v noci malou na kojení a přítele pak málem mrsklo to pípání, jedinýho koho to nevzbudilo byl pes.
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
suny :grinning:
jj, luca asi uklizi...taky to u nas ted vypada jak po vybuchu, Tobik rozhazel hracky po celym obyvaku, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
no tak je potřebal si hrát se všema hračkama prřece si nebude hrát jen s jednou. :grinning: a hračky nejsou bordýlek.
já tu mám uklizeno akorát musím udělat tu pomazánku ale nechce se mi a rohlíky jsou ještě zmrazený jsem zvědavá kdy budu jíst. :grinning:
1. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
suny, vsak jo, ale stejnak to pak porovnat musime aby si zvykal mit uklizeno nez jde do postylky :sweat_smile: ale musim ho pochvalit, ze se vazne snazi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
no vidíš jaký máš doma zlatíčko. a tak už si po sobě snaží aji uklízet to je fajn. maji a vy máte kolikapokojový??? já nevím jeslit jsem se už neptala a to máte svůj nebo podnájem???
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
suny podnajem 2+1, nechceme v Ostrave zustat, takze je to takovy provizorni reseni nez M. dostuduje... :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
a jak to je ještě dlouho???? a můžu se zeptat kolik platíte a kam pak chcete jít???
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
platime necelych 8. Chybi mu jeste 3 roky, ale myslim, ze tak za 2 bysme odsud mohli zmizet...no a pak chceme prestavovat baracek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
takt to je dobrý na 2+1 to my za to samý platíme tady 10000 takže to je fakt super cena. a ten baráček máte kde???
1. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
suny, jenze ten nas je v docela katastrofalnim stavu,no ale uz to tu vydrzime, kdyz si predstavim, ze bysme meli stehovat klaviry a vsechny kramy, tak radsi zavru oci pred netesnicima oknama a deravou strechou :sweat_smile:
domek mame kousek od Olomouce :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
ajo tak to jo , my ho máme zrekonstruovanej ale stejně se asi budeme stěhovat protže ty penízky můžeme šetřit no ale jednou chci svoje bydlení ale toho se asi nedožiju. :grinning:
1. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
suny, proc by ne... :slight_smile: vsechno bude kdyz budete chtit :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
jj chceme tak časem halvně se tedak zaměříme na malýho protože bez dětí je ten svět fakt nudnej. :grinning: ted mě něco vylezlo vlevo u břicha a je to jak patička nebo co. ale nerozeznám to.
1. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj, tak co jsou po víkendu nějaký novinky :wink: . mě je dneska celý den špatně, jako na zvracenía ještě lítam na záchod :unamused: ale z jídla to asi neni, manželovi je fajn. Zítra bych měla radši zbalit tašku do porodky :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahoj Markétko monča má kubíka. :grinning:
1. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
No tak to je super, teď se to tady asi rozjede co :grinning: . On už je fakt únor a mě se to už asi taky blíží :wink: . A vlastně nám všem se to nějak krátí :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
markét no krátí no. a ty jdeš příští týden už ??
1. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
No v pondělí do porodky na UTZ a monitor a prý se domluvíme na nástupu a říkal že musim porodit mezi 37-38tt takže je možný že hned nastoupim třeba 9. února. Navíc jsem až doma zjistila že amm ve zprávě něco co nevim co znamená tak ve středu jdu ke svýmu tak to chci vysvětlit :wink:
1. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
aha to já se v těch jejich věcech taky nevyznám. :wink: je že by to příští týden bylo další miminko?????
1. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
no takovýho 10.2. 2010 by se mě celkem i líbilo :grinning: . No počítam že možná příští týden nástup, to budu ten 37tt a navíc když cukrovka už na malýho působí tak asi budou chtít aby byl co nejdřív venku. Já právě většinou vše najdu na netu ale te´d mě to nic neukazuje tak se ho zeptam ve středu co to znamená :wink:
1. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
markét a co to je za zkratku????? ty jo příští týden tu bude malý mimčo druhý a už to začíná tady teda. strašně to letí a nevím jeslti se mám bát nebo se těšit.
ted jsem snědla tvarohovou pomazánku a je mi blbě. takže si dám lízátko a už dneska asi nic jíst radši nebudu. markét a už máte jméno teda na pevno???
1. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
jsem tu sama?
1. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Suny, nešel nám net :angry: Jdu si dát sprchu a ukážu se :wink: snad půjde...

Ahoj Market :dizzy_face:
1. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.