• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
záchrana luci tak co jakej byl uklid ale asi velkej když musíš jít do sprchy já tam teda půjdu taky ale až večer .
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Lucko jen se přij´d ukázat.

Suny mam tam napsáno fibrotické změny v placentě :unamused: , na netu nic neni a říkam si že kdyby to byl problém tak by mě asi domů ani nepustili, průtoky mam ok a monitor taky tak se zeptam ve středu u svýho co to může znamenat :wink: . Jméno jsme řešili hned po 3D a už je to prostě danný, Viki už si na jméno zvyknul tak neni co řešit :grinning:
1. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
a neřekneš jméno??? jé tak to nebude asi nic vážného když tě pustil normálně domů.
1. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Jo už jsem to tady psala, bude to Tomášek :slight_smile: . Taky si říkam že jako rizikovou by mě domů nepustili, u Vikína jsm měla na kontrole vyšší tlak a už mě domů nepustili ani pro věci. navíc teď malej týdnama neodpovídá tak i myslim že placenta vyživuje dobře a že budou chtít aby byl radši příští týdn venku, nejdýl počítam že řeknou nástup 15 ale spíš počítam že hned příští týden, ale i tak už se to blíží. malej mě furt vyhání a´t jdu do nemocnice pro mimčo :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
jé promin já jsem prostě skleroza. tom je můj brácha krásný jméno. no tak běž pro mimčo mamčo :grinning: takže kubíček je první a tomášek bude druhej ty jo určo to bude příští týden. a jakej má vliv cukrovka na malýho???
1. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
nemůžeš si pamatovat vše ne :grinning: . No je tam diabetická fetopatie :unamused: . Má prosáknutí na hlavě, trupu a končetinách, to měl Viki. oni pak vypadají víc tlustě a dle MS jsem byla ve čtvrtek 34+5 ale dle UTZ už 36+1 což je docela rozdíl. takže po porodu nejspíš zase na jIPCE a mají větší sklon ke žloutence :unamused: ,a le dalo se to čekat, u Vikína už byly patrný změny po 30tt takže te´d je to dýl a proo si mylsim že budou chtít aby byl venku co nejdřív takže spíš mylsíme že už příští týden nástup :wink: . Viki docela překvapil že se na malýho už i těší, on je typickej jedináček takže začátky byli hodně těžký, žárlit asi bude ale snad to zvládneme v klidu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Markét neboj on to zvládne a bude velkej brácha. :grinning: aha takže to jako působí na děti aji? to já jsem nevěděla. prosáknutí? to nechápu. ty jo chudák malej na ipce??? ale bude tu už určo příští týden. ty jo to máš za pár čeče. už máš všechno připravený a manžel je připravenej na hlídání malýho??? páč v nemocnici budeš asi dýl ne? a to budeš mít celkovou narkozu???
1. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
No uvidíme, mylsim že bude hlavně chtí u všeho asistovat a furt se ptá jestli už je velkej aby moh už být venku :slight_smile:. NO ke konci většinou jo, prostě ten cukr je svinstvo, většinou po porodu jim právě cukr v krvi hodně kolísá tak Viki byl na JIP jen na pozorování a jinak byl v pořádku ale je to braný jao rizikový těhu takže i rodit nemůžu kde chci. Muim jen zbalit tu tašku do porodky a věci co jsou na přebalováku ěnak sklidit, ale tam mam tak 80% věcí do porodky a až nám řeknou nástup tak povlíknu postýlku :wink: . To uvidim jak povedou porod ale pokud nebudu nějak připravená což asi nejsem když jsem stále zavřená tak císař a lepší pro mimčo je částečná takže bych šla do celkový, alespoň malýho uvidim hned po porodu ale fakt se to blíží nějak moc rychle :wink:
1. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
markét no blíží to mi povídej a dneska jsem si to uvědomila, jak porodila monča tak jsem si to uvědomila aža ž a za chvili budeme muset založit novou diskuzi jako s maminkama páč jenás tu hodně co mají rodit v únrou a v březnu a to je asi všechno takže koncem března můžeme založit novou diskuzi.

jen by mohla dorazit monča jeslti má zrpávy od mony z porodnice.
1. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
utíká to neskutečně, pořád ěm to přijde jako min týden co jsem na testu objevila // a teď sotva lezu a říkam si že je to fakt za pár. Myslim že Mona dneska bude spíš odpočívat, přece jenom musí být unavená. Novou diskuzi to pak chce založit, jen je otázka jak na ní kdo bude mít čas chodit :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Markét to je pravda a torchu mě děsí že tu nebudeme kecat tolik jak třeba tedka no.
monča určo odpočívá malej je macík tak ji dal prý zabrat. ale už to má holka za sebou a může se jen zotavovat a radovat.

no já si pamatuju přesně jak jsem objevila // co mi manža řekl reakci do telefonu. :grinning: hrozný fakt a pak co mi řekla tchyne fuj. ale jinak to těhu se táhlo páč jsem byla doma no. bála jsem se že leden se bude táhnout a on utekl jak voda a už ej tu unor a ten je krátkej.
1. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jo bude jiná zábava než kecat na netu :grinning: . on každý porod dá zabrat ale po normálnim porodu už zítra bude plná síli, teda pokud jí moc nešili :unamused:

Já si to taky pamatuju jako dneska, reakci tchýně neznam protože s e sní ani nebavim :grinning: , ale je mě jasný že radostí neskákala :wink: . Já to nějak tušila že to uteče, prosinec byl pryč hned a v ldnu jsem vyřizovala mateřskou, Viki měl narozky takže to uteklo, navíc jsem měla i častější ko u doktorů a asi ke svýmu jdu ve středu naposled.

Jaký jsi vůbec tt, asi jako já vi´d, teď jsem dle MS 35+2 a dle UTZ teda 36+5tt :wink:
1. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Markét zatím o ní víc nevíme tak asi odpočívá ale myslím že to zvládla dobře. :grinning: teda určo to zvládla dobře.
no manžel mě řekl prý jak jsi na to došla že jsi těhotná??? :grinning: a tychně prý že jsme blbý.

já jsem dneska 34+6 takže zítra 36tt. :grinning: ale nevím jakej mám termín prnví je 9 března ale všichni se řídí 4 března ale prý malje bude tak kolem 25 pnora tak já nevím no. tak jáse řídím tím 4 březnem.
1. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Holky, tak jsem zde :wink:
Já se těším, až Monča hodí fotečku :dizzy_face: a pak Market :wink:
Market, jak dlouho budete v porodnici?
1. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
luci jsi vysprchovaná? mě by se ted šikla vana ale nemáme by ch se do ní natáhla. holky já tu mám ještě nádobí.

na fotečky se moc těším.
1. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Suny, jj..umyla jsem si i vlasy...Jen jsme převlíkly peřiny a manža ještě povysával...prach až zítra, dnes už se mi fakt nechtělo :pensive:
1. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
no to se nedivím mě čeká to nádobí a až manželo dojde z práce tak se povalím vysprchovat. holky co se dá udělat se surovin sýr brokolice brambory? a ještě třeba něco k tomu.????
1. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Suny, tak to ti moc neporadím :sweat_smile: já dělám z brokolice jen polívku :wink: Ale možná ji můžeš s těma bramborama a sýrem zapéct :wink:
1. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
no to asi jo, ale vypadá to že asi udělám mrkev s hráškem bez hrášku a sbrokolicí. :grinning:

ale už vidím jakse mi bude chtít vařit zítra tak to nechám na středu asi.
1. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Suny, já teď taky přemýšlím, co budu zítra vařit...mám docela chuť na rajskou polívku s těstovinama :wink:
Ale co dál netuším...
1. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
luci já si dám asi špagety dneska jsem nakonec měla omáčku tak si je dám zítra. to budu doma zase cleej den až do noci. chjo
1. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Suny, mě ty dny taky poslední dobou připadají pořád stejné...si to těhotenství vůbec neužívám, kdyby už aspoň bylo lepší počasí a zmizela ta ledovka :angry:
1. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
Suny tchýně budoua si všude stejný. Já když byla těhu poprvé tak jsme na malýho čekali 5 let a ona jediný co jí zajímalo je jestli to je holka :unamused: , nic jinýho v plaici neměla a že mam cukrovku a další problémy vlastně nic neni takže je lepší je neřešit. ber to podle toho 4 března, já mam termín 6.3 ale bude to taky dřív.

Lucko nevim ale u Vikína jsme tam byli 10 dní ale šli by jsme dřív ale viki měl silnou žloutenku. on byl na JIP na pozorování a pak se čekalo až mě pustí po císaři a to jsme byli spolu na pokoji abych se trošku ěnco naučila a že by nás pustili za 2 dny domů jenže pak měl žloutenku tak se to natáhlo. takže te´d počítam taky ten týden, bude záležet jak na tom malej bude.
1. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
no to je děs ted sem si zvykla že je manžel doma a zas prd, bude mít od půlky února volno ale ted je docela ještě v práci a pak má dovču tak se těším na další půlku unora.
1. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Market, a dáš nám taky nějak vědět?
1. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak pro dnešek se loučim, manžel už je doma :slight_smile: . ještě šel se psem ale aby neřek že tady vysedávam tak si jdu lehnout. Ani nemam chu´t na večeři tak nevim co si dam :confounded:
1. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Tchýně se ted akorát ptá co to bude a doufá že kluk že to bude následník jména. chjo je to všude stejný.
1. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak Moňa se ještě neozvala, tak nevím jak se mají :slight_smile:
Jinak já jsem úplně hotová, poslední dobou mi tvrdne dost břicho, tak jsem zvědavá co mi řekne dr. v pátek na poradně. Malá taky pěkně kope a jezdí mi kolem pupku, auuuuuuu :confounded:
1. únor 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Suny, a manžel ji neřekl, že čekáte Kubíka? A jak se vlastně měl na těch narozkách?
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Čauky Moni, to je škoda, ale určo se ozve, až si trošku odpočine :wink:
Mě taky začalo tvrdnout břicho a v sobotu jsem měla poslíčky...trvalo to hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To magnesium už je mi asi na prd...
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.