• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
gratuuuuuuluuuujem mame prve miminko
tak holky ja som sa az teras dostala na net dneska sme boly na 6 hodinovej prednaske o porode ale bolo dobre :slight_smile: a teras si pojdem za chvilku lahnut tak papa
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj mony monča asi spinká a nabírá sily zítra se určo ozve. jinak mě tvrdne taky ale asi je to normální. my jdeme na ko ve čtvrtek a na monitory.

luci měl se nic moc asi došel za hodinkudomů. ne oni to neví co to bude nechci jim to říkat. :grinning:
mě poslíčci trvaljí kolíkrát i půl dne nepravidelně bychse poserkala bolestí a to ješět nic neníno.
1. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky já bych měla jít umýt nádobí a co myslíte chce se mi???
1. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Suny :grinning: :grinning: :grinning: já myslím, že néééééé :grinning:
1. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
luci bingoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ale co mám dělat když to stejně zbyde na zítra na mě.
1. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Suny, tak to udělj teď a budeš mít zítra klid :wink: Máš toho hodně? Tak šup, šup :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
neee kastrol a pak pár příborů talířů a misku. a desku. no ale jako večer dojde manýel a dá tam misku od dnešního jídla tak tu bude nádobí stejně
1. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
No, tak to nechej na zítra :wink: Ale dopolko se Ti chtít nebude, to budete určitě s Kubíkem lehárovat :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
luci jak to víš? no to budeme určo zítra nemáme nic na práci max jen udělat koupelnu. jinak nic. :grinning: tak já jdu asi na to no. tak papa
1. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Suny, Tě znám :wink: :grinning: Tak páá zítra a dobrou :wink:
1. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
hooolky..tak jsem si dala chlebik-teda dva a teply kakao :grinning: :grinning: :grinning: no a zkusi zalomit,rano vstavam v pul sedmy..ale nevim nejak se mi nechce spat a rano budu hotova..a na zachod chodim co hodinu i castejc :angry: :angry: :angry:

tak brou a zitra k veciru se ukazu :grinning:
1. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
ahoj holčenky, tak dneska první. vyspaná docela jsem, ty noci jsou super tedka chodím tak jednou na záchod, ale měla jsem křeče asi z té kroupové polívky tak ndeska už si ji radši nedám.
malej zatím asi chrní. dneska mám volno a navíc až do večera páč manžel dojde po 22h. chjo.

a co vy jinak?

moc myslím na monču.
2. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ja jsem se ted pekne protahla, protoze me ze vcerejsiho cviceni boli celej clovek a odpoledne si dam jeste jedno kolecko, potrebuju to jak sul :grinning: a pujdu se ucit, protoze zkousky se blizi a co neudelam dnes a zitra, tak uz tezko dozenu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ale v noci nic moc, hodne jsm se budila a Tobik taky, tak jsem byla takova zdechla, ted uz je mi lip, jeste s projdu nakoupit a na postu a budu jak rybicka... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Maji teda ty seš nezmar. :grinning: ale je dobře, že máš tolik energie i když nevím kde se v tobě bere.
2. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobre ranko devcata, holky, tak ja snad nebudu nikdy prvni. Usla jsem v noci jak nic, ale od 3h jsem po curani nezabrala asi tak 2h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se me mala vcera vecer ztratila a pripada me, ze se otocila. Je to vubec mozny? Nebo se posunula vic nahoru a predklonila hodne hlavu. Pripada me totiz, ze tak velkou hlavu nemuze mit. Nebo bude tak moc chytra. :slight_smile:

holky, jinak dneska odpocivam a na 16h jdu na kurz predporodni. jidlo mam jeste z vikendu - polivecku nudlovou a maso s omackou a ryzi.

maji, presne tak nezmar

ja se taky tesim na fotecky monci :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
ahoj mabe já jsem tu dneska zase celý den, včera jsem to trochu přehnala s prací a ted budu jen ležet. navíc mám jakýsi poslíčky. fuj.

mám dneska žaludek na vodě nic moc stav ale lepší to nebude dneska začínáme 36tt.
2. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
gratuluju k tt. :slight_smile: odpocivej, ja taky budu akorat odpo pujdu na ten kurz a vecer se uvidi, jestlil se me bude chtit na manzuv zapas.

jak moc velkou tasku mas do te porodnice? pripada me, ze je toho nejak moc.
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Mabe já mám kufřík ale malej a pak jen malinkou kosmetickou tašku z avonu. nic víc, já tam nemám totiž noční košili a ani župan takže se mi tam vlezly plínky a všechno co má takže supr. jen nevím kde budu rodit. bych už asi vědět měla.
jo a jako za 14 dní jsem přibrala 1,5 hrozný holky já fakt budu jak tank.
2. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
a malymu jsi zabalila aji plinky? co mas pro neho? mozna je to furt dokola, ale chci si byt jista.
2. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Čaute kočky :slight_smile:
Tak jsem se vyhrabala z postele...ovšem to, co mě probudilo bylo nechutnééééé!!!!!!! Byl to náš uprděný pes!!! Má 45kg a ten když to rozjede, tak je to fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dnes mě čeká ten prach, tak se do toho pustím, co nejdřív...no, a ještě poklidím prádlo a dám prát další pračku...tý jo, dobře se mi to píše, ale jestli to půjde taky tak hladce udělat :grinning:

Taky myslím na Manču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Mabe jojo mám plínky ubrousky, bepanthen to je pro malýho všechno. a jo mám to tam všechno daný a v pohodě. :grinning:

Luci já vím o čem mluvíš pejsci jaksi smrdí víc. :grinning: jééé tak já dneska akční teda nebudu aji na koupelnu kašlu.
2. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
suny, ty neberes malymu zadny veci?

luci, ahoj, jojo, dokazou pesani prekne smrdet. :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
holky, jakou mate postylku?
2. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Mabe neberu dostane v nemocnici a pak mi donese manžel jen věci ve kterých pojede pusinka domů.

postýlku máme docela velkou. po mě zrekonstruovanou. :grinning:
2. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
ja prave slysela, ze dostane jenom na zacatku a hotovo.
2. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
mabe mimisci tam jsou v košilkách a stejně je mají v těch zavinovačkách a když bude potřeba tak prostě manžel přiveze. ted to brát fakt nebudu.

ale nevím no jestli chceš tak něco vem ale já osobně nic brát nebudu.

já bych se šla podívat ještě do kiku ale nevím jak bych to vyprala když už mám všechno vypraný a nemám to s čím dát.
2. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
suny, tak to vyper v ruce. ja mam jeste deku a vcera ten kabatek a mamka pry taky jeste neco ma, tak to vyperu potom.
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ajo no vidíš ale prášek mám u mamky tak bych si ho musela donést ale koupím asi tu lovelu ale tekutou.
no ve čtv jdeme k dr tak uvdíme jak dopadneme jeslti bude vše ok mám zase už trochu strach no.
2. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
suny, urco je vse ok. :wink: jinak nasla jsem http://www.fnbrno.cz/article.asp?nArticleID=2239&nLanguageID=1

dneska pokecam s holkama na kurzu, kdy tam jdou nebo jestli tam byly a vyrazime s manzou. ale ty penize jsou drsny, ze?
2. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
já vím mabe četla jsem o tom ale podle mě je to zbytečný, odrodím to i bez kurzů. ale to je můj názor.

nikdo z kamošek tam nebyl a všechny odrodily nol tak na to spoléhám taky. snad to bude ok. navíc tedka nějak extra nikam nejezdím.

já du jako v pátek k zubařce se posejřím.
2. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.