• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, my máme tuhle...mají tam i spoustu dalších postýlek :wink: Přišla mi hned na druhý den :wink:

http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=719310

Já taky do porodky malému neberu žádné oblečení, dostane vše tam a až půjdeme domů, tak manaž doveze :wink:
2. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Luci jako já před týdnem objednala cestovní postýlku a jako se mi ještě neozvali. paráda fakt tak tam zkusím zavolat asi.
2. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Suny, a přišel Ti nějaký zpětný mail po objednávce?
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
jj jako že ji přijímají ale je to pres net ale budeme si to vyzvedávat v brně v kamenáku ale kdy to teda nevím, jako ji nepotřebujeme ale zase prostě už chci mít všechno zařízhené a nemusím na nic myslet.
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Suny, tak se jim ozvi, za to nic nedáš :wink: Chápu Tě, taky jsem ráda, že už všechno mám a mám klid, akorát dneska nebo zítra dorazí monitor dechu...včera ho poslali :wink:
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 09:50 • kozinka
Luci no zavolám tam tento týden bude snad kočárek. a manžel je ve čtv doma tak chci ještě neco povyřizovat protože fakt nevím jak bych jetě někde jezdila a čekala jeslti mi prdne voda. :grinning:

kozi ted jsem hlasovala snad ti to pomůže. :grinning:
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,je tu někdo?

Teda já měla dneska noc,spala jsem celkem asi tak 3 hodiny.Měla jsem poslíčky jako blázen,bolesti v kříži a křeče v břiše a hrozně mě začly bolet třísla a pánev,ale takovým způsobem,že nemůžu normálně ani chodit,nevíte,co to znamená?Já jsem uplně vyřízená,asi půjdu za chvíli zase zalehnout a vím 100%,že dneska nebudu dělat nic!!!

:frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Cipís :dizzy_face:
Zlatko, že by se maličký hlásil na svět? :sweat_smile: :wink:
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
cipísku ahuj já jsem tu. a dneska budu. jak je??????

ajaj poslíčci, to je hnus no.no třísla a záda to jsem četla že to může být i začátek porodu je to možný???
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky,nestrašte....jako já jsem si taky říkala,jestli to neznamená,že už se to blíží,ale nevím.Nějak si to ještě neumím představit :wink:
2. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
cipís no já nevím ale slyšela jsem že třísla a záda to je začátek porodu, tak by byl o chvilinku dřív už ted je dopečenej. :grinning: tak že by další miminko???
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
co to slysim, ze by dalsi mimisek?? :confused: :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
mabe no je to možný nevím uvidíme jak se cipísek teda spíš malej rozhodne, to jako ten unor budu brečet furt otevřu net dočtu se o miminku dalším a budu bulet. :grinning:
a co ty jinak ještě ležíš???
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Holky to ne,teď je mi celkem dobře,bolelo mě to nejvíc v noci a po ránu než jsem se rozchodila,bolest hrozná,ale teď už je to docela ok.No uvidíme,třeba je to nějaký znamení :wink: :wink: :wink: No,co?Tašku sbalenou mám,kdyby něco :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
no to je dobře že ji máš sbalenou, ale však uvidíš jen dej některé z nás kdyžtak vědět. třeba to bylo znamení. :grinning: ty jo únoráčci valí to je šílený jak to letí. :grinning:
2. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Nemyslím,že bych rodila,zase se ukážu,uvidíte :wink: :wink: :wink:

Tak pa,jdu si lehnout :pensive:
2. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
cipísku papa a drž se kočko. :wink:
2. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
suny, kdepak lezim. posedavam u telky. tedka jsem umyla nadobi a to je vrchol dne.
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
no aspon už jsi něco udělala. takže už máš všechno nakoupený a sbalený??? a jakou teda máte vybranou tu postýlku???
2. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
postylku nemame. ve ct pujdem na kocarek, tak se podivame i na postylku. sbaleno taky nemam, asi az zitra nebo tak. jeste mam cas, ne? :wink:
2. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
mabe jasný tady se totiž netolerují žádný předbíhačky. :grinning:
já chci jít už pro tu postýlku na tomkáč ale asi ji tam ješt nemaj tu cestovní a chci koupit malýmu ještě nějakou hračku a ponožky a tak. jinak teda jsem zvědavá jak mi dojde přelom nemocenské a mateřksá.
2. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojki už jsem tu dlouho nebyla,tak děkuji Lucince za vzkaz a Monči a Kubíkovi hodně štěstíčka v životě,a hlavně hodně zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já stále čekám na výsledky plodovky,už je to 3 týdny ,tak snad už příjdou do koncetýdne a bude vše v pořádku.Dneska jdeme ještě na echo srdíčka mimíska,tak tam taky doufám,že bude vše ok.No a zítra nás čeká velký ultrazvuk v Hlučíně,u doktora co mi bral tu plodovku.Takže stále trošku nervičky pracují. :unamused: ,ale musím věřit,že je mrňousek v pořádku.
2. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky, tak vytřeno a prádlo už je na kupičce (teď mě bude strašit, než ho vyžehlím) , ještě zapnu pračku a ten prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj Kasi no to víš že bude všechno v pořádku to je jasný. :grinning: hele a neplaš na to jsem tu odborník já :grinning:

luci neblbni nebo se přepracuješ. já ted ustlala a měla bych se jít převlíct ale jako se mi nechce ani za nic.
2. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
No to víš ,měsíc čekat ve strachu na výsledky na klidu nepřidá.A ty jsi v kterém týdnu Suny.Nemáš to v nastavení.
2. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Kasi no to by mě fakt hráblo já jsem hroznáa chci všechnov ědět hned ale neboj bude to dobrý.
jsem v 36tt dneska začínáme. :grinning:

holky zas je mi slabo to je fakt na šaškec, mžitky návaly je to fakt jako normální??? že by to dělalo to magnezko žeby mi bylo tak slabo jako z nízkyho tlaku???
2. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahój Kasi :dizzy_face: držím palce na dnešní srdíčko, určitě bude vše v pořádku :wink:
Ty výsledky trvají tak dlouho? Tý jo, ale myslím, že kdyby byl nějaký problém, tak už Ti volají, určo to bude dobrý :wink:

Suny, dneska mě to chytlo :grinning: ale jak dlouho mi to vydrží, to nevím :grinning:
2. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Suny, těžko říct...mě třeba magnesium tlak nesnižuje, já ho mám celé těhu vyšší...
Tak hlavně odpočívej...víš, že na to nic jiného nepomůže :frowning2:
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
kasi vlastně pravda to oni volají kdyžby něco.

luci mě to chytlo včera a dneska mě chytla lenora ale fakt jako hodně no. :grinning: takže dáme dneska jenom špagety a prdím na to.
holky normálně tady už poletuje sníh prdelky teda.
2. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.