• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
kasi, neboj, kdyby neco bylo zavaznyho, tak by uz davno volaly.

tak mam v sobe vyvarecek. tedka si dam prestavku a hura na druhy jidlo. ta mala me tak jinak tlaci....
2. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
No výsledky prý přijdou poštou do měsíce a teď ve středu je to 3 týdny,tak snad už to brzy příjde. :slight_smile: Děkuji za podporu.
2. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
mabe no jo už není nejmenší, kdy že jdeš na tu další kontrolu aby ti řekli co dál???

kasi no podpora je samozřejmost :grinning: ale opravdu by volalai. neboj se.

holky tady fakt nomrálně sněžíííííí
2. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Suny, u nás je krásně :wink:

Mabe, třeba se Ti Anička fakt přetočila a je hlavičkou dolů a nahoře má dupku :wink: :grinning:
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
luci no tady od rána zatažený a ted naštěstí to jen poletuje alenic moc hezky není.

luci a jak je tobě jinak dneska líp jak včera? a co budete baštit??
2. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Suny, je mi líp...to bych jinak nic nedělala :wink: Máme ještě maso, tak k němu upeču brambory v troubě a měla jsem chuť na rajskou polívku, no ale ještě jsem nezaala vařit :sweat_smile:
A Ty? Máš špagety? Ty bych si taky dala...tak asi zítra :wink:
2. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
suny, jdu presne za tyden v utery

luci, ja si to myslim, ale vim prd :grinning:

tak tedka si dam masicko na stave s ryzickou a cervenou repou. pak si pujdeme lehnout. v 15:30h musime jet na kurz
2. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
zitra si asi udelam peceny brambory a udelam si k tomu syrovou omacku.
2. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
luci dneska špagety na víc se nevzmůžu já doufám že mě ta slabost přejde prčic na to sefakt těším.

mabe já budu zítra asi dělat mrkev s hráškem. :grinning:
2. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky, co si berete přímo na porod? Nějaké tričko delší? Nebo nic?
2. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
luci, beru: tricko bavlneny manzovo, rucnik, pantofle do vody, zinka, teply ponozky
2. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Mabe, a to si bereš zvlášť do nějaké igelitky?
2. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
chci mit dve igelitky v tasce. jednu na porod a druhou na pobyt. po porodu si manza vezme rovnou domu tu jednu
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
uvidime az to budu balit. pripada me, ze mam napsano hodne veci do porodnice
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Luci určo asi moje tričko co používám jako noční košili.

jééé já nemám žínky já jsem vůl. néé luci jás i to dám dohromady ale do igelitky a pak to jen vytáhnu z kufru.
2. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Mabe, těch věcí teda dost, teďka právě ještě dobaluju a zjišťuju, že tam nemám ještě župan a taška plná :confused:
Jinak díky za info, to je dobrý nápad :wink:
Akorát nevím, jaké to tričko...asi budu muset zabrouzdat taky k manžovi...hlavně, aby bylo trochu delší.
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
já to teda mám tak akorát plný jinak prostě je fatk že neberu župan a různý věci co vyjo.
2. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
holky, tak ja si jdu lehnout. chtela jsem chvilu jeste sedet s vami, ale anicka protestuje. tlaci me dost, nejak se pohla a neda se sedet.
2. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
mabe já se půjdu najíst a pak lehnu je mi fakt blbě i od žaludku celkově no tak papa
2. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
luci, ja si neberu nic, dostanu erarni kosili, prece si nebudu spinit svoje aby to pak jeste manza musel prat chudak :grinning: a zupan se mi do tasky nevlezl, takze smula :grinning: jinak tam mam taky veci az az :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Holky,tak já nemůžu zabrat,vše mě bolí,to je fakt stav :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak,jak se bavíte o tom,co na sebe k porodu,tak já dostanu na sebe nějakou jejich erární jednorázovou košili,takže dobrý,jen nevím,v čem se chodí do té sprchy a jestli si třeba nemá vzít přítel plavky,nebo tak,když mě bude sprchovat břicho :confused:
2. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Tak já mám Sany dneska taky špagetky.
:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Já si jdu asi dát teplou vanu,jestli mě ty bolesti přejdou,jinak už fakt nevím :frowning2:
2. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Cipísku, tak pokud jsi to už nemohla ani zaspat, tak to musí být něco...Tak pak dej vědět, možná, že Ti sprcha udělá vážně dobře...a ty už jsi byla otevřená nebo ne? A v jakém stavu jsi měla čípek při poslední ko?

Holky šapgetky :grinning: tak si nechte chutnat :wink:

Holky, dorazil monitor dechu :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Luci,při poslední ko,tj 28.1. jsem byla uzavřená a dr.strašila,že budu přenášet.Nevím,z čeho soudila.

Teď je mi fakt divně,tak já nevím,ale zase si říkám,že kdyby to měl být začátek porodu,tak je mi hůř....jak to mám poznat,když budu rodit poprvé??? :wink:
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
mnam mnam špagetky výborný a ty 4 čtverečky studenstké pečetě taky. holky je to šílený to sladký fakt.

cipísku já se taky bojím že to nepoznám že rodím nevím no. :grinning: včera půl litru a dneska mín kofoly ale už musím fakt přrestat no ale jak to udělat když ej dobrá.
2. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj, je tady někdo na kávičku :wink: . Dneska jsem nějak pracovala, ještě musim dodělat džus ale na to je čas :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Cipísku, moje ségra mi taky v den porodu volala co hodinu a říkala mi, to asi ještě není ono já čekám, že to bude horší :grinning: a když ji to nepřešlo do večera tak nakonec jela do porodky a už tam zůstala...jen jí řekli, že manžel může odjet domů, že rodit hned tak nebude a za půl hodiny mu volali, ať se vrátí :grinning: Takže i doktoři jsou na přírodu krátcí :wink:
2. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahoj markét no jsme tady. pár nas tu je.
jakej děláš džusík???
2. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
luci paráda ty jo pošlou ho domů a on se chudák zas musel vracet to je na šaškec no. :grinning:
můj manžel odjede domů protže u porodu proste nebude
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.